Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2018-01-07 Pokaż dziś

06:00

Na planie odc.14: Jurassic World

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

Godziny emisji Na planie

06:10

Prywatna historia kina odc. 1

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

Godziny emisji Prywatna historia kina

06:45

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 53: Podglądacz

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 47min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

07:45

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 54: Ostatni mecz

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 45min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

Godziny emisji Komisarz Rex

08:45

Poirot: Słonie mają dobrą pamięć

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 89min.

Desmond pragnie poślubić Ariadnę Oliver, córkę chrzestną pisarki Celii Ravenscroft. Kobieta nie chce jednak zgodzić się na małżeństwo, dopóki nie zostanie wyjaśniona tajemnicza sprawa śmierci rodziców dziewczyny. Ariadna prosi detektywa Herkulesa Poirot o pomoc w wyjaśnieniu zagadki.

Reżyseria: John Strickland

Obsada: Suchet David , Adrian Lukis , Annabel Mullion

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

10:40

Magiczna podróż do Afryki

fabularny, przygodowo-fantastyczny ( Niemcy 2010 ) Czas: 89min.

Dziesięcioletnia Jana postanawia udać się w magiczną podróż na Czarny Ląd, by odnaleźć tam zupełnym przypadkiem poznanego Kabbo. Dziewczynka, przemierzając obcy kontynent w towarzystwie rysia, szalonych małp, słonia Harrego i zatroskanego lwa, poznaje lokalne zwyczaje i uroki życia poza granicami Europy. Wkrótce trafia także na ślad plemienia swojego przyjaciela.

Reżyseria: Jordi Llompart

Obsada: Cosma Shiva Hagen , Axel Neumann , Nina Hagen

Godziny emisji Magiczna podróż do Afryki

12:35

Czyja to kochanka?

fabularny, komedia ( Francja, Włochy, Belgia 2006 ) Czas: 82min.

Sfotografowany z kochanką znany milioner, wpada w wielkie tarapaty. Żona grozi mu rozwodem, a jego kariera w jednej chwili staje pod znakiem zapytania. Aby więc ocalić własne małżeństwo, aranżuje związek kochanki z parkingowym, który również został uchwycony na zdjęciu. Szykuje się wielka intryga.

Reżyseria: Francis Veber

Obsada: Daniel Auteuil , Gad Elmaleh , Tomas Christin Scott

Godziny emisji Czyja to kochanka

14:25

Wampirzyce

fabularny, komedia ( USA 2012 ) Czas: 89min.

Pełne przygód, nieśmiertelne życie dwóch wampirzyc Stacy (Krysten Ritter) i Goody (Alicia Silverstone) zaczyna się komplikować. Jedna z nich zaczyna umawiać się z chłopakiem, którego niegdyś porzuciła, druga natomiast zachodzi w ciążę z mężczyzną, którego ojcem jest łowca wampirów. Dziewczyna dowiaduje się także, że jej dziecko przeżyje tylko wówczas, gdy ona sama znowu stanie się człowiekiem.

Reżyseria: Amy Heckerling

Obsada: Alicia Silverstone , Krysten Ritter , Larry Wilmore

Godziny emisji Wampirzyce

16:10

Niedościgli Jonesowie

fabularny, komedia ( USA 2009 ) Czas: 92min.

Wzorowy biznesmen Steve (David Duchovny), jego piękna, zawsze idealnie ubrana żona (Demi Moore) i dzieci kochające wszystko to, co nowe i na topie, tworzą rodzinę, którą naśladować pragnie całe miasto. Szybko okazuje się jednak, że rodzina Jonesów, którą wszyscy się zachwycają, nie jest tak idealna, jak mogłoby się wydawać.

Reżyseria: Borte Derrick

Obsada: Moore Demi , Duchovny David , Cole Gary

Godziny emisji Niedościgli Jonesowie

18:10

Ściągany

fabularny, komedia ( 1998 ) Czas: 82min.

Szalona komedia z Leslie Nielsenem w roli głównej. Światowej sławy skrzypek zakochuje się w pięknej kobiecie. Tym samym wplątuje się w spore tarapaty. W wyniku nieporozumienia zostaje aresztowany i skazany na śmierć. Zupełnym przypadkiem udaje mu się jednak uciec…

Godziny emisji Ściągany

19:50

Sto Kultowych filmów: Big Lebowski

publicystyka kulturalna, magazyn publicystyczny ( Polska 2015 )

krótka historia 100 filmów uznanych za kultowe – fakty, anegdoty i ciekawostki, wyszperane przez dziennikarzy Stopklatki TV.

Godziny emisji Sto Kultowych filmów: Big Lebowski

20:00

Piękny umysł

fabularny, biograficzny ( USA 2001 ) Czas: 130min.

Historia Johna Forbesa Nasha Jr. (Russell Crowe), paranoicznego schizofrenika, a jednocześnie genialnego matematyka XX wieku, którego stworzone w latach 50-tych formuły stały się podstawami Teorii Gier stosowanej w ekonomii, za co otrzymał Nagrodę Nobla po 40 latach w 1994 roku.Film jest biograficznym obrazem, skupiającym się na związku Johna z żoną (Jennifer Connelly), kreślącym drogę, jaką potoczyło się jego życie, od sukcesu poprzez chorobę umysłową wykrytą w wieku 30 lat, aż po powrót do...

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Russell Crowe , Jennifer Connelly , Ed Harris

Godziny emisji Piękny umysł

22:50

Obcy: Przebudzenie

fabularny, science fiction ( thriller, USA 1997 ) Czas: 109min.

Po 200 latach naukowcy postanawiają sklonować Ripley. W efekcie ubocznym tego działania Ellen otrzymuje niektóre cechy Obcego. Na statek, na którym przeprowadzane są te eksperymenty, przedostają się handlarze sprzedający ludzi. Mają oni stać się inkubatorami dla Obcych. Gdy udaje się wyhodować dorosłe osobniki, Obcy uwalniają się z klatek, zabijając część załogi. Większość ewakuuje się, a sam statek przyjmuje awaryjny kurs na Ziemię. Na pokładzie pozostaje część personelu wraz z Ripley.

Reżyseria: Jean-Pierre Jeunet

Godziny emisji Obcy: Przebudzenie

01:05

Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

fabularny, przygodowo-fantastyczny ( Rosja 2006 ) Czas: 136min.

Skazano go na śmierć, ale siła charakteru i pragnienie zemsty pomogły mu przetrwać. Volkodav - ostatni potomek prastarego rodu Szarych Psów żyje myślą o zgładzeniu tych, którzy przed laty wymordowali jego rodzinę. Będzie musiał zmierzyć się z mrocznymi siłami, które zaprowadzą go nad krawędź piekła. Prawdziwe wyzwanie ma jednak dopiero nadejść.

Reżyseria: Nikolay Lebedev

Obsada: Bukharov Aleksandr , Akinshina Oksana , Petrenko Igor

Godziny emisji Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów

04:00

Chmura

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Włochy 2015 ) Czas: 16min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Giulio Mastromauro

Godziny emisji Chmura

04:25

Azuryt

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Francja 2015 ) Czas: 25min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Maud Garnier

Godziny emisji Azuryt

04:55

Złotopolscy, odc. 176: Kontrola

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 24min.

Ilona zastaje w swoim łóżku Agatę z Maksem. Zdenerwowana, wyprasza Grubbę z mieszkania. Ewa nie wraca na noc do domu. Kowalski nie wierzy jej wyjaśnieniom, że szukała Maćka. Zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza. Listonosz zwierza się panu Dionizemu, że nie przestaje myśleć o katechetce. Tomek odwiedza ojca w komisariacie. Przypadkowo zauważa siedzącego w celi Maćka. Dzięki intrydze Marylki udaje mu się wydostać małego z komisariatu. Na Centralnym zjawia się kontroler z Komendy Stołecznej....

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

05:30

Złotopolscy, odc. 177: Staż

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 25min.

Barbara i Marek jadą na urlop do Juraty. Eleonora namawia wnuczkę, żeby wreszcie się ustatkowała i wyszła za mąż, najlepiej za Maksa Grubbę. Ilona opowiada Agacie o swoich kłopotach w amerykańskiej firmie. Musi pilnie znaleźć kogoś, kto dyskretnie zorientuje się na miejscu w sytuacji. Po ukazaniu się bulwersującego wywiadu z Martą Wiesiek zostaje zmuszony do wzięcia natychmiastowego urlopu lub oddania się do dyspozycji komendanta. Zakochany listonosz nie przestaje myśleć o katechetce Marynie....

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info