Reklama

Logo AXN Black AXN Black program TV na 24 lipca 2020 - ramówka, emisje

06:15 Totalcar V, odc. 7

oryginalna produkcja ( Węgry 2019 ) Czas: 26min.

Obsada: Róbert Winkler , Gábor Bazsó

Godziny emisji Totalcar

06:50 MacGyver III, odc. 22

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires , Sandrine Holt

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

07:45 MacGyver IV, odc. 1

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

08:35 MacGyver IV, odc. 2

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

09:30 Okup III, odc. 4

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

Reklama

10:20 Okup III, odc. 5

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

11:15 MacGyver IV, odc. 1

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

12:05 MacGyver IV, odc. 2

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

13:00 Okup III, odc. 4

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

13:55 Okup III, odc. 5

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

14:50 Okup III, odc. 6

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

15:45 Okup III, odc. 7

serial akcji ( USA 2019 ) Czas: 40min.

Reżyseria: David Vainola

Obsada: Sarah Greene , Luke Roberts , Nazneen Contractor , Jenessa Grant

Godziny emisji Okup

16:35 Flash V, odc. 20

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

17:30 Flash V, odc. 21

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

18:20 MacGyver IV, odc. 3

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 39min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

Reklama

19:05 MacGyver IV, odc. 4

serial akcji ( USA 2020 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Peter M. Lenkov

Obsada: Lucas Till , George Eads , Justin Hires

Godziny emisji MacGyver (serial 2016)

20:00 Designated Survivor II, odc. 16

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

20:55 Designated Survivor II, odc. 17

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 41min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

21:50 Designated Survivor II, odc. 18

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 40min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

22:35 Designated Survivor II, odc. 19

serial akcji ( USA 2017 ) Czas: 42min.

Reżyseria: David Guggenheim

Obsada: Kiefer Sutherland , Kal Penn , Adan Canto

Godziny emisji Designated Survivor

23:35 StartUp III, odc. 3

serial kryminalny ( USA 2018 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Ben Ketai

Obsada: Martin Freeman , Adam Brody , Edi Gathegi , Otmara Marrero

Godziny emisji StartUp

00:20 Zmowa milczenia II, odc. 5

serial kryminalny ( USA 2019 ) Czas: 42min.

Obsada: Ryan Kwanten , Katrina Law , Cory Hardrict

Godziny emisji Zmowa milczenia

01:15 Amerykańscy Bogowie, odc. 1

serial, dramat ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Reżyseria: David Slade

Obsada: Ian McShane , Ricky Whittle , Emily Browning , Crispin Glover

Godziny emisji Amerykańscy Bogowie

02:35 Flash V, odc. 21

serial akcji ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Greg Berlanti

Obsada: Grant Gustin , Candice Patton , Danielle Panabaker

Godziny emisji Flash

03:30 Helix II, odc. 1

serial, horror ( USA 2015 ) Czas: 40min.

Reżyseria: Cameron Porsandeh

Obsada: Billy Campbell , Meegwun Fairbrother , Mark Ghanimé

Godziny emisji Helix

Reklama

04:20 Helix II, odc. 2

serial, horror ( USA 2015 ) Czas: 42min.

Reżyseria: Cameron Porsandeh

Obsada: Billy Campbell , Meegwun Fairbrother , Mark Ghanimé

Godziny emisji Helix

05:15 Totalcar V, odc. 7

oryginalna produkcja ( Węgry 2019 ) Czas: 26min.

Obsada: Róbert Winkler , Gábor Bazsó

Godziny emisji Totalcar

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AXN Black

Na stronie stacji telewizyjnej AXN Black umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-07-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AXN Black. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-07-24 dla kanału AXN Black można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AXN Black umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AXN Black. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry