Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2018-02-04 Pokaż dziś

05:55

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Ponury karnawał

( Polska 2017 ) Czas: 6min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Godziny emisji Słowo na niedzielę

06:00

Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 9/12

( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 49min.

Michael Mosley, brytyjski dziennikarz i psychiatra z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, skuteczności różnych diet.

Godziny emisji Zaufaj mi, jestem lekarzem

07:05

M jak miłość - odc. 1347

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Ala i Paweł spotykają się w końcu na rozprawie rozwodowej. Tymczasem mała Basia nie chce wyjechać z matką za granicę, buntuje się i ucieka na Deszczową. Zduński musi wytłumaczyć dziewczynce, dlaczego nie może zostać z nim w Polsce.

Reżyseria: Anna Jadowska

Obsada: Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Rafał Mroczek - Paweł , Mikołaj Roznerski - Marcin , Magdalena Walach - Agnieszka , Adam Tomaszewski - Kuba , Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Gabriela Raczyńska - Basia , Córka Ali , Olga Frycz - Ala , Zbigniew Waleryś - Stefan

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 72min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

09:15

Barwy szczęścia - odc. 1794

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Radek, w ciężkim stanie, zostaje zabrany przez karetkę. Z kolei Bruno, przy którym znaleziono broń, zostaje zatrzymany przez policję. Wiadomość o strzelaninie rozchodzi się po osiedlu i dociera do Józka i Julity. Grzegorz odnajduje ukrywającą się Renatę.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur , Marieta Żukowska , Emilia Warabida , Filip Kosior , Jakub Wieczorek , Hubert Wiatrowski , Julian Wiszniewski , Elżbieta Romanowska , Lesław Żurek

Godziny emisji Barwy szczęścia

09:50

Barwy szczęścia - odc. 1795

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Bliscy oczekują przylotu Kasi z Dubaju, ale Górka nieoczekiwanie odwołuje swój przyjazd. Sadowski spotyka Umińską. Dziennikarka namawia kolegę na powrót do pracy. Tolek wyszukuje na śmietniku różne rzeczy, które nadal uważa za użyteczne.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Michał Rolnicki , Karolina Porcari , Marek Siudym , Ewa Bułhak , Monika Dryl , Elżbieta Romanowska , Jakub Wieczorek , Jakub Mróz

Godziny emisji Barwy szczęścia

10:30

Rodzinne oglądanie - Zwierzęce superzmysły - Węch - odc. 3/3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 50min.

Zmysły ludzkie dają nam możliwość postrzegania rzeczywistości w stosunkowo szerokim wymiarze, jednak to, co postrzegamy to tylko nikły fragment świata. Zmysły niektórych zwierząt zabierają je w zupełnie inne wymiary.

Reżyseria: Sam Hodgson

Godziny emisji Zwierzęce superzmysły

11:30

Makłowicz w podróży - Islandia "Wyspa gejzerów" (39)

magazyn kulinarny ( Polska 2009 ) Czas: 25min.

Jesteśmy w Islandii. Robert Makłowicz gotuje w gejzerze jaja na twardo, które zjada z chlebem pieczonym w gorącej ziemi. Przygotuje także rybę łupacz, wielki przysmak północnego Atlantyku, w Polsce nadal mało znany.

Reżyseria: Piotr Mikucki

Godziny emisji Makłowicz w podróży

12:05

Gwiazdy w południe - Rozgrywka

western ( USA 1973 ) Czas: 94min.

Klasyczny schemat przyjaciół z dzieciństwa, którzy w dorosłym życiu poszli innymi drogami: jeden jest wzorem cnót, drugi został przestępcą. Pewnego dnia los znowu styka ich ze sobą, zmuszając, by walczyli przeciw sobie. Nowy Meksyk, koniec XIX wieku.

Reżyseria: George Seaton

Obsada: Dean Martin , Donald Moffat , Rock Hudson , Susan Clark

Godziny emisji Rozgrywka

14:00

Familiada - odc. 2433

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Godziny emisji Familiada

14:40

Koło fortuny - odc. 135 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

15:20

Na dobre i na złe - odc. 693 Czynnik ludzki

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Na ginekologię trafia Jola, u której zaczął się poród. Mąż pacjentki, który pracuje jako złota rączka, próbuje naprawiać piekarnik u Wiktorii i Radwana i o mało nie wysadza lekarzy oraz siebie - w powietrze. Nową pacjentką Barta zostaje Danka z guzem.

Reżyseria: Anna Wieczur - Bluszcz

Obsada: Piotr Głowacki - prof. Bart , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Mateusz Damięcki - Krzysztof , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Magdalena Czerwińska - Kaśka , Waldemar Barwiński - Tomek , Jan Dravnel - Olaf , Filip Bobek - Marcin Molenda

Godziny emisji Na dobre i na złe

16:25

The Voice Kids - Bitwa (11)

widowisko muzyczne ( Polska 2017 ) Czas: 80min.

Reżyseria: Rinke Rooyens

Godziny emisji The Voice Kids

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 28min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:55

Na sygnale - odc. 174 "Quad"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Dr Banach jedzie ze swoją ekipą do wypadku w lesie. Ich pacjent - potrącony przez quad - ma krwotok wewnętrzny, ale ratownicy nie mogą go przetransportować do szpitala, bo karetka po drodze zakopuje się w błocie. Zespół dra Góry nie może kolegom pomóc.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Iga Górecka - Ruda , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Stanisław Wolski - Zbigniew , Kamil Wodka - Nowy

Godziny emisji Na sygnale

19:25

Rodzinka.pl - odc. 222 "Ale nam tu dobrze" sezon 11

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Marcin Piotrowiak , Maria Dejmek , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

Godziny emisji Rodzinka.pl

20:05

Twierdza

film akcji ( USA 1997 ) Czas: 130min.

Generał Hummel zajmuje wyspę Alcatraz wraz z odziałem swoich ludzi. W byłym więzieniu przetrzymuje zakładników. Jeżeli władze nie spełnią jego oczekiwań w stronę San Francisco zostaną wystrzelone pociski ze śmiercionośnym gazem.

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Sean Connery , Nicholas Cage , Ed Harris

Godziny emisji Twierdza

22:35

Kino bez granic - Mama Tina

dramat ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 97min.

Film o działaczce charytatywnej Christinie Noble, walczącej o prawa dziecka w Wietnamie. W 1989 r. , 14 lat po zakończeniu wojny, Christina przyjechała do stolicy Ho Chi Minnh (dawniej Sajgonu) z kilkoma dolarami w kieszeni i zamiarem zmiany swego życia.

Reżyseria: Stephan Bradley

Obsada: Deirdre O'Kane , Brendan Coyle , Liam Cunningham

Godziny emisji Mama Tina

00:25

Przepis na kataklizm

komedia ( USA 2003 ) Czas: 87min.

Komedia o niezwykłych perypetiach trojga rodzeństwa, które niespodziewanie staje przed trudnym zadaniem. W dniu oficjalnego otwarcia rodzinnej restauracji muszą sobie poradzić sami, zostają bowiem bez rodziców, którzy nie mogą wrócić na czas.

Reżyseria: Harvey Frost

Obsada: Leslie Ann Warren , Margo Harshman , John Larroquette

Godziny emisji Przepis na kataklizm

02:05

Rawa Blues Festival 2017 (2)

( Polska 2017 ) Czas: 56min.

Marcus King Band był gwiazdą edycji Rawa Blues Festival 2017. Artysta liczy sobie zaledwie dwadzieścia lat, a już dorobił się dwóch płyt, które od razu trafiły do pierwszej dziesiątki listy bluesowych albumów Billboardu.

Godziny emisji Rawa Blues Festival

03:15

Rozgrywka

western ( USA 1973 ) Czas: 94min.

Klasyczny schemat przyjaciół z dzieciństwa, którzy w dorosłym życiu poszli innymi drogami: jeden jest wzorem cnót, drugi został przestępcą. Pewnego dnia los znowu styka ich ze sobą, zmuszając, by walczyli przeciw sobie. Nowy Meksyk, koniec XIX wieku.

Reżyseria: George Seaton

Obsada: Dean Martin , Donald Moffat , Rock Hudson , Susan Clark

Godziny emisji Rozgrywka

05:05

Koło fortuny - odc. 53 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

05:35

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info