Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2018-01-26 Pokaż dziś

06:55

Polowanie na wodne potwory - Ogromny sum zabójca

serial przyrodniczy Czas: 60min.

Zeb wyrusza do Albi, starożytnego miasta we Francji. Tam poszukuje suma pospolitego, który lubi czasami wyjść z wody i pożywić się gołębiami.

Godziny emisji Polowanie na wodne potwory

07:55

Stawka warta tuńczyka - Zapraszamy na pokład

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Kulisy powstawania serialu. Ekipa programu jest gotowa na wiele poświęceń, aby zrobić najlepsze ujęcie. Widzowie poznają nieznane fakty o rybakach rywalizujących na Atlantyku.

Godziny emisji Stawka warta tuńczyka

08:55

Poszukiwacze złota - Walka o wielką kasę

serial dokumentalny ( Kanada 2013 )

Ken i Dennis wyruszają w niezwykle niebezpieczną podróż po paliwo. Złoto ze Snow Creek nagle znika i Bernie musi znowu rozpocząć poszukiwania.

Godziny emisji Poszukiwacze złota

09:55

Katastrofa w przestworzach - Katastrofa w raju

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Samolot linii Air Moorea, lot 1121, lecący na Tahiti zaledwie dwie minuty po starcie zaczął nagle spadać i runął do oceanu.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

10:55

Katastrofa w przestworzach - Qantas 32 - Titanic na niebie

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Ekipa ekspertów musi ustalić przyczyny eksplozji silnika w samolocie linii Qantas, lot 32. Próbują odpowiedzieć na pytanie, czy każdy airbus A380 jest równie niebezpieczny.

Reżyseria: Trevor Cornish

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

11:55

Katastrofa w przestworzach - Ciężar ponad siły

serial dokumentalny ( Kanada 2008 )

Rekonstrukcja wypadku, którego nie spowodowała ani zawodność przyrządów ani ludzie. Inżynierowie dochodzą do zaskakujących wniosków: być może przyczyną katastrofy było niedostosowanie wytrzymałości maszyny do ciężaru pasażerów, których obecnie średnia waga jest większa niż zakładają normy.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

12:55

Najcięższe więzienia w Stanach, odc. 3 - Niegrzeczne dziewczynki

serial dokumentalny ( USA 2008 ) Czas: 55min.

Personel Wayne County Jail próbuje przekonać do życia zgodnie z prawem kobiety, które dopuściły się przestępstwa. Wśród nich są złodziejki, narkomanki i prostytutki.

Godziny emisji Najcięższe więzienia w Stanach

13:55

Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Podziemne fabryki odrzutowców

serial dokumentalny ( USA 2013 )

Messerschmitt Me 262, jeden z najnowocześniejszych samolotów wykorzystywanych w czasie II wojny światowej, powstawał w podziemnej jaskini. Odcinek przedstawia historię tego projektu.

Reżyseria: Luke McLaughlin

Godziny emisji Wielkie konstrukcje III Rzeszy

14:55

Apokalipsa. II wojna światowa: Z Normandii do Paryża, odc. 2-ost.

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 )

Film opowiada o największej operacji desantowej w historii i przełomowym momencie II wojny światowej. W bitwie o Normandię udało się rozbić znaczną część sił niemieckich, co spowodowało wycofanie się wojsk Hitlera za linię Sekwany. Swój udział w tej akcji miała polska dywizja pancerna gen. Stanisława Maczka. W dokumencie zostały wykorzystane archiwalne materiały filmowe, które dokumentują studniowy okres między lądowaniem w Normandii (D-Day) a wyzwoleniem Paryża. Ukazano niezwykłe historie...

Godziny emisji Apokalipsa. II wojna światowa: Z Normandii do Paryża

15:55

Katastrofa w przestworzach - Tragedia na lotnisku

serial dokumentalny ( Kanada 2009 ) Czas: 59min.

W 1991 roku w największym międzynarodowym porcie lotniczym na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych - lotnisku w Los Angeles - doszło do tragicznego wypadku. Poruszający się po pasie startowym Boeing 737 wjechał niespodziewanie w jeden z budynków. W programie kulisy akcji ratunkowej.

Reżyseria: Susan Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

16:55

Panika w przestworzach - Drobne pomyłki

serial dokumentalny ( Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, USA 2013 ) Czas: 60min.

Aby samolot wzbił się w powietrze, potrzebna jest praca ponad setki osób i tysięcy różnorakich urządzeń. Niekiedy wystarczy obluzowana śruba, drobna awaria wyłącznika czy inna drobna usterka, aby bezpieczeństwo wszystkich na pokładzie było zagrożone. Przekonali się o tym m.in. pasażerowie słynnego rejsu PLL LOT 016 z Nowego Jorku do Warszawy. 1 listopada 2011 roku kapitan Tadeusz Wrona, lądując awaryjnie na Okęciu, posadził "na brzuchu" boeinga 767. W tym przypadku winowajcą okazał...

Godziny emisji Panika w przestworzach

17:55

Rejsy w luksusie, odc. 2 - Inspektorzy na pokładzie

serial dokumentalny ( RPA 2008 ) Czas: 55min.

Podczas każdego z rejsów załoga Costa Serena ma na pokładzie 3800 pasażerów. Tym razem wśród gości jest grupa inspektorów.

Godziny emisji Rejsy w luksusie

18:55

Poszukiwacze złota - Na krawędzi

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Nadchodzi zima. Górnicy robią wszystko, by wydobyć jak najwięcej złota. Inwestorzy jedynie zwiększają presję. Ed i Riley znajdują się w tarapatach.

Godziny emisji Poszukiwacze złota

20:00

Poszukiwacze złota - W okowach zimy

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Trwa zima. Mróz zmienia zamknięcie sezonu w prawdziwą walkę o przetrwanie. Górnicy robią wszystko, co w ich mocy, by zrealizować swoje plany.

Godziny emisji Poszukiwacze złota

21:00

Naziści - Największy błąd Hitlera

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 55min.

W 1941 roku Hitler jest u szczytu władzy. Wkrótce naród niemiecki odkryje kłamstwa, którymi był przez lata karmiony.

Godziny emisji Naziści

22:00

Tajemnice III Rzeszy - Architekt Hitlera

serial dokumentalny ( Niemcy 2011 ) Czas: 60min.

Albert Speer był osobistym architektem Adolfa Hitlera i generalnym inspektorem budowlanym III Rzeszy. W czasie wojny zajmował stanowisko ministra odpowiedzialnego za uzbrojenie i amunicję. Do jego najbardziej znanych projektów należą Nowa Kancelaria Rzeszy, Zeppelinfeld, a także Wał Atlantycki.

Reżyseria: Tim Versteegen , Uli Weidenbach

Godziny emisji Tajemnice III Rzeszy

23:00

Wojna generałów - Singapur

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2009 ) Czas: 55min.

W 1941 roku Brytyjczycy nie docenili sprawności militarnej armii japońskiej. O potędze wroga przekonali się dopiero po ataku na Singapur.

Godziny emisji Wojna generałów

00:00

Nazistowski obóz śmierci: Wielka ucieczka

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 55min.

14 października 1943 roku wybuchło powstanie więźniów w obozie zagłady w Sobiborze. Hitlerowcy umieszczali w nim przede wszystkim ludność żydowską. Dokument pokazuje cały mroczny przemysł śmierci. Obejmuje zarówno rekonstrukcję wydarzeń w obozie, jak i wywiady nagrane w Izraelu i Wielkiej Brytanii. Świadkowie ucieczki grupy więźniów dzielą się wzruszającymi wspomnieniami o sile odwagi i determinacji.

Godziny emisji Nazistowski obóz śmierci: Wielka ucieczka

00:55

Naziści - Końcówka

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 55min.

Hitler żeni się z Evą Braun w oblężonym Berlinie. 30 kwietnia 1945 roku popełnia samobójstwo. Kilka dni później kończy się wojna.

Godziny emisji Naziści

01:55

Megafabryki - Ciężarówki

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 60min.

W fabryce Peterbilt produkowane są ciężarówki model 387. Pojazdy te są w stanie ciągnąć przyczepy ważące ponad 37 ton. Każda z tych ogromnych maszyn składa się z około 20 tysięcy części.

Godziny emisji Megafabryki

02:55

Ewakuacja Ziemi - Planeta zombi

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 60min.

Przerażająca wizja świata, w którym ludzi i zwierzęta atakuje zmutowany wirus wścieklizny. Eksperci z dziedziny medycyny, biologii i nauk społecznych kreślą scenariusz z horroru, ukazując, co stałoby się z ludzkością w obliczu śmiertelnej choroby zakaźnej, na którą nie ma lekarstwa. Zarażone istoty zmieniałyby się w siejące zniszczenie monstra, czyniąc z Ziemi prawdziwą planetę zombi. Przekonamy się, czy ludzkość miałaby szansę w walce z pandemią tego rodzaju.

Godziny emisji Ewakuacja Ziemi

03:55

Megalotnisko w Dubaju, odc. 9

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 60min.

Myles walczy z czasem, próbując naprawić usterki w terminalu D. Hassan aresztuje mężczyznę, który przyleciał do Dubaju z fałszywymi paszportami.

Godziny emisji Megalotnisko w Dubaju

04:55

Katastrofa w przestworzach - Katastrofa w raju

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Samolot linii Air Moorea, lot 1121, lecący na Tahiti zaledwie dwie minuty po starcie zaczął nagle spadać i runął do oceanu.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

05:55

Tajemnice najtrudniejszych napraw - Cieknący statek wycieczkowy

serial dokumentalny ( USA 2009 ) Czas: 55min.

Sean Riley asystuje przy naprawach ogromnych maszyn. Dowiemy się nie tylko, jak wygląda remont linii elektrycznych, lecz także elektrowni atomowych. Poznamy również specjalistów od wielkich napraw - czołowych inżynierów i mechaników świata. Aby podejrzeć ich pracę, gospodarz programu będzie musiał znaleźć się w wielu niebezpiecznych sytuacjach. W każdym odcinku zobaczymy trzy niezwykłe akcje.

Godziny emisji Tajemnice najtrudniejszych napraw

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info