Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Rodzinka.pl - odc. 140 "Lepiej nie wiedzieć" sezon 6 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Zbliżają się urodziny Kacpra, Natalia ustala z nim menu i plan działania. Jest zadowolona, że nie potrzebne są już animacje. Kuba szykuje kolację urodzinową dla Pauli.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

06:35

Rebe Schneerson, cadyk Lubawicz Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Autorka programu mówi o kontrowersyjnej postaci rebego Menachema Schneersona, obwołanego przez swoich chasydem mesjaszem za życia. W latach 90. przebywała w USA, w Crown Heights, gdzie nauczał, studiowała w jego szkole dla dziewcząt ortodoksyjnych.

07:00

M jak miłość - odc. 125 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 45min.

Marysia wybiera się na spotkanie z Jaroszym. Ma nadzieję, że potentat zechce po raz kolejny jej pomóc. Jednak tym razem nadzieje te są płonne. Jaroszy pokazuje swą prawdziwą naturę.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

11:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

11:15

Barwy szczęścia - odc. 1701 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia ukochaną, że to kłamstwa i że padł ofiarą zemsty Jakubiaka.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Mikołaj Krawczyk , Michał Rolnicki , Karolina Porcari , Krzysztof Kiersznowski , Olga Jankowska , Marek Molak , Marianna Kowalewska

11:50

Na dobre i na złe - odc. 455 - Bezpieczne ryzyko Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2011 ) Czas: 48min.

Wiki uważa, że Przemek marnuje talent pracując jako doradca medyczny. Agata, widząc jego zapał do pracy, popiera ten wybór. Lena idzie na kolejną chemię. Boi się, że straci dziecko.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

12:50

Tysiąc i jedna noc - odc. 145 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Ali Kemal zamierza rozpocząć interesy z eksporterami skór, trzyma jednak w tajemnicy przez Burhanem szczegóły tej współpracy. Kerem wciąż jest w śpiączce. Onur i Szeherezada zostają przesłuchani w związku z napadem na Kerema.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Ergun Demir , Metin Cekmez , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel

13:50

Na sygnale - odc. 39 "Pomogę zdecydowanej parze" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Ratownicy, pod kierownictwem doktora Góry, odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w saunie. Pacjent jest kompletnie pijany, a załoga karetki wdycha w trakcie interwencji opary alkoholu i ulega zatruciu. Ekipa Wiktora ratuje młodą matkę.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur

14:25

Nasz dziwaczny świat odc. 3 Godziny emisji

esej dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 50min.

Natura nie przestaje zaskakiwać. Odkrywamy kolejne dziwne zjawiska przyrodnicze czy niezwykłe zachowania zwierząt. Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę?

15:30

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1314 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Marszałek martwi się o Magdę, bo nie wie, czy jego córka poradzi sobie jako samotna matka. Chodakowska dostaje w końcu rozwód i gdy wraca z sądu, postanawia umówić się na randkę z Budzyńskim. Marta przyjeżdża do Polski i przywozi wiadomości o Małgosi.

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Dominika Ostałowska - Marta , Maria Raczyńska - Wanda , Emilian Kamiński - Ojciec Madzi , Maurycy Popiel - Olek , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Julia Wróblewska - Zosia , Teresa Lipowska - Barbara

16:30

Koło fortuny - odc. 10 ed. 3 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Koło fortuny.

Reżyseria: Tomasz Motyl

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 14 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Ozan robi awanturę Musie. Oskarża go, że to Musa ponosi winę, że Umut nie będzie mogła mieć dzieci. Yelda z Seldą odwiedzają biuro Asude w poszukiwaniu pracy. W pobliżu spotykają Umut. Ozan rozpoczyna pracę w firmie ojca. Umut jedzie na plan.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 18/100 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1701 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia ukochaną, że to kłamstwa i że padł ofiarą zemsty Jakubiaka.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Mikołaj Krawczyk , Michał Rolnicki , Karolina Porcari , Krzysztof Kiersznowski , Olga Jankowska , Marek Molak , Marianna Kowalewska

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1702 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Maciej, chcąc udowodnić, że jego żona kłamała na nagraniu przyprowadza do Natalii swoją córkę Weronikę. Dziewczynka pod dyktando ojca potwierdza, że jej mama ma problemy psychiczne. Tymczasem Oliwier szuka w Klemensie sojusznika, by ratować Zwoleńską.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Stanisława Celińska , Monika Dryl , Kazimierz Mazur , Zofia Zborowska , Michał Rolnicki , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski

20:45

Na dobre i na złe - odc. 678 Serce i rozum Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital i zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Tymczasem Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Anna Karczmarczyk - Ola , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska

21:50

Na sygnale - odc. 155 "Prawdziwa matka" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Wiktor wciąż martwi się o Zosię po tym, jak córka wyprowadziła się z domu. W trakcie dyżuru doktor Banach jedzie na wezwanie do ciężarnej, która miała wypadek na rowerze. Na miejscu lekarz odkrywa, że jego pacjentka ciążę tylko udaje.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Edyta Bełza - Zosia , Iga Górecka - Ruda , Agata Pruchniewska - Klara

22:25

Kino relaks - Filip i Letycja: miłość i obowiązek Godziny emisji

film obyczajowy ( Hiszpania 2010 ) Czas: 107min.

Film inspirowany prawdziwą historią znajomości następcy tronu hiszpańskiego Filipa VI Burbona z dziennikarką Letizią Ortiz, która pracowała dla wielu czasopism i stacji telewizyjnych, była korespondentką zagraniczną w Waszyngtonie.

Reżyseria: Joaquin Oristrell

Obsada: Amalia Salamanca , Fernando Gil , Juanjo Puigcorbe , Marisa Paredes

00:25

O mnie się nie martw - s. VII odc. 2/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Marcin i Iga cieszą się nowym szczęściem, a w opiece nad dzieckiem pomagają im przyjaciele. Szczególnie Marta, która przeżywa kryzys w swoim związku z Krzyśkiem. Zwłaszcza że obecność Filipa nie pomaga Krzyśkowi i Marcie w staraniach o dziecko.

Reżyseria: Łukasz Ostalski , Radosław Dunaszewski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Krzysztof Stelmaszyk , Maja Kwaśny , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski , Paweł Domagała , Aleksandra Adamska , Oliwia Dąbrowska , Dawid Zawadzki , Piotr Jankowski

01:25

Świat bez tajemnic - Dwóch czarnych tygodniowo Godziny emisji

film dokumentalny ( Francja 2015 ) Czas: 49min.

Niektóre statystki mrożą krew. W USA prawdopodobieństwo zabicia młodego czarnoskórego człowieka przez policję jest o 21% wyższe niż w przypadku białego chłopca. Tygodniowo giną w Stanach 2 czarne osoby zabite przez policję podczas standardowej kontroli.

Reżyseria: Julie Lotz

02:30

Prokurator - odc. 4/10 Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 43min.

W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało 49 - letniego mężczyzny. Sidlecka diagnozuje, że przyczyną zgonu był zawał. Zwraca jednak uwagę na pewną rzecz, która sugeruje, że odejściu mężczyzny z tego świata mógł ktoś pomóc.

Reżyseria: Jacek Filipiak

Obsada: Jacek Koman , Wojciech Zieliński , Magdalena Cielecka , Dorota Kolak , Bartłomiej Firlet , Marek Kalita , Anna Jarosik-Trawińska , Janusz Michałowski , Magdalena Turczeniewicz , Agata Wątróbska

03:25

Wypadek - Odc. 4 Godziny emisji

serial ( Francja 2016 ) Czas: 50min.

Gdy nieznani sprawcy ostrzeliwują dom Gabriela, ten decyduje się wysłać córkę na pewien czas do zamożnej teściowej i jej nowego męża. Iris wyjawia Gabrielowi szczegóły tajemniczej działalności, jaką prowadziła wraz z nieżyjącymi już przyjaciółkami.

Reżyseria: Edwin Baily

Obsada: Bruno Solo , Charlotte Talpaert , Marc Citti , Romane Portail , Emma Colberti

04:25

Licencja na wychowanie - odc. 47 - Jaki ojciec, taki syn Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 24min.

Weronika wraca ze Stasiem do domu ze szpitala. Pierwsze dni są trudne. Jest smutna, że musi zostać sama w domu, a w dodatku nie może wyjść. Gdy tylko Staś zapada w sen, Weronika serfuje po internecie, mając w ten sposób jedyny kontakt ze światem.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

04:55

Licencja na wychowanie - odc. 48 - Terroryzm na mikroskalę Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Marysia rozprasza na próbach wokalistę z zespołu Łukasza. Brat nie wytrzymuje i prosi mamę, by wyciągnęła siostrę z domu. Roma proponuje córce wypad do kina, ale Marysia wybucha placzem. Histeryzuje, że jest brzydka i lider zespołu jej nie dostrzega.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

05:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info