Logo Discovery Life Program TV Discovery Life - ramówka, emisje

2017-10-30 Pokaż dziś

06:00

Drugie życie wiejskich posiadłości: Great Fulford

Simon sklada wizyte Fulfordom z posiadłości Great Fulford Manor. W odnowionych sypialniach widzi duży potencjał. Ale czy właściciele posłuchają rad eksperta?

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

06:50

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwarium na wielką imprezę

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:40

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

08:30

Łowcy promocji: Cole i Angelique

Uczennica szkoły średniej Cole z Ohio wycina kupony w klasie i do pomocy wciąga swoje koleżanki. Angelique z Waszyngtonu chce zrobić zapasy, zanim urodzi dziecko.

Godziny emisji Łowcy promocji

09:00

Włoskie zdrady, odc. 26

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

09:30

Włoskie zdrady, odc. 27

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

10:00

Masterchef: Australia, odc. 61

Dwójka finałowych uczestników konkursu na zmianę wybiera składniki dania, które będą gotować. Tym razem mają 60 minut, a zwycięzca wróci do domu z wymarzonym tytułem mistrza.

Godziny emisji Masterchef: Australia

12:00

Ekstremalne odchudzanie: Rod, część 2

Chris Powell pomaga stracić zbędne kilogramy aktorowi Rodowi, który marzy o występach na Broadwayu. Czy tym razem Powell odniesie sukces i urzeczywistni marzenia Roda?

Godziny emisji Ekstremalne odchudzanie

13:00

Izba przyjęć, odc. 3

Do szpitala trafia 38-letni ogrodnik z Kentu, Paul, który spadł z drzewa, z wysokości prawie 8 metrów. Ma zranioną głowę i skarży się na rozdzierający ból w plecach.

Godziny emisji Izba przyjęć

14:00

Masterchef Junior, odc. 1

Szesnastu młodych zawodników przybywa do kuchni z marzeniem zdobycia prestiżowego tytułu. Przed nimi trudne wyzwanie. Mają ugotować danie ze składników z tajemniczej skrzynki.

Godziny emisji Masterchef Junior

15:00

Premiera Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Łowcy promocji: Missy i Amy

Missy zamierza oszczędzić ponad 50 dolarów, kupując wyłącznie przecenione produkty. Superoszczędna Amy chce wydać tylko 10 dolarów na zakupy warte ponad 400.

Godziny emisji Łowcy promocji

16:30

Łowcy promocji: Tai, Tarin i Nathan

W swoje urodziny bliźniaki Tai i Tarin wyruszają na poszukiwania za darmo rozdawanych rzeczy. Nathan za zakupy, które zaspokoiłyby pułk wojska, chce zapłacić jedynie 50 dolarów.

Godziny emisji Łowcy promocji

17:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

18:00

Medyczne zagadki: Odliczanie do śmierci

U młodej, cierpiącej na ostre bóle brzucha kobiety zdiagnozowano rzadki rodzaj nowotworu. Jednak podczas szczegółowych badań choroba okazała się jeszcze bardziej tajemnicza.

Godziny emisji Medyczne zagadki

19:00

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: Indie (Radżasthan)

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Na przyjęciu urodzinowym w Radżasthanie poznaje nie tylko lokalne potrawy, ale także egzotyczne zwyczaje.

Godziny emisji Anthony Bourdain

20:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

21:00

Seks-wypadki: Nie zatrzyma się

Kobieta trafia na szpitalną izbę przyjęć z orgazmem, który trwa już dwie godziny. Niefortunnie wybrane miejsce na miłosne harce sprawia, że para kończy swoje spotkanie w szpitalu.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Goście z zaświatów: Względne zło

Karla wraca do Nowego Orleanu, żeby odbudować posiadłość zrujnowaną podczas huraganu Katrina. Niestety okazuje się, że kobieta nie jest jedyną mieszkanką zabytkowego domu.

Godziny emisji Goście z zaświatów

23:00

Duchy: Nieśmiertelna miłość

Duch udręczonego nastolatka niszczy spokojne życie młodej rodziny. Czy badaczom zjawisk paranormalnych uda się odkryć prawdę o śmierci chłopaka i pomóc mu zaznać spokoju?

Godziny emisji Duchy

00:00

Elementary: Diaboliczny typ

Sherlock odkrywa, że za porwaniem dziecka stoi były pomocnik Moriarty'ego. Bandyta, pod groźbą zastosowania elektrowstrząsów, zostaje konsultantem detektywa.

Obsada: Aidan Quinn , Jonny Lee Miller , Lucy Liu

Godziny emisji Elementary

01:00

Obcy wewnątrz nas: Potwór pożerający ludzkie ciało

Mieszkanka Kolorado myślała, że ma grypę, a tymczasem okazało się, że zachorowała na coś znacznie poważniejszego. Do jej organizmu dostał się śmiercionośny pasożyt.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Podniebne pogotowie, odc. 13

Mężczyzna doznaje obrażeń w wyniku dziwacznego wypadku na drabinie. Śmigłowiec leci na pomoc jeźdźcowi stratowanemu przez konia, a pewien chodziarz zasięga drugiej opinii.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:24

Podniebne pogotowie, odc. 14

Śmigłowiec śpieszy z pomocą farmerowi. Magazynier Mike miażdży kciuk, a poszukiwana przez ratowników starsza osoba uległa niefortunnemu wypadkowi.

Godziny emisji Podniebne pogotowie

02:48

Czysty zysk: Andy, Hayley, Charlie i Antoinette

Andy, który codziennie wyrywa chwasty w swoim patio, pomaga w porządkach Hayley, która od lat 90. nie czyściła swojej mikrofalówki. Charlie pomaga Antoinette pozbyć się rupieci.

Godziny emisji Czysty zysk

03:36

LA Ink: Kłótnia w salonie

Kat musi zająć stanowisko w sprawie ciągnącego się sporu między Coreyem a Aubry. Siostra Kat, Karoline, rezygnuje z pracy w salonie.

Godziny emisji LA Ink

04:24

Premiera Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie

Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

05:12

Salon Sukien Ślubnych: Przedślubna walka z kilogramami

Kristy schudła 45 kilogramów i szuka sukni, która podkreśli jej nową figurę. Kristin pozbyła się 18 kilogramów i podekscytowana mierzy kolejne ślubne kreacje.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

05:36

Salon Sukien Ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem

Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info