Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-27 Pokaź dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Bantry House Godziny emisji

Simon jedzie do irlandzkiej posiadłości County Cork, aby pomóc rodzinie Shelswell-White'ów w stworzeniu biznes planu i przekazaniu budynku w ręce córki.

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a Godziny emisji

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

07:40

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

08:30

Łowcy promocji: Adrienne i Sarah Godziny emisji

Pastor Adrienne z Alabamy próbuje pasją do kuponów i promocji zarazić swoich parafian. W New Hampshire 14-letnia Sarah zarządza zakupami spożywczymi dla całej rodziny.

09:00

Włoskie zdrady, odc. 24 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:30

Włoskie zdrady, odc. 25 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

10:00

Masterchef: Australia, odc. 60 Godziny emisji

Kucharze muszą przygotować po dwa dania dla dwudziestu osób i dla sędziów. Mają kilka dni na zaplanowanie głównego dania i deseru. Ten, kto nie zachwyci sędziów, wraca do domu.

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Błędne przekonanie Godziny emisji

Tina jest samotną matką, która z trudem radzi sobie z problemami codziennego życia. Kiedy trafia do szpitala z podejrzeniem ataku wyrostka robaczkowego, doznaje silnego szoku.

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Rod, część 1 Godziny emisji

Rod waży 203 kilogramy. Musi stracić na wadze, aby wziąć udział w przesłuchaniach do musicalu "Chicago" na Broadwayu. Zwraca się o pomoc do trenera Chrisa Powella.

13:00

Izba przyjęć, odc. 2 Godziny emisji

Lekarze udzielają pomocy entuzjastom sportu, którzy ulegli wypadkom. Wśród nich jest 19-letni Billy, który spadł z motoru podczas motocrossowego wyścigu.

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Finał: wybór zwycięzcy Godziny emisji

W finałowym starciu dwóch najlepszych kucharzy musi przekonać sędziów, że zasługują na prestiżowy tytuł Masterchefa. To już ich ostatnie konkursowe dania.

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

16:00

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

16:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica Godziny emisji

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

18:00

Megalopolis, odc. 2 Godziny emisji

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Szwecja Godziny emisji

Anthony Bourdain zaprasza na spotkania z ludźmi i sztuką kulinarną z różnych zakątków świata, od Islandii po Nową Zelandię, od Paryża po New Jersey.

20:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę Godziny emisji

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

21:00

Premiera Co mi dolega?, odc. 1 Godziny emisji

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

21:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 1 Godziny emisji

Wizyta w Children Medical Center w Dallas, największym szpitalu dziecięcym w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie z transplantologiem Devem Desai.

22:00

Goście z zaświatów: Ziemia niedoli Godziny emisji

Odkąd PJ zamieszkała na plantacji, jej stan zdrowia stale się pogarsza. Chorują też jej zwierzęta. Czy lokalny szaman zdejmie klątwę rzuconą na pole bitwy amerykańskich Indian?

23:00

Duchy: Klątwa miłości Godziny emisji

Pewien mężczyzna jest od lat prześladowany przez niewidzialne zagrożenie. Być może jest to urok rzucony na niego przez czarownicę. Czy komuś uda się wybawić go z tego koszmaru?

00:00

Elementary: Cienki lód Godziny emisji

Holmes i Watson wpadają na trop seryjnego mordercy. Nowojorscy policjanci nie są zachwyceni ponownym rozpatrywaniem zamkniętej sprawy.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje sny Godziny emisji

Po dwóch latach męczącego kaszlu i bezsenności Chris uważa, że już tylko śmierć uwolni go od tych męczarni. Czy lekarze będą w stanie pomóc temu mężczyźnie?

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 7 Godziny emisji

Gdy kobieta ulega wypadkowi 20 metrów od szpitala, lekarz ze śmigłowca udziela jej pomocy na chodniku. Ponadto biegacz zostaje potrącony przez przejeżdżający samochód.

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 8 Godziny emisji

Śmigłowiec pogotowia leci do sześcioletniej Trinity z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Dan przechodzi operację po głębokim rozcięciu kolana podczas bitwy na śnieżki.

02:48

Czysty zysk: Claire, Sue, Roger, Lynne, Mark i Karl Godziny emisji

Claire pomaga w porządkach Sue i Rogerowi z Hertfordshire, którzy mieszkają w zagraconym domu. Szkolna sprzątaczka Lynn odwiedza dwóch kawalerów, Marka i Karla.

03:36

LA Ink: Ambitna blondynka Godziny emisji

Kat farbuje włosy na blond i robi sobie tatuaż swojego muzycznego idola Johnette'a Napolitano. Aubrey niespodziewanie nie pojawia się w pracy.

04:24

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wizerunek to wszystko Godziny emisji

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Bogate panny młode Godziny emisji

Panna młoda Monisha szuka sukni na trzy ślubne ceremonie. Mary ma do dyspozycji 30 000 dolarów na zakup dwóch ślubnych kreacji.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info