Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-08-22 Pokaź dziś

06:00

Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z Zosią rozmawiają o strojach i zastanawiają się, co to jest grzech. Natalia i Ludwik próbują poradzić sobie z trudnymi pytaniami, a Kuba cieszy się, że przedkomunijne egzaminy.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

06:35

Dla Boga i ludzi Godziny emisji

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Program przedstawia zaangażowanie członków parafii Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w budowę domu parafialnego i kaplicy w niewielkiej miejscowości Wapienica. Parafia działa od kilku lat i ciągle przybywa jej członków.

07:05

M jak miłość - odc. 104 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2002 ) Czas: 44min.

Marta nie radzi sobie z napadami złości Łukasza. W końcu prosi Norberta o pomoc. Maria jest przerażona: Pawłowi grożą 2 lata więzienia. W gospodarstwie Mostowiaków zjawia się grupa sąsiadów. Chłopi dają Markowi do zrozumienia, że Niemiec ma opuścić wieś.

Reżyseria: Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:50

Barwy szczęścia - odc. 1680 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Między Hubertem i Klarą dochodzi wreszcie do poważnej rozmowy, która jednak szybko zmienia się w kłótnię. Żona zarzuca Pyrce romans z Ulą, ale on nie pozostaje dłużny i wypomina jej trzymiesięczną nieobecność i porzucenie dziecka.

Reżyseria: Jose Igesias Vigil

Obsada: Katarzyna Glinka , Olga Jankowska , Marek Molak , Katarzyna Zielińska , Monika Dryl , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Michał Rolnicki , Milena Staszuk

11:30

Na dobre i na złe - odc. 436 - Bez znieczulenia Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2011 ) Czas: 48min.

Trwa rywalizacja między młodymi lekarzami o jedno miejsce na specjalizację. Nina wyprowadza się z rodzinnego domu. Przemek koleżeńsko oferuje jej nocleg. Wiki ostrzega go przed nadmierną ufnością. Wiki i Przemek podejmują się sami ryzykownej operacji.

Reżyseria: Konrad Piwowarski

Obsada: Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka , Artur Żmijewski

12:30

Tysiąc i jedna noc - odc. 124 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 44min.

Ozcan odwiedza Szeherezadę w biurze. Domyśla się, że to nie ona pisała do niego maile. Przed gabinetem Onura Eda wpada na Burhana. Oboje są niemile zaskoczeni. Onur nie widząc nic podejrzanego w zachowaniu Szeherezady, rezygnuje z prywatnego detektywa.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Ergun Demir , Metin Cekmez , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel

13:20

Na sygnale - odc. 23 Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Policja ma włamywacza, który utknął w lufciku. Półprzytomny chłopak mógł być uwięziony nawet przez cały weekend. Ratownicy mają problemy z jego uwolnieniem. W końcu strażacy decydują się zburzyć część ściany, ale właścicielka domu się sprzeciwia.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur

13:50

Włoska kuchnia jak u babci - odc. 5/13 Sant’Angelo in Colle Godziny emisji

cykl dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 21min.

Toskania, wszechobecne winnice i babcia Silvana, mistrzyni kuchni prostej i naturalnej. Podejmie się nauczyć Donala przyrządzać ravioli, rozpływających się w ustach. Silvana jest właścicielką winnicy. Donal może wykorzystać jej wina w kuchni.

Reżyseria: Tomas Abramzon

14:20

Afryka od kuchni - odc. 5/13 Kalifi, Kenia Godziny emisji

cykl dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 21min.

Kucharz Kiran Jethwa jedzie do Kalifi w Kenii, by poznać tajniki hodowli orzecha nadnerczowego. Z owoców flaszowca i orzechów upiecze pyszną tartę, a potem wyruszy na połów z lokalnymi rybakami. Ze złowionych owoców morza przygotuje sałatkę ceviche.

Reżyseria: Tom Whitworth

14:50

M jak miłość - odc. 1303 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Głowacki śledzi Tomka. Policjant wdaje się na ulicy w bójkę z chuliganami i trafia do szpitala, ciężko raniony nożem. Tymczasem Piotrek postanawia wrócić do pracy w kancelarii. Olga walczy na studiach o to, by jej obrazy trafiły na międzynarodową wystawę.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga , Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Magdalena Walach - Agnieszka , Katarzyna Grabowska - Olga , Julia Wróblewska - Zosia , Izabela Kapiasova - Marylka

15:50

Zmiennicy - odc. 12/15 - Obywatel Monte Christo Godziny emisji

serial TVP ( Polska 1986 ) Czas: 60min.

Znany reżyser Barewicz otrzymuje wiadomość, że na festiwalu filmowym w Berlinie Zachodnim przyznano mu Grand Prix i nagrodę rzeczową w postaci mercedesa. Natychmiast wyrusza na przejście graniczne po odbiór samochodu, taksówką o numerze 1313.

Reżyseria: Stanisław Bareja

Obsada: Mieczysław Hryniewicz , Ewa Błaszczyk , Zdzisław Wardejn , Bożena Robakowska , Jan Kobuszewski , Jerzy Kozakiewicz , Jerzy Przybylski , Jacek Domański , Paweł Galia

17:05

Cena miłości - odc. 107 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 45min.

Szahnur odwiedza Seher, dawną kochankę swego męża, by się z nią pogodzić. Dowiaduje się, że Seher ma syna, Hasipa, owoc romansu z jej mężem. Hakan wyznaje Sawaszowi, że kocha Cziczek. Jawuz usiłuje zastraszyć Hakana i Cziczek

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 20/98 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:25

Barwy szczęścia - odc. 1680 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Między Hubertem i Klarą dochodzi wreszcie do poważnej rozmowy, która jednak szybko zmienia się w kłótnię. Żona zarzuca Pyrce romans z Ulą, ale on nie pozostaje dłużny i wypomina jej trzymiesięczną nieobecność i porzucenie dziecka.

Reżyseria: Jose Igesias Vigil

Obsada: Katarzyna Glinka , Olga Jankowska , Marek Molak , Katarzyna Zielińska , Monika Dryl , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Michał Rolnicki , Milena Staszuk

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1681 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Ojciec Józka Janusz jasno stawia sprawę: jest ciąża, więc powinien być ślub. Mężczyzna naciska na syna, by jak najszybciej oświadczył się Julicie, a widząc jego niechęć do dziewczyny próbuje dowiedzieć się, co zaszło między młodymi.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Olga Bończyk , Katarzyna Zielińska , Gabriela Ziembicka , Piotr Jankowski , Patryk Pniewski , Andrzej Niemyt , Katarzyna Sawczuk , Przemysław Stippa

20:40

Na sygnale - odc. 146 "Opowiem ci bajkę" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Basia po cesarskim cięciu dostaje krwotoku, jej syn - który urodził się za wcześnie - walczy o życie. Zespół Wiktora jedzie do dziwnego motelu, w którym barman ma problemy z oddychaniem. Na miejscu okazuje się, że udawał, a chora jest jego przyjaciółka.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Jagoda Siegień - Kaja , Kacper Pilch - Marek , Hubert Zduniak - Siwy

21:20

Bal maturalny Godziny emisji

film obyczajowy ( USA 2011 ) Czas: 99min.

Akcja filmu rozgrywa się na przedmieściach Detroit, a główny wątek obraca się wokół przygotowań uczniów liceum do najważniejszej uroczystości w ich szkolnym życiu. Przewodnicząca klasy Nova Prescott planuje w szczegółach bal maturalny.

Reżyseria: Joe Nussbaum

Obsada: Danielle Campbell , Aimee Teegarden , Jared Kusnitz , Yin Chang

23:15

Świat bez fikcji - YouTube' owa rewolucja Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Internetowy serwis YouTube powstał w 2005 r. i przez lata znacząco wpływał na rzeczywistość. Idea wymiany domowych filmów wideo, początkowo mało znana, z czasem zaczęła wzbudzać zainteresowanie kolejnych milionów ludzi na całym świecie.

Reżyseria: Jim Nally

00:10

Pułkownik Kwiatkowski Godziny emisji

komediodramat ( Polska 1995 ) Czas: 122min.

Akcja fimu toczy się w roku 1945. Wszechwładny UB, wspomagany przez "towarzyszy radzieckich", coraz sumienniej i skuteczniej likwiduje polską "reakcję". W koszarowym szpitalu na Ziemiach Zachodnich pracuje lekarz nazwiskiem Andrzej Kwiatkowski.

Reżyseria: Kazimierz Kutz

Obsada: Marek Kondrat , Renata Dancewicz , Zbigniew Zamachowski , Adam Ferency , Artur Barciś

02:25

Zabójcze umysły - odc. 89 Godziny emisji

serial ( USA 2007 ) Czas: 40min.

W Annapolis w stanie Maryland dwadzieścia kilka osób zostaje zarażonych wąglikiem podczas pobytu w miejskim parku. Jest to wyjątkowo groźny szczep wąglika, powodujący śmierć w ciągu kilku godzin. Lekarze walczą o życie pacjentów, a agenci szukają sprawcy.

Reżyseria: John Gallagher

Obsada: Shemar Moore , Thomas Gibson , Matthew Gray Gubler , Kirsten Vangsness , A.J. Cook

03:20

Zabójcze umysły - odc. 90 Godziny emisji

serial ( USA 2007 ) Czas: 41min.

Na przejściu granicznym między Stanami i Kanadą, weteran wojny w Iraku wjeżdża autem w budkę strażników. Aresztowany przyznaje się do zamordowania dziesięciu osób i żąda sprowadzenia FBI. Agent Hotchner ustala, że podejrzany nie jest mordercą.

Reżyseria: Charles Haid

Obsada: Shemar Moore , Thomas Gibson , Matthew Gray Gubler , Kirsten Vangsness , A.J. Cook

04:10

YouTube' owa rewolucja Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 44min.

Internetowy serwis YouTube powstał w 2005 r. i przez lata znacząco wpływał na rzeczywistość. Idea wymiany domowych filmów wideo, początkowo mało znana, z czasem zaczęła wzbudzać zainteresowanie kolejnych milionów ludzi na całym świecie.

Reżyseria: Jim Nally

05:00

Zakończenie programu Godziny emisji

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info