Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-04 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Whitebourne House Godziny emisji

Ruth odwiedza posiadłość w stylu palladiańskim w Worcestershire, której mieszkańcy nie mogą zebrać środków na remont.

06:50

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów Godziny emisji

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

07:40

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka Godziny emisji

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

08:30

Łowcy promocji: Joni i Angelique Godziny emisji

Joni z Ohio próbuje zrobić zakupy spożywcze o wartości 3100 dolarów za mniej niż 100 dolarów. Angelique z Waszyngtonu całą noc planuje swoją wyprawę na zakupy.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 30 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 31 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 43 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu przygotowują bankiet dla grupy 20 producentów żywności. Do swoich potraw wykorzystują lokalne produkty z regionu zwanego Great Ocean Road.

11:00

In vitro: Szansa na szczęście, odc. 4 Godziny emisji

Pełen emocji dokument towarzyszący na co dzień czterem rodzinom, które zdecydowały się na dziecko z pomocą nowatorskiej terapii in vitro.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Georgeanna, część 2 Godziny emisji

Georgeanna z pomocą Chrisa Powella walczy z nadmiarem kilogramów. Kobieta bierze udział w treningu pod okiem dwóch olimpijskich mistrzów. Czy ta trudna walka zakończy się sukcesem?

13:00

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Nienawidzę lekarzy Godziny emisji

Pracownica szpitala czuje się tak, jakby za chwilę miała umrzeć, ale lekarze nie mogą ustalić, co jej dolega. Lekarka z izby przyjęć musi udzielić pomocy swojemu małemu synowi.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Oczko w głowie Godziny emisji

22 kucharzy amatorów, którzy otrzymali fartuch, staje przed pierwszym wyzwaniem. Juror Gordon Ramsey sprawdzi, jak poradzą sobie z tajemniczą skrzynią.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

16:00

Łowcy promocji: April i Carla Godziny emisji

April i jej siódemka dzieci tak robią zakupy spożywcze, aby miesiąc przeżyć za mniej niż 100 dolarów. Carla odkrywa, że jej przyjaciółka jest groźną rywalką w szukaniu promocji.

16:30

Łowcy promocji: Michelle i Tyler Godziny emisji

Michelle z promocyjnych oszczędności ma zamiar wybudować dom swoich marzeń. 20-letni student Tyler zaskakuje matkę swoimi ofertowymi pomysłami.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

18:00

Premiera Wyzwanie - pierwsze dziecko: Odwrócone role Godziny emisji

Krystal rozmawia z Jarrelem o alimentach i rachunkach medycznych, jednak mężczyzna twierdzi, że między nimi koniec. Brooke wybiera się na próbny trening wrestlingu.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Kalkuta, Bombaj) Godziny emisji

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Bombaj zachwyca go różnorodnością kultur i potraw. Nic dziwnego, że Bourdain zakochuje się w Indiach.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Żyjąc z wrogiem Godziny emisji

Zadziwiający świat pasożytów. Te podstępne, żerujące na swoim żywicielu stworzenia są przyczyną wielu trudnych do zdiagnozowania chorób.

21:00

Seks-wypadki: Gra bez słów Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

22:00

Powrót z zaświatów: Czego nie wyjaśni nauka , Śmiertelne zanurzenie Godziny emisji

Zespół przygląda się kolejnym przypadkom zmartwychwstań: Jeffa, który zmarł na atak serca i Darnishy, która utonęła podczas nurkowania.

23:00

Duchy: Z prochu w zło Godziny emisji

Po wprowadzeniu się do nowego domu, członkowie rodziny odnosili wrażenie, że nie są w nim sami. Zwrócili się o pomoc do badaczy zjawisk paranormalnych. Czy interwencja pomogła?

00:00

Elementary: Wstrząsy Godziny emisji

Kolejne śledztwo Sherlocka okazuje się tragiczne w skutkach. Detektyw składa oficjalne zeznania. Przyszła współpraca Holmesa i doktor Watson staje pod znakiem zapytania.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Uśpione komórki Godziny emisji

To niewidzialne drapieżniki, które dostają się do organizmu żywiciela i pozostają tam w stanie uśpienia aż do chwili ataku. To cisi zabójcy, niebezpieczni i trudni do wykrycia.

02:00

Włoskie zdrady: Jak co środę Godziny emisji

Małżeństwo Francesco i Isabelli było szczęśliwe, aż do dnia, gdy mąż przyjął posadę nauczyciela akademickiego i zaczął się spoufalać z byłą partnerką. Czy kobieta planuje zemstę?

02:24

Włoskie zdrady: Wiejski łącznik Godziny emisji

Znany chirurg Paolo i jego żona Livia cierpią na syndrom opuszczonego gniazda. Gdy mężczyzna znajduje pocieszenie w ramionach innej, Livia planuje publiczną zemstę.

02:48

Czysty zysk, odc. 11 Godziny emisji

Obsesyjno-kompulsywni sprzątacze poznają ludzi niechlujnych, którzy mają ogromne problemy z bałaganem w swoich domach.

03:36

LA Ink: Pomoc potrzebna od zaraz Godziny emisji

Biznes kwitnie i Kat uświadamia sobie, że potrzebuje dodatkowych rąk do pracy. Tymczasem w salonie pojawia się gitarzysta Dave Navarro.

04:24

Cuda z drewna: Wakacje Godziny emisji

Ron i John Danielsowie wykonują niezwykłe dzieła z odzyskanych kłód starego drewna. Spod ich rąk wychodzą m.in. rzeźby, domki do zabaw i domy na drzewie.

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Jedyna w swoim rodzaju Godziny emisji

Jackie jest modelką ślubnych kreacji i królową piękności. We wszystkim jest jej do twarzy. Rachael chce mieć taką samą suknię jak Kate Middleton.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Warto było poczekać Godziny emisji

Gwiazda rock and rolla Gary Rossington i jego żona Dale wkrótce odnowią przysięgę małżeńską. Kobieta szuka sukni. Taryn nie może się doczekać zakupu ślubnej kreacji!

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info