Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-06-15 - ramówka, emisje

2018-06-15 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Cukiernik z zawiązanymi oczami i bikini

Buddy robi tort, który zieje ogniem. Mauro postanawia sprawdzić, czy uda mu się polukrować ciasto z zawiązanymi oczami.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wielki świat małych ludzi: Ważna rozmowa

Rodzina Roloffów zasiada do rozmowy z Andreą Canning ze stacji NBC News by opowiedzieć o niesamowitych wzlotach i chwytających za serce upadkach jakie spodkały ich w życiu.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 8

Zapraszamy na barwną wyprawę do świata amerykańskich Romów, których tradycyjne wesela to zakrojone na wielką skalę imprezy z pannami młodymi w ogromnych i kolorowych kreacjach.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Poligamista szuka żony: 13 i koniec!

April i Drew obchodzą ważną rocznicę. Zostawiają Angelę i Auralee z 13 dzieci. Snowdenowie rozpoczynają nowy etap zalotów do Joselyn.

Godziny emisji Poligamista szuka żony

10:00

Słodki biznes: Pole golfowe i grawitacja

W poszukiwaniu inspiracji do nowego tortu cukiernicy jadą na pole golfowe. Potem pieką "kosmiczne" ciasto dla miejscowego planetarium.

Godziny emisji Słodki biznes

Reklama
10:30

Słodki biznes: Dziwacy, fast food i przerażony Frankie

Grubasy z cukierni dostają zaproszenie na konkurs jedzenia. Podczas prac nad trudnym tortem wychodzi na jaw jedna z największych tajemnic Franka.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Sześć razy córka: Trochę dyscypliny

Rodzice muszą wreszcie zdyscyplinować dwie najbardziej niegrzeczne córeczki. Danielle próbuje zmusić Adama, aby przyznał się, jak się czuje.

Godziny emisji Sześć razy córka

12:00

Misja: zaręczyny: To mogłam być ja

Cała grupa świętuje niespodziewane zaręczyny. Scott i Tracy są zainspirowani wieściami do tego stopnia, że postanawiają rozpocząć eksperyment z życiem jakby byli po ślubie.

Godziny emisji Misja

13:00

Wielki świat małych ludzi: Hamillowie odwiedzają farmę Roloffów

Dan i Michelle Hamillowie z programu "Mini-rodzinka" składają wraz z trójką dzieci wizytę na farmie Roloffów. Bez wątpienia uda im się posmakować wiejskiego życia.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 7

Zawodnicy muszą przygotować sześć doskonałych sajgonek wraz z sosem. Kto przygotuje najgorsze danie wieczoru?

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Słodki biznes: Wyścigowy tort

Budy i cukiernicy dostają najtrudniejsze zamówienie w historii. Mają zrobić tort w kształcie samochodu wyścigowego, ale tym razem naturalnych rozmiarów.

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Premiera Siostry mimo wszystko: Bliźnięta?

Jessa i Ben słuchają bicia serca swojego drugiego dziecka. Później wyruszają na koncert swojego przyjaciela Flame'a. Ben wkracza na scenę...

Godziny emisji Siostry mimo wszystko

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Podwójne wesele, podwójny kłopot

Dwie przyjaciółki chcą zorganizować podwójne romskie wesele. Matka jednego z mężczyzn nie zgadza się, aby syn poślubił dziewczynę spoza romskiej społeczności.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

18:00

Sześć razy córka: Dzień Matki na plaży

Z okazji Dnia Matki Adam planuje wyjazd nad morze, ale szybko przekona się, jak łatwo odpoczynek może zamienić się w koszmar. Pięcioraczki po raz pierwszy zobaczą ocean.

Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Premiera Poligamista szuka żony: Lepiej za mało, niż za dużo

Snowdenowie konfrontują się z Joselyn w sprawie jej skandalicznej randki z Dimitrim. Brineyowie jadą na kemping, aby uspokoić napięcie pomiędzy żonami.

Godziny emisji Poligamista szuka żony

Reklama
20:00

Misja: zaręczyny: Oliwa do ognia

Jimmy i Kelly Jo budzą się jako mąż i żona ale inne osoby w domu nie są równie szczęśliwe i spokojne o przyszłość. Wprowadzenie do domu dwójki nowych singli dolewa oliwy do ognia.

Godziny emisji Misja

21:00

Sex Box, odc. 6

Pary uprawiają seks w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu bez kamer, usytuowanym w studio. Potem dyskutują o swoich problemach z ekspertami i publicznością.

Godziny emisji Sex Box

22:00

Mieszkając z duchem: Nieproszeni goście

Przerażone małżeństwo szuka pomocy pogromców duchów, kiedy w ich mieszkaniu pojawia się lewitujące krzesło. Podczas wizyty medium na jaw wychodzi wstrząsająca prawda.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Duchy wojny

Duch nazistowskiego żołnierza szuka zemsty. Para, którą atakuje próbuje pomóc mu w odnalezieniu spokoju.

Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 2

Grupa singli mieszka w przepięknej willi pod czujnym okiem kamer. To widzowie zadecydują kto zostanie, a kto odejdzie.

Godziny emisji Wyspa miłości

01:00

Seks-wypadki: Pozycja startowa

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Sześć razy córka: Pierwsze urodziny pięcioraczków

Pierwsze urodziny pięcioraczków! Dla rodziny Busby to bardzo ważny i szczególny dzień, w którym snują wspomnienia i dzielą się doświadczeniami z pierwszego roku życia córek.

Godziny emisji Sześć razy córka

03:00

Włoska randka w łóżku, odc. 24

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:25

Włoska randka w łóżku, odc. 23

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:50

Wyspa miłości, odc. 34

Najnowsze i najbardziej pikantne wydarzenia z życia willi w ostatnim tygodniu, a wśród nich, plotki, randki, dramaty, trójkąty miłosne i zdrady.

Godziny emisji Wyspa miłości

Reklama
04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród w centrum handlowym

Podczas pracy w sklepie w centrum handlowym Yanil dostaje silnych bóli. Na chwilę kładzie się w magazynie i przerażona odkrywa wijące się między nogami dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Poród z zaskoczenia: Dwa razy urodzone dziecko

Poród dziecka z groźnym schorzeniem odbył się dwa razy. Kobieta zaczyna rodzić, kiedy tornado zrównuje z ziemią najbliższy szpital. Na szczęście z pomocą przychodzi przyszły tatuś.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-15 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info