Logo FOKUS TV Program TV FOKUS TV - ramówka, emisje

2018-01-03 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Pedofil w sieci, sez. 1, odc. 8

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Jaś wyznaje ojcu, że kolega z czatu, Krzyś, poprosił go o zdjęcie. Piotr natychmiast dzwoni do komisarza, Karola Góry. W redakcji proponuje współpracownikom, aby zajęli się pedofilem nagabującym jego syna. Nie wie tylko, jak go namierzyć. Z rozwiązaniem przychodzi Dora - studentka fotografii, która została zatrudniona w dziale Waldiego. Zespół przygotowuje prowokację dziennikarską z udziałem Jasia. Niestety, nie przynosi to efektu. Dochodzi do kolejnej prowokacji. Tym razem chłopiec proponuje...

Godziny emisji Redakcja

06:55

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

07:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 18

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Druga odsłona wędkarskiego show z jesiotrami zamieszkującymi rzekę Fraser w roli głównej. Trzech śmiałków wyrusza na ekscytującą wyprawę do Kanady. Unikalne zdjęcia i mistrzowski instruktaż jednego z najlepszych przewodników po rzece są wyjątkową okazją do lepszego poznania tych niespotykanie silnych i walecznych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Dzikość pstrąga, odc. 19

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Dokument przybliża sposoby połowu pstrągów. Wędkarz, który planuje złowić tę rybę, musi posiadać techniczne umiejętności, gdyż pstrągi potrafią zachowywać się niespokojnie i szarpać podczas wyciągania wędki. Techniki połowu zaprezentują dwaj pasjonaci: Paweł Mirecki i Dariusz Ostrowski. Mężczyźni udadzą się w jedno najpiękniejszych łowisk pstrągów w północnej części Europy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

Łowcy skarbów, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

KG i Ringy przybywają do Kentucky, na miejsce najsłynniejszego sporu w historii Stanów Zjednoczonych. Do tej pory znaleziono niewiele artefaktów, które mogłyby stanowić informacje o przebiegu konfliktu Hatfieldów z McCoyami. Duet poszukiwaczy skarbów zamierza to zmienić.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

08:35

Wehikuł czasu

program informacyjny ( Polska 2014 )

Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.

Godziny emisji Wehikuł czasu

08:40

Łowcy skarbów, odc. 10

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

KG i Ringy znajdują się w zachodniej Pensylwanii. Towarzysze rozpoczynają poszukiwania w miejscu o bardzo długiej historii - w samym sercu tzw. buntu o whiskey, który w 1794 roku wybuchł przeciwko nowemu federalnemu podatkowi akcyzowemu. Łowcy skarbów przeczesują miejsce walk w nadziei, że znajdą jakieś przedmioty z końcówki XVIII wieku. Tym razem szczęście im dopisuje, pod koniec dnia KG natrafia na szczególnie interesujący artefakt.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

09:10

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 15

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Denny Slagle to prezes i dyrektor wykonawczy Mack Trucks, jednego z najbardziej znanych przedsiębiorstw branży motoryzacyjnej. Mężczyzna pod fałszywym nazwiskiem stanie do rywalizacji o posadę we własnej firmie. Denny dorastał w ubogiej okolicy w górach Karoliny Północnej. Od swojego ojca dowiedział się, czym jest naprawdę ciężka praca. Slagle, który dopiero niedawno, po przyłączeniu Mack Trucks do grupy Volvo, objął swoje obecne stanowisko, ciągle jeszcze zmaga się z zarządzonymi przez...

Godziny emisji Kryptonim szef

10:10

Najniebezpieczniejsze drogi świata: W labiryncie Dhaki, sez. 1, odc. 2

serial dokumentalny ( Niemcy 2014 ) Czas: 43min.

Dhaka, stolica Bangladeszu, to jedno z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Mieszka tu ponad 16 milionów ludzi. Każdego dnia na teren metropolii wyjeżdża około 400 tysięcy riksz. Miliony osób poruszają się na zatłoczonych ulicach. Jedną z nich jest Nawabpur Road, która przebiega przez starą część Dhaki. Zakorkowana i przeludniona droga jest niebezpieczną pułapką dla turystów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejsze drogi świata

11:10

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 26

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak powstają lasagne. Do ich produkcji potrzeba zarówno mozolnej pracy ludzi, jak i użycia maszyn. Twórcy programu odwiedzają też zakład, w którym wytwarzane są brownie - czekoladowe ciastka uwielbiane przez dzieci. Dowiemy się również, jaka przyprawa decyduje o niepowtarzalnym smaku karmelizowanej cebuli z syropem klonowym. Na koniec wizyta w miejscu, w którym rocznie wytwarza się 67 milionów ciastek francuskich z jabłkiem.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

11:40

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku m.in. wizyta w wytwórni słodyczy, w której codziennie 14 tysięcy opakowań cukierków zwanych łamiszczękami. Przekonamy się też, jak wygląda praca w olbrzymiej palarni kawy, zaopatrującej popularną kanadyjską sieć kawiarni, założoną przez słynnego hokeistę Tima Hortona. Poznamy również tajniki masowej produkcji wytrawnych empanad - wytrawnych pierożków, które w Hiszpanii znane są od średniowiecza, a także historię sosu koktajlowego z dodatkiem chrzanu.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

12:10

Wojny owadów, sez. 2, odc. 6

serial przyrodniczy ( USA 2012 ) Czas: 39min.

W tym odcinku m.in. starcie młodości i doświadczenia, czyli walka młodocianej modliszki z mięsożernym świerszczem. Zobaczymy też, jak świetnie uzbrojony kolczasty pająk zostaje zaskoczony przez znakomicie kamuflującego się kuzyna. Przekonamy się, kto przeżyje to spotkanie. W stawie w lesie deszczowym rozpoczyna się pojedynek między wodnym owadem a larwą ważki. Kolejna walka rozgrywa się w tropikalnych kwiatach - tam toczą bój drapieżny czerwononogi robak z rodziny pluskwiaków i chrząszcz z...

Godziny emisji Wojny owadów

13:05

Poławiacze diamentów, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 39min.

Butla z tlenem Martiego eksplodowała na głębokości prawie 30 metrów. Od tego momentu tarcia wewnątrz grupy narastają. Marty, Sam i Jason wdają się w bójkę w barze.

Godziny emisji Poławiacze diamentów

14:00

Gigantyczne naprawy, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2009 ) Czas: 47min.

Tym razem Sean Riley przygląda się pracom na wysokościach tak dużych, że aby się tam dostać, nie wystarczy drabina, podnośnik czy dźwig. Ekipa filmowców towarzyszy nieustraszonym robotnikom na szczycie zapory Hoovera i... skałach w pobliżu wodospadu Niagara. Riley pomaga wymienić stary amortyzator zamontowany na najwyższym budynku w Las Vegas. Bierze też udział w pracach przy naprawie turbiny wysoko nad ziemią i sprzątaniu skał na klifie nad rzeką tuż za najsłynniejszym wodospadem świata.

Godziny emisji Gigantyczne naprawy

15:05

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 9

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami jadą do Montclair. Darrell i Brandon są bardzo zadowoleni z tego, co odkrywają w swoim schowku. Obok nowego odkurzacza czy roweru natrafiają też na rampę do akrobacji motocyklowych, wartą ponad 2000 dolarów. Brandi martwi się, że kiepska forma Jarroda, który poprzedniego dnia wypił za dużo alkoholu, zaważy na ich interesach. Dave niewiele sobie robi z kłótni z Laurą. W swoim schowku znajduje stary komputer, który jest w idealnym stanie. Taki sprzęt...

Godziny emisji Wojny magazynowe

15:35

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 10

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Tym razem handlarze starociami poszukują okazji na aukcji w Huntington Beach. Uczestnicy show są zszokowani na widok powracającego do programu Dave'a Hestera. On z kolei nie zamierza spuścić z tonu. Między nim a Laurą Dotson dochodzi do potężnej awantury. Jarrod i Brandi znajdują w swoim schowku niesamowity sprzęt - odrzutowy trycykl wodny. Postanawiają wypróbować go pod okiem profesjonalistów. Kontuzja zmusza Ivy'ego do zmiany strategii.

Godziny emisji Wojny magazynowe

16:00

Wielkie przeprowadzki: Ogromny okręt podwodny, sez. 4, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 45min.

Zespół śmiałych inżynierów morskich podejmuje próbę przetransportowania olbrzymiej łodzi podwodne. HMCS Onondaga to zbudowany w latach 60. XX wieku brytyjski okręt typu Oberon. Teraz musi pokonać 1100 kilometrów - z portu w Halifaksie w Nowej Szkocji do wioski rybackiej w Quebecu. Tam łódź ma zostać udostępniona dla zwiedzających. Zanim to jednak nastąpi, czeka ją rejs przez burzliwe wody północnego Atlantyku i wąskie śluzy. Epicka wyprawa niemal kończy się katastrofą, kiedy ważący 1400 ton...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

17:00

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 16

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Uczestnikiem odcinka jest pierwszy w historii programu wysoki rangą urzędnik państwowy. Mark Mallory, burmistrz Cincinnati, został zaprzysiężony w 2005 roku jako pierwszy Afroamerykanin na tym stanowisku w dziejach miasta. Cztery lata później ponownie zwyciężył w wyborach i zachował swój urząd, ustanawiając kolejny precedens w historii Cincinnati. Burmistrz postanawia sprawdzić, jak wyglądają codzienne obowiązki tutejszych pracowników miejskich. Anonimowo zatrudnia się w służbach oczyszczania...

Godziny emisji Kryptonim szef

18:00

Najniebezpieczniejsze drogi świata: Perła Adriatyku, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( Niemcy 2014 ) Czas: 43min.

Magistrala Adriatycka to droga, która ciągnie się wzdłuż wschodniego wybrzeża Morza Adriatyckiego. Wiedzie głównie przez Chorwację, a także przez Bośnię i Hercegowinę oraz Czarnogórę. Miłośników piękna przyrody zachwycą zapierające dech widoki majestatycznych skał i błękitu morza, zaś amatorów jazdy z dreszczykiem - niekończące się ostre zakręty oraz strome urwiska. Droga jest w kiepskim stanie, a w sezonie bardzo zatłoczona. Miejscowi jeżdżą z nadmierną prędkością, więc tylko wytrawni...

Godziny emisji Najniebezpieczniejsze drogi świata

19:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 1

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku m.in. wizyta w wytwórni słodyczy, w której codziennie 14 tysięcy opakowań cukierków zwanych łamiszczękami. Przekonamy się też, jak wygląda praca w olbrzymiej palarni kawy, zaopatrującej popularną kanadyjską sieć kawiarni, założoną przez słynnego hokeistę Tima Hortona. Poznamy również tajniki masowej produkcji wytrawnych empanad - wytrawnych pierożków, które w Hiszpanii znane są od średniowiecza, a także historię sosu koktajlowego z dodatkiem chrzanu.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

19:30

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku poznamy starą recepturę, według której przygotowywano baklawę na tureckim dworze. Zobaczymy również nowoczesne maszyny produkujące popularne cukierki w tempie 70 kg na godzinę. Twórcy serii zaglądają też do fabryki jedzenia dla niemowląt, w której przerabiane są ogromne ilości dyni, gruszek oraz bananów. Produkcja sera feta rozpoczyna się z kolei od owczego mleka, a jego historia sięga czasów antycznej Grecji.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

20:00

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 11

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Jarrod i Brandi nie chcą pozwolić na to, żeby Dave zdekoncentrował ich i utrudnił im osiągnięcie dobrego wyniku. Tymczasem Darrell obiera inną strategię. Zamierza dowiedzieć się jak najwięcej o Hesterze, który tak wszystkich denerwuje. On z kolei pojawia się, robiąc nawet więcej szumu niż ostatnio. Darrell i Brandon odwiedzają nieco dziwaczne muzeum króliczków, aby dać do wyceny znalezione przez nich statuetki tych sympatycznych zwierząt. Ivy ma okazję poczuć się jak pirat, kiedy wśród...

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:30

Premiera Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 12

reality show ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Darrell i Brandon są podekscytowani faktem, że dzisiejsza aukcja odbywa się w miejscowości West Covina. To miejsce zawsze przynosiło im szczęście i liczą, że tak będzie tym razem. W licytowanym schowku Brandi i jej partner znajdują między innymi kije golfowe oraz kulę do kręgli. Jarrod postanawia natychmiast ją wypróbować. Niestety, rzuca tak niefortunnie, że Brandi zostaje poszkodowana. Dave natrafia na bardzo wartościowy przedmiot.

Godziny emisji Wojny magazynowe

21:00

Premiera Wielkie przeprowadzki: Kolosalne miasteczka, sez. 4, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 60min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy w akcji dwie ekipy, które muszą wykonać niezwykle trudne zadania w bardzo krótkim czasie. W Quebecu konieczne jest przetransportowanie 170 domów znajdujących się nad potężną żyłą złota. Należy jak najszybciej rozpocząć wydobycie, aby wykorzystać wysoką cenę kruszcu. Z kolei w Karolinie Północnej zabytkowym rezydencjom grozi wyburzenie. Aby je ocalić, trzeba je przenieść w inne miejsce. Wiekowe budynki ważą ponad 200 ton i są wyjątkowe kruche. Przekonamy się,...

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

21:55

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

22:00

Niezwykli ludzie: Tajemnice bliźniąt syjamskich, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2007 ) Czas: 49min.

Lori i Rebę łączy wspólna część mózgu. Siostry mają jednak oddzielne funkcje umysłowe i zupełnie inne osobowości. Z kolei Shawna i Janelle urodziły się połączone klatkami piersiowymi i brzuchami. Żyją ze wspólną wątrobą.

Godziny emisji Niezwykli ludzie

23:00

Edukacja seksualna, sez. 3, odc. 3

program edukacyjny ( Wielka Brytania ) Czas: 46min.

Anna Richardson w odważny, zabawny i przełamujący wszelkie tabu sposób rozmawia o seksie. Program obala mity na temat niektórych miłosnych technik, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. Nie zabraknie też tematów dotyczących chorób przenoszonych drogą płciową, fizjologicznych konsekwencji porodu i utraty dziewictwa. Anna Richardson uczy jak rozmawiać o seksie, obala pokutujące w głowach nastolatków mity. Przeprowadza także liczne eksperymenty. Wspólnie z mężem dowie się, czy polecane...

Obsada: Anna Richardson

Godziny emisji Edukacja seksualna

00:00

Prognoza pogody

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:10

Najstarszy zawód świata, odc. 1

film dokumentalny ( Niemcy 2010 ) Czas: 51min.

Niezwykła opowieść o kobietach, które zarabiają, sprzedając swoje ciało. Dwuczęściowy dokument poświęcony jest historii prostytucji - od antycznej Grecji po czasy współczesne - oraz zmianom społecznym, które miały wpływ na postrzeganie kurtyzan. Zobaczymy, jak wyglądało życie i jak kształtowały się dochody prostytutek w różnych epokach. Poznamy też pięć fascynujących kobiet z różnych krajów, które opowiadają o sobie, swojej pracy, rozterkach - lęku przed stygmatyzacją z jednej strony i...

Reżyseria: Katja Esson

Godziny emisji Najstarszy zawód świata

01:10

Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU: Operacja "ZŁOTO FON", odc. 3

serial dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Setki kilogramów złota, prawie 2,5 tony srebra, biżuteria i inne kosztowności - to tylko część depozytu, który składał się na Fundusz Obrony Narodowej. Powołana przed II wojną światową instytucja miała pomóc w dofinansowaniu polskiej armii przygotowującej się do obrony kraju. Widzowie zobaczą, co stało się ze skarbem przedwojennego FON.

Reżyseria: Tomasz Sekielski

Godziny emisji Tomasz Sekielski. TEORIA SPISKU

02:10

1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Pelplin, odc. 3

magazyn turystyczny ( Polska 2014 ) Czas: 17min.

W XIII wieku książę Mściwój II podarował cystersom wieś Polplin - obecny Pelpin. Cztery wieki później opat Leonard II ufundował ołtarz. Ma on aż 25,5 m wysokości i uznawany jest za najwyższy w tej części Europy. Katedra Wniebowzięcia NMP ma 80 m długości, a jej wieża 63 m. Aby poczuć ogrom ceglanej gotyckiej świątyni, trzeba znaleźć się w jej wnętrzu. Zachowały się także oryginalne gotyckie stalle, obraz Hermana Hana, a w księgozbiorze katedralnej biblioteki znajdują się księgi z XII wieku....

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Godziny emisji 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć

02:40

Skandaliczny magazyn historyczny, odc. 7

magazyn ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

W odcinku m.in. tajemnicza śmierć dwóch ostatnich książąt mazowieckich i wulgarne syreny w kościele w Zagości. Widzowie dowiedzą się również, co połączyło ministra Felicjana Sławoja Składkowskiego z przedwojennym gangsterem, a także jak kawaler maltański Bartłomiej Nowodworski wysadził twierdzę Smoleńsk w przebraniu psa.

Godziny emisji Skandaliczny magazyn historyczny

03:05

Wędkarz na tropie: Płotka, odc. 5

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

03:40

Wędkarz na tropie: Troć, odc. 6

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

04:10

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacze na martwą rybkę, odc. 47

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Okazuje się, że wielu wędkarzy powraca do starych, sprawdzonych sposobów swoich dziadków. Jedną z nich jest metoda na martwą rybkę, którą stosuje się do łowienia mętnookich drapieżników. Widzowie dowiedzą się, jak dobrać sprzęt i prawidłowo zmontować zestaw. Trzech wędkarzy wybrało się aż do Hiszpanii nad rzekę Ebro, by zdradzić, jak można eksperymentować, stosując różne modyfikacje tej sprawdzonej metody.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

04:40

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na bolenia, odc. 48

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Boleń to ryba, która bywa hałaśliwa i niemal każdy wędkarz potrafi rozpoznać oznaki jej żerowania. Jednocześnie jest niezwykle płochliwa i trudna do złowienia. Tylko nieliczni łowcy potrafią przechytrzyć rzecznego bolenia. Prawdziwy pasjonat wędkarstwa i znakomity łowca odrzańskich boleni zdradzi widzom swoje sekrety i oprowadzi po najlepszych łowiskach.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

05:00

Redakcja: Pedofil w sieci, sez. 1, odc. 8

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Jaś wyznaje ojcu, że kolega z czatu, Krzyś, poprosił go o zdjęcie. Piotr natychmiast dzwoni do komisarza, Karola Góry. W redakcji proponuje współpracownikom, aby zajęli się pedofilem nagabującym jego syna. Nie wie tylko, jak go namierzyć. Z rozwiązaniem przychodzi Dora - studentka fotografii, która została zatrudniona w dziale Waldiego. Zespół przygotowuje prowokację dziennikarską z udziałem Jasia. Niestety, nie przynosi to efektu. Dochodzi do kolejnej prowokacji. Tym razem chłopiec proponuje...

Godziny emisji Redakcja

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info