Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2018-01-06 Pokaż dziś

06:00

Na planie odc.13: Avangers: Czas Ultrona

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

Godziny emisji Na planie

06:10

Prywatna historia kina odc. 21

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

Godziny emisji Prywatna historia kina

06:40

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 51: Zrabowane szczęście

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Bodo Fürneisen

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

07:40

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 52: Zemsta

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 45min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Peter Carpentier

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

08:40

Stawka większa niż życie cz. 1: Wiem kim jesteś

serial fabularny, wojenny ( Polska 1967 ) Czas: 55min.

Stanisław Kolicki ucieka z obozu w Królewcu do ZSRR. Tam okazuje się, że jest bardzo podobny do niemieckiego jeńca - Hansa Klossa. Kolicki wraca na stronę niemiecką jako Kloss i organizuje siatkę wywiadowczą. Niestety, gestapo szybko wpada na jej ślad.

Reżyseria: Janusz Morgenstern

Obsada: Stanisław Mikulski , Seweryn Butrym , Mieczysław Stoor

Godziny emisji Stawka większa niż życie

09:50

Stawka większa niż życie cz. 2: Ściśle tajne

serial fabularny, wojenny ( Polska 1968 ) Czas: 55min.

Polski uczony, doktor Pulkowski, zostaje schwytany przez Niemców. Ma pomóc w budowie silnika odrzutowego. Ktoś musi wydobyć naukowca z rąk niemieckich. Rozkaz otrzymuje J-23.

Reżyseria: Janusz Morgenstern

Obsada: Stanisław Mikulski , Wanda Koczeska , Igor Śmiałowski

Godziny emisji Stawka większa niż życie

10:55

Thor Wszechmogący

fabularny, przygodowy ( USA 2011 ) Czas: 88min.

Młody i niedoświadczony Thor (Cody Deal) stara się pokrzyżować plany Lokiego (Richard Grieco), który poszukuje najpotężniejszej broni bogów - niezwyciężalny młot Odyna mający mu posłużyć do zniszczenia drzewa życia.

Reżyseria: Christopher Ray

Obsada: Grieco Richard , Velasquez Patricia , Nash Kevin

Godziny emisji Thor Wszechmogący

12:50

Niania sezon 9 odc. 127: Ekscesy Teresy

serial fabularny, komedia ( Polska 2009 ) Czas: 22min.

Frania nie może pogodzić się z tym, że jej matka ma romans. Postanawia odwiedzić doktora Głąbskiego, z którym związała się Teresa. Mężczyzna okazuje się kulturalnym wdowcem. Mimo to, Frania nie składa broni i zamierza walczyć o małżeństwo Teresy. Organizuje podwójna randkę w dniu, w którym przypada 40. rocznica ślubu Stefana z Teresą.

Reżyseria: Jerzy Bogajewicz

Obsada: Adam Ferency , Agnieszka Dygant , Emilia Stachurska , Maria Maciejowska , Roger Karwiński , Tamara Arciuch , Tomasz Kot

Godziny emisji Niania

13:20

Niania sezon 8 odc. 128: Producenci

serial fabularny, komedia ( Polska 2009 ) Czas: 22min.

Konrad próbuje namówić Maksa, żeby wystawił razem z nim sztukę jego przyjaciela. Maks odmawia. Konrad mówi Frani, że chce w ten sposób zaimponować miłości swojego życia – Karolinie. Frania postanawia mu pomóc. Używając nazwisk Maksa i Karoliny wynajmują teatr i angażują aktorów. Okazuje się jednak, że łamią przepisy dotyczące wynajmu i narażają spółkę Maksa na wysoką grzywnę. Frania mówi Maksowi, co zrobiła. Ten wkracza do akcji i doprowadza do wystawienia sztuki, która okazuje się hitem....

Reżyseria: Jerzy Bogajewicz

Obsada: Adam Ferency , Agnieszka Dygant , Emilia Stachurska , Maria Maciejowska , Roger Karwiński , Tamara Arciuch , Tomasz Kot

Godziny emisji Niania

13:50

Niania sezon 8 odc. 129: Prawie jak rodzice

serial fabularny, komedia ( Polska 2009 ) Czas: 23min.

Frania robi badanie kontrolne przebiegu ciąży. Ginekolożka proponuje państwu Skalskim udział w ciekawym doświadczeniu, które ma pomóc w przygotowaniu do roli rodziców. Początkowo ciekawe doświadczenie przemienia się w prawdziwy koszmar. Skoro więc Maks i Frania nie umieją poradzić sobie z gumowymi lalkami, to czy staną na wysokości zadania i będą dobrymi rodzicami dla maleństwa, które na razie rośnie w brzuszku Frani? Czy Konrad pogodzi się z tym, że Karolina nie przyjęła jego oświadczyn?

Reżyseria: Jerzy Bogajewicz

Obsada: Adam Ferency , Agnieszka Dygant , Emilia Stachurska , Maria Maciejowska , Roger Karwiński , Tamara Arciuch , Tomasz Kot

Godziny emisji Niania

14:25

Just Dance - Tylko taniec!

fabularny, melodramat ( USA 2008 ) Czas: 86min.

Młoda Lauryn Kirk wyrusza na podbój Chicago. W prestiżowej szkole tańca pragnie szlifować swój warsztat pod okiem największej sławy nauczycieli. Niestety szybko okazuje się, że już pierwsze oceny profesjonalistów są dla niej wielkim rozczarowaniem. Porażki jednak nie załamują dziewczyny. Lauryn postanawia ze wszystkich sił walczyć o swoje marzenia. Z czasem udaje jej się wkroczyć w zupełnie nowy świat klubów tanecznych.

Reżyseria: Darren Grant

Obsada: Elizabeth Winstead Mary , Thompson Tessa , Smith Riley

Godziny emisji Just Dance - Tylko taniec!

16:10

Mrówki w samolocie

fabularny, thriller ( Kanada 2007 ) Czas: 83min.

Zajmująca się badaniem owadów doktor Carrie Ross (Jessalyn Gilsig) wraca z wakacji w Kolumbii. Niedługo po starcie samolotu okazuje się, że cały pokład zaatakowany został przez zmutowane i wyposażone w toksyczny jad mrówki. Rój insektów niszczy maszynę, giną kolejni pasażerowie. Carrie i agent bezpieczeństwa Ethan Hart starają się opanować sytuację.

Reżyseria: George Mendeluk

Obsada: Gilsig Jessalyn , Sabato Jr. Antonio , Houde Serge

Godziny emisji Mrówki w samolocie

18:00

Premiera Poirot: Słonie mają dobrą pamięć

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 89min.

Desmond pragnie poślubić Ariadnę Oliver, córkę chrzestną pisarki Celii Ravenscroft. Kobieta nie chce jednak zgodzić się na małżeństwo, dopóki nie zostanie wyjaśniona tajemnicza sprawa śmierci rodziców dziewczyny. Ariadna prosi detektywa Herkulesa Poirot o pomoc w wyjaśnieniu zagadki.

Reżyseria: John Strickland

Obsada: Suchet David , Adrian Lukis , Annabel Mullion

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

20:00

Premiera Obcy: Przebudzenie

fabularny, science fiction ( thriller, USA 1997 ) Czas: 109min.

Po 200 latach naukowcy postanawiają sklonować Ripley. W efekcie ubocznym tego działania Ellen otrzymuje niektóre cechy Obcego. Na statek, na którym przeprowadzane są te eksperymenty, przedostają się handlarze sprzedający ludzi. Mają oni stać się inkubatorami dla Obcych. Gdy udaje się wyhodować dorosłe osobniki, Obcy uwalniają się z klatek, zabijając część załogi. Większość ewakuuje się, a sam statek przyjmuje awaryjny kurs na Ziemię. Na pokładzie pozostaje część personelu wraz z Ripley.

Reżyseria: Jean-Pierre Jeunet

Godziny emisji Obcy: Przebudzenie

22:30

Śmiertelna odwilż

fabularny, thriller ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 90min.

Grupa naukowców odkrywa ciało zamarzniętego mamuta. Kilka dni później do ich bazy przylatuje czwórka studentów mająca im pomóc w badaniach. Ale zamiast naukowców zastają tylko opuszczoną bazę i martwego niedźwiedzia polarnego.

Reżyseria: A.Mark Lewis

Obsada: Val Kilmer , Martha MacIsaac , Kyle Schmid

Godziny emisji Śmiertelna odwilż

00:30

7 minut

fabularny, sensacyjny ( Polska 2010 ) Czas: 94min.

Piotr, 37-letni projektant, szczęśliwy mąż i ojciec, w zastępstwie kolegi wyjeżdża w delegację. W hotelu ulega urokowi atrakcyjnej brunetki. Ich przelotne spotkanie wkrótce wywróci spokojny, szczęśliwy świat Piotra do góry nogami. Będzie miał tylko dwa dni i trzy noce, by wybrnąć z tarapatów...

Reżyseria: Maciej Odoliński

Obsada: Przemysław Sadowski , Anna Prus , Agnieszka Warchulska

Godziny emisji 7 minut

02:30

Polskie Gówno

fabularny, obyczajowy ( Polska 2014 ) Czas: 93min.

Jerzy Bydgoszcz (Tymon Tymański), lider zespołu "Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego", popada w coraz większe zadłużenie. Nieoczekiwanie pomoc w wyjściu z kryzysu oferuje komornik Czesław Skandal (Grzegorz Halama), który za część zysków ze sprzedaży biletów zostaje menadżerem grupy. Razem z kierowcą Stanem Gudeyką (Robert Brylewski), byłym liderem punkowej kapeli "Iperyt", wyruszają w trasę koncertową po Polsce.

Reżyseria: Grzegorz Jankowski

Obsada: Grzegorz Halama , Jan Peszek , Robert Brylewski , Sonia Bohosiewicz , Tymon Tymański

Godziny emisji Polskie Gówno

04:25

Miliony łez

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Francja 2015 ) Czas: 23min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Natalie Beder

Godziny emisji Miliony łez

04:55

Złotopolscy, odc. 174: Gigant

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 24min.

Marta triumfalnie przynosi do domu ilustrowany magazyn "Damą być" z wydrukowanym wywiadem. Wieśka paraliżuje nakreślony w piśmie wizerunek własnej żony, zawierający informacje wyssane z palca. Tomek pokazuje Marcelowi znalezione u Kowalskiego dokumenty finansowe, skopiowane za pomocą kserografu. Niebawem Kowalski zauważa brak papieru w faksie. Podejrzewa, że ktoś pod jego nieobecność musiał się posługiwać kopiarką. Jest wyraźnie zaniepokojony. Barbara identyfikuje przewijające się...

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

05:30

Złotopolscy, odc. 175: Syn marnotrawny

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 24min.

Dionizy krok po kroku wprowadza Barbarę w historię Złotopolic i ludzi tu mieszkających. Gabrielowie znów rozważają wszystkie za i przeciw małżeństwa Agaty z Maksymilianem Grubbą. Zaniepokojona Ilona zleca Tomkowi inwigilację Grubby. Podejrzewa, że jest zwykłym łowcą posagów. Policjanci z komisariatu na Dworcu Centralnym zatrzymują wałęsających się tam chłopców, między innymi Maćka, brata Ewy. Wszyscy są podejrzani o dokonanie kradzieży. Kowalski jest przekonany, że ktoś szperał w jego domu....

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info