Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-06-18 - ramówka, emisje

2018-06-18 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Krzywa wieża, homary i kazania

Buddy ma zamiar przygotować tort weselny w kształcie Krzywej Wieży z Pizy. Potem dostaje zamówienie na ciasto o tematyce związanej z homarami.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wielki świat małych ludzi: Hamillowie odwiedzają farmę Roloffów

Dan i Michelle Hamillowie z programu "Mini-rodzinka" składają wraz z trójką dzieci wizytę na farmie Roloffów. Bez wątpienia uda im się posmakować wiejskiego życia.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

07:10

Siostry mimo wszystko: Bliźnięta?

Jessa i Ben słuchają bicia serca swojego drugiego dziecka. Później wyruszają na koncert swojego przyjaciela Flame'a. Ben wkracza na scenę...

Godziny emisji Siostry mimo wszystko

08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Podwójne wesele, podwójny kłopot

Dwie przyjaciółki chcą zorganizować podwójne romskie wesele. Matka jednego z mężczyzn nie zgadza się, aby syn poślubił dziewczynę spoza romskiej społeczności.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Poligamista szuka żony: Lepiej za mało, niż za dużo

Snowdenowie konfrontują się z Joselyn w sprawie jej skandalicznej randki z Dimitrim. Brineyowie jadą na kemping, aby uspokoić napięcie pomiędzy żonami.

Godziny emisji Poligamista szuka żony

Reklama
10:00

Słodki biznes: Motocykle, manhatańczycy i złe zachowanie

Buddy dostaje zamówienie na tort od motocyklistów z Long Island Hells Angels. Musi również upiec ciasto dla członków pewnej śmietanki towarzyskiej.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Słodki biznes: Barwne postaci i bożonarodzeniowe kostiumy

Cukiernicy pracują nad tortem o tematyce wakacyjnej dla pewnego transwestyty. Kuzyn Anthony i Stretch zmagają się z ciastem zamówionym na kobiecą imprezę.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Sześć razy córka: Remont generalny

Rodzina Busby zabiera się za remont pokoju zabaw dla pięcioraczków i Blayke. Adam nadal zmaga się z problemami psychicznymi, a Hazel dostaje nowe okulary.

Godziny emisji Sześć razy córka

12:00

Misja: zaręczyny: Oliwa do ognia

Jimmy i Kelly Jo budzą się jako mąż i żona ale inne osoby w domu nie są równie szczęśliwe i spokojne o przyszłość. Wprowadzenie do domu dwójki nowych singli dolewa oliwy do ognia.

Godziny emisji Misja

13:00

Wielki świat małych ludzi: Czas na zmiany

Nadszedł dzień dorocznego Dyniowego Festynu. Dzieci martwią się, że konflikt między ich rodzicami może zaostrzyć się w trakcie tego istotnego wydarzenia odbywającego się na farmie.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 8

Zawodnicy znajdą się w restauracji Dinah's Family Restaurant, gdzie będą musieli zaserwować tradycyjne amerykańskie śniadanie oraz lunch. Kto otrzyma najwięcej napiwków?

Godziny emisji Masterchef

15:00

Słodki biznes: Czasopisma, wielki ekran i Maurizio

W jednym tygodniu Buddy piecze ciasta dla NASDAQ i czasopisma O. Kuzyn Anthony chce się zająć pieczeniem a nie rozwożeniem ciast, ale najpierw musi znaleźć za siebie zastępstwo.

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Róże, romans i Romeo

Buddy piecze torty weselne dla czternastu młodych par, które wezmą wspólny ślub w Walentynki. Kuzyn Anthony ma trochę inne plany związane z tym dniem.

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Premiera Siostry mimo wszystko: Remont w kawalerce

Jinger wraz z rodzeństwem remontuje kawalerkę Jeremy'ego — ale dochodzi do różnicy zdań. Derek, Jill i Israel przechodzą badania medyczne i są zszokowani ich wynikami.

Godziny emisji Siostry mimo wszystko

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie tradycje i przesądy

Podczas swojego ślubu nastoletni Romowie z różnych klanów rezygnują z tradycyjnych obrzędów. Wrogo nastawione rodziny postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Reklama
18:00

Sześć razy córka: Nowy członek rodziny

Spotkania z rodziną Busby, której życie przypomina jazdę na karuzeli! Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, opiekując się 15-miesięcznymi pięcioraczkami.

Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Premiera Poligamista szuka żony: Cios z przeszłości

Alldredge'owie są wstrząśnięci po odebraniu niespodziewanego telefonu. Do Brineyów docierają szokujące wieści, które grożą rozpadem rodziny.

Godziny emisji Poligamista szuka żony

20:00

Misja: zaręczyny: Ostatnie szanse

Czas na ostatnią ceremonie zaręczyn! Wszystkie niezaślubione jeszcze pary przeżywają emocjonalne rozterki. Która z par się zaręczy?

Godziny emisji Misja

21:00

Sex Box, odc. 7

Pary uprawiają seks w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu bez kamer, usytuowanym w studio. Potem dyskutują o swoich problemach z ekspertami i publicznością.

Godziny emisji Sex Box

22:00

Mieszkając z duchem: Dusiciel

Rodzice trójki dzieci żyją w ciągłym strachu. Duchy męczą każde z ich dzieci. Jedno z nich zostało uduszone a pozostała dwójka co noc jest nawiedzana. Czy je też spotka śmierć?

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Wyznania duchów

Dziewczyna, która próbuje przyciągnąć uwagę nieznanego ducha, staje się obiektem jego zalotów, przez co sielankowe życie jej rodziny przeistacza się w prawdziwy horror.

Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 5

Grupa singli mieszka w przepięknej willi pod czujnym okiem kamer. To widzowie zadecydują kto zostanie, a kto odejdzie.

Godziny emisji Wyspa miłości

01:30

Seks-wypadki: Klub spadochroniarzy

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

02:30

Sześć razy córka: Pięcioraczki i nocnik

Hazel być może będzie znowu musiała poddać się operacji i Adam denerwuje się z powodu zbliżającej się wizyty u nowego lekarza.

Godziny emisji Sześć razy córka

03:25

Włoska randka w łóżku, odc. 29

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych, spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

Reklama
03:50

Wyspa miłości, odc. 37

Przyszłość Troy'a i Adama J. leży w rękach Lauren. Który z nich zostanie wybrany, a który pożegna się z wyspą?

Godziny emisji Wyspa miłości

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Bliźniacza niespodzianka

Jasmine męczą silne bóle i postanawia wezwać karetkę pogotowia. Po przyjeździe do szpitala dowiaduje się, że właśnie rodzi bliźniaki.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Poród z zaskoczenia: Urodzony na chodniku

Kobieta zaczyna rodzić w momencie, kiedy wzywa taksówkę. Konserwatywna społeczność religijna ingeruje w przebieg trudnego porodu. Bliźniaczki razem rodzą swoje potomstwo.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-18 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info