Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-27 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Bantry House

Simon jedzie do irlandzkiej posiadłości County Cork, aby pomóc rodzinie Shelswell-White'ów w stworzeniu biznes planu i przekazaniu budynku w ręce córki.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Adrienne i Sarah

Pastor Adrienne z Alabamy próbuje pasją do kuponów i promocji zarazić swoich parafian. W New Hampshire 14-letnia Sarah zarządza zakupami spożywczymi dla całej rodziny.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 24

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 25

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 60

Kucharze muszą przygotować po dwa dania dla dwudziestu osób i dla sędziów. Mają kilka dni na zaplanowanie głównego dania i deseru. Ten, kto nie zachwyci sędziów, wraca do domu.

Godziny emisji Masterchef: Australia

11:30

Ciąża z zaskoczenia: Błędne przekonanie

Tina jest samotną matką, która z trudem radzi sobie z problemami codziennego życia. Kiedy trafia do szpitala z podejrzeniem ataku wyrostka robaczkowego, doznaje silnego szoku.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Rod, część 1

Rod waży 203 kilogramy. Musi stracić na wadze, aby wziąć udział w przesłuchaniach do musicalu "Chicago" na Broadwayu. Zwraca się o pomoc do trenera Chrisa Powella.

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 2

Lekarze udzielają pomocy entuzjastom sportu, którzy ulegli wypadkom. Wśród nich jest 19-letni Billy, który spadł z motoru podczas motocrossowego wyścigu.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Finał: wybór zwycięzcy

W finałowym starciu dwóch najlepszych kucharzy musi przekonać sędziów, że zasługują na prestiżowy tytuł Masterchefa. To już ich ostatnie konkursowe dania.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: J'Aime i Tiffany

Zapraszamy na spotkania z superoszczędnymi konsumentami, którzy z niebywałą dokładnością planują zakupy wykorzystując oferty. Jamie za produkty warte 2000 dolarów płaci tylko 100.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Rebecca i Jessica

Rebecca organizuje przyjęcie, ale nie ma zamiaru wydawać więcej niż zwykle. Jessica ma zamiar 18 razy podejść do kasy, aby oszczędzić na zakupach wartych ponad 600 dolarów.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Megalopolis, odc. 2

Alexandra Leroux odwiedza niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn, by odkryć rozmaite kultury, style życia i osobiste historie mieszkańców tych miast.

Godziny emisji Megalopolis

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Szwecja

Anthony Bourdain zaprasza na spotkania z ludźmi i sztuką kulinarną z różnych zakątków świata, od Islandii po Nową Zelandię, od Paryża po New Jersey.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Premiera Co mi dolega?, odc. 1

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

Godziny emisji Co mi dolega

21:30

Szpital dziecięcy w Dallas, odc. 1

Wizyta w Children Medical Center w Dallas, największym szpitalu dziecięcym w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie z transplantologiem Devem Desai.

Godziny emisji Szpital dziecięcy w Dallas

22:00

Goście z zaświatów: Ziemia niedoli

Odkąd PJ zamieszkała na plantacji, jej stan zdrowia stale się pogarsza. Chorują też jej zwierzęta. Czy lokalny szaman zdejmie klątwę rzuconą na pole bitwy amerykańskich Indian?

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Klątwa miłości

Pewien mężczyzna jest od lat prześladowany przez niewidzialne zagrożenie. Być może jest to urok rzucony na niego przez czarownicę. Czy komuś uda się wybawić go z tego koszmaru?

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Cienki lód

Holmes i Watson wpadają na trop seryjnego mordercy. Nowojorscy policjanci nie są zachwyceni ponownym rozpatrywaniem zamkniętej sprawy.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje sny

Po dwóch latach męczącego kaszlu i bezsenności Chris uważa, że już tylko śmierć uwolni go od tych męczarni. Czy lekarze będą w stanie pomóc temu mężczyźnie?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 7

Gdy kobieta ulega wypadkowi 20 metrów od szpitala, lekarz ze śmigłowca udziela jej pomocy na chodniku. Ponadto biegacz zostaje potrącony przez przejeżdżający samochód.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 8

Śmigłowiec pogotowia leci do sześcioletniej Trinity z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Dan przechodzi operację po głębokim rozcięciu kolana podczas bitwy na śnieżki.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:48

Czysty zysk: Claire, Sue, Roger, Lynne, Mark i Karl

Claire pomaga w porządkach Sue i Rogerowi z Hertfordshire, którzy mieszkają w zagraconym domu. Szkolna sprzątaczka Lynn odwiedza dwóch kawalerów, Marka i Karla.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Ambitna blondynka

Kat farbuje włosy na blond i robi sobie tatuaż swojego muzycznego idola Johnette'a Napolitano. Aubrey niespodziewanie nie pojawia się w pracy.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Wizerunek to wszystko

Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Bogate panny młode

Panna młoda Monisha szuka sukni na trzy ślubne ceremonie. Mary ma do dyspozycji 30 000 dolarów na zakup dwóch ślubnych kreacji.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info