Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2018-02-01 Pokaż dziś

06:00

Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 25min.

Nie jest łatwo być jedyną kobietą w rodzinie. Czy czterech facetów potrafi zrozumieć i docenić jej starania? Niestety, to nieustanna walka płci. Ale czasami najlepsza przyjaciółka przychodzi z poradą. Potrafi uwrażliwić mężczyzn na ważkie problemy kobiet.

Reżyseria: Patryk Joka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:30

Afryka od kuchni - odc. 13/13 Najlepsze podróże

cykl dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

Kucharz Kiran Jethwa odkrywa kuchnię afrykańską. Podczas inspirujących podróży poznaje mieszkańców wschodniej części kontynentu i ich kulinarne tradycje. Odwiedza plantacje, bierze udział w zbiorach, próbuje mało znanych specjałów.

Reżyseria: Tom Whitworth

Godziny emisji Afryka od kuchni

07:05

M jak miłość - odc. 218

serial TVP ( Polska 2004 ) Czas: 45min.

Marta w towarzystwie Norberta całą noc czeka na wiadomość z Petersburga. W końcu dzwoni telefon. Radomska w dalszym ciągu śledzi sędzię. Marta decyduje się zgłosić całą sprawę prezesowi.

Reżyseria: Roland Rowiński

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:55
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Panorama

11:10

Barwy szczęścia - odc. 1793

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Natalia ulega namowom i chce dołączyć do biznesu Klemensa i jego narzeczonej, choć Małgorzata podchodzi sceptycznie do pomysłu inwestycji w Skład Celny. Przyjaciel chwali się też Zwoleńskiej, że spodziewają się z narzeczoną dziecka.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Maria Dejmek , Adrianna Biedrzyńska , Sebastian Perdek , Lesław Żurek , Emilia Warabida , Filip Kosior , Anna Gornostaj , Zbigniew Buczkowski , Anna Adamus , Grzegorz Mielczarek

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:45

Na dobre i na złe - odc. 531 - Pocałunek na dobranoc

serial TVP ( Polska 2013 ) Czas: 48min.

Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej, a w szpitalu szykują się kolejne zaręczyny: Falkowicz kupuje pierścionek i oświadcza się Wiktorii. Z kolei Marek wyznaje Agacie, że postanowił jednak rozstać się z żoną. Doktor Woźnicka dostaje nową ofertę pracy.

Reżyseria: Jose Iglesias

Obsada: Kamila Baar , Bartosz Opania , Redbad Klijnstra , Paweł Królikowski , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka , Marek Bukowski , Michał Żebrowski , Jan Wieczorkowski , Hubert Zduniak

Godziny emisji Na dobre i na złe

12:45

Tylko z Tobą - odc 76

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 42min.

Yigit i Nur rozwodzą się. Paparazzi robią im zdjęcia, które potem trafią do prasy. Yigit mimo rozwodu obiecuje Nur, że zawsze będzie przy niej. Iclal manipuluje Mertem, aby zatrzymać Yigita w domu. Nur prosto z rozprawy rozwodowej idzie do pracy.

Reżyseria: Aysun Akyüz

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:45

Na sygnale - odc. 132 "Cała prawda"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Ratownicy jadą na wezwanie do młodego mężczyzny, który ma objawy neurologiczne i prawdopodobnie krwawi do mózgu. Dr Góra odkrywa, że partnerka chorego podała mu skopolaminę. Gdy ten wpada we wstrząs anafilaktyczny, ona próbuje popełnić samobójstwo.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Wysocka - Jaworska - Basia , Iga Górecka - Ruda , Andrzej Chudy - Paweł

Godziny emisji Na sygnale

14:20

O mnie się nie martw - s. VII odc. 1/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Iga w 9 miesiącu ciąży wygląda kwitnąco. Czeka tylko na poród. Marcin, chcąc zostać ojcem idealnym, przygotowuje się do nowej roli trenując zakładanie pieluch na lalce i wertując poradniki poświęcone opiece nad niemowlętami.

Reżyseria: Łukasz Ostalski , Radosław Dunaszewski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Krzysztof Stelmaszyk , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Oliwia Dąbrowska , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski , Paweł Domagała , Aleksandra Adamska , Krzysztof Stelmaszczyk

Godziny emisji O mnie się nie martw

15:25

Na dobre i na złe - odc. 693 Czynnik ludzki

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Na ginekologię trafia Jola, u której zaczął się poród. Mąż pacjentki, który pracuje jako złota rączka, próbuje naprawiać piekarnik u Wiktorii i Radwana i o mało nie wysadza lekarzy oraz siebie - w powietrze. Nową pacjentką Barta zostaje Danka z guzem.

Reżyseria: Anna Wieczur - Bluszcz

Obsada: Piotr Głowacki - prof. Bart , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Mateusz Damięcki - Krzysztof , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Magdalena Czerwińska - Kaśka , Waldemar Barwiński - Tomek , Jan Dravnel - Olaf , Filip Bobek - Marcin Molenda

Godziny emisji Na dobre i na złe

16:30

Koło fortuny - odc. 132 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:10

Meandry uczuć - odc 40

serial ( Turcja 2016 ) Czas: 45min.

Suhan oznajmia Dżesurowi, że spędzi swoje urodziny bez niego. Dżesur w tajemnicy urządza dla Suhan romantyczną kolację we dwoje w muzeum. Tahsin nakazuje przenieść Ryzę do innego więzienia, co ma być okazją do jego porwania i zlikwidowania.

Reżyseria: Ali Bilgin

Obsada: Kivanc Tatlitug , Tuba Büyüküstün

Godziny emisji Meandry uczuć

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:35
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 6min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:45

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:55

Rodzinka.pl - odc. 14 "Marzenia Kacperka"

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 24min.

Zbliżają się kolejne święta. Kiedy pada śnieg, na rodzinę Boskich spadają świątecznedylematy. Czy wiara w Świętego Mikołaja może być szkodliwa... dla Kacpra? I czy rozwód rodziców może okazać się opłacalny, bo wtedy będzie dwa razy więcej prezentów?

Reżyseria: Patryk Joka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

19:35

Barwy szczęścia - odc. 1793

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Natalia ulega namowom i chce dołączyć do biznesu Klemensa i jego narzeczonej, choć Małgorzata podchodzi sceptycznie do pomysłu inwestycji w Skład Celny. Przyjaciel chwali się też Zwoleńskiej, że spodziewają się z narzeczoną dziecka.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Maria Dejmek , Adrianna Biedrzyńska , Sebastian Perdek , Lesław Żurek , Emilia Warabida , Filip Kosior , Anna Gornostaj , Zbigniew Buczkowski , Anna Adamus , Grzegorz Mielczarek

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1794

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Radek, w ciężkim stanie, zostaje zabrany przez karetkę. Z kolei Bruno, przy którym znaleziono broń, zostaje zatrzymany przez policję. Wiadomość o strzelaninie rozchodzi się po osiedlu i dociera do Józka i Julity. Grzegorz odnajduje ukrywającą się Renatę.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Marieta Żukowska , Emilia Warabida , Filip Kosior , Jakub Wieczorek , Hubert Wiatrowski , Julian Wiszniewski , Elżbieta Romanowska , Lesław Żurek

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:40

Kabaret: Wszystkiego zabawnego - Odc. 1 Mikołaj

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 18min.

Pełen emocji i okraszony najlepszym humorem wieczór prowadzą Grzegorz Halama oraz Magdalena Gera. Na scenie: Łowcy. B, Rewers, Inaczej, Na Koniec Świata, Czwarta Fala, Czołówka Piekła oraz Ireneusz Krosny. Ponadto zespoły Feel oraz Blue Cafe.

Reżyseria: Marcin Perzyna

Godziny emisji Kabaret: Wszystkiego zabawnego

21:05

The Good Doctor - odc. 8

serial obyczajowy ( USA 2017 ) Czas: 40min.

Lea zjada ostatnie jabłko Shauna. Ten idzie do sklepu po następne i w tym momencie dochodzi do napadu. W efekcie, do szpitala trafia postrzelona dziewczyna - klientka, bandyta ze zmiażdżoną tchawicą... oraz cały i zdrowy Shaun.

Reżyseria: Nestor Carbonell

Obsada: Freddie Highmore , Nicholas Gonzalez , Antonia Thomas , Richard Schiff , Hill Harper

Godziny emisji The Good Doctor

21:55

Dzień ojca

komedia ( USA 1997 ) Czas: 95min.

Colette, zaniepokojona zniknięciem 16 - letniego syna Scotta, zwraca się o pomoc w jego odnalezieniu do swoich byłych kochanków, Jacka Lawrence'a i Dale'a Putleya. Aby zaczęli go szukać, każdemu z nich mówi, że chłopiec jest jego synem.

Reżyseria: Ivan Reitman

Obsada: Robin Williams , Nastassja Kinski , Billy Crystal , Charlie Hofheimer

Godziny emisji Dzień ojca

23:45

Urodzeni romantycy

komedia ( Wielka Brytania 2001 ) Czas: 92min.

Sercowe perypetie trzech par, które spotykają się w klubie salsy. Przelotna znajomość przeradza się w głębsze uczucia. Są jednak zbyt zajęci, by myśleć o trwałych przyjaźniach i związkach. Oni i reszta młodych londyńczyków szukają szczęścia w romansach.

Reżyseria: David Kane

Obsada: Craig Ferguson , Ian Hart , Jane Horrocks , Adrian Lester , Catherine McCormack , Jimi Mistry

Godziny emisji Urodzeni romantycy

01:30

Marley i ja

komedia ( USA 2008 ) Czas: 110min.

Scenariusz oparty na książce ameryk. dziennikarza Johna Grogana "Marley & Me: Life And Love With the World's Worst Dog", w której autor pisał o swoim psie. Jenny i John po ślubie przenoszą się na Florydę. Marząca o dziecku Jenny dostaje uroczego labradora.

Reżyseria: David Frankel

Obsada: Owen Wilson , Jennifer Aniston , Eric Dane , Alan Arkin , Kathleen Turner

Godziny emisji Marley i ja

03:35

Art Noc: Andrzej Korzyński - muzyka filmowa (2)

koncert ( Polska 2016 ) Czas: 47min.

II część koncertu prezentującego bogatą i różnorodną twórczość jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej - Andrzeja Korzyńskiego. Jego talent doceniali wybitni polscy reżyserzy jak Andrzej Wajda, Andrzej Żuławski, Janusz Morgenstern.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Art Noc: Andrzej Korzyński - muzyka filmowa (2)

04:30

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info