Reklama

Logo Discovery Science Discovery Science program TV na 2018-07-21 - ramówka, emisje

2018-07-21 Pokaż dziś

06:00

Dogonić tornado: Atak tornada

Missisipi i Alabamę nawiedza najgorsze od ponad pół wieku tornado. Trzy ekipy niestrudzonych łowców wyruszają w pogoń za setkami silnych wiatrów, które szaleją po okolicy.

Godziny emisji Dogonić tornado

06:45

Pogromcy mitów: Nowa generacja: Szyba w szklance

Jon i Brian poddają rekonstrukcji kilka wyczynów z hollywoodzkich filmów. Testują trzy legendarne metody, które mają sprawić, że nie będziemy płakać podczas krojenia cebuli.

Godziny emisji Pogromcy mitów

07:35

Fabryki smaku: Zakręcone frytki

Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja ulubionych produktów spożywczych Kanadyjczyków. W programie o zakręconych frytkach, cieście Red Velvet i karmelowej piance żelowej.

Godziny emisji Fabryki smaku

08:00

Jak to jest zrobione?: Nunofilc, zgniatarki

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o koreańskiej kimchi i tradycyjnym parkiecie drewnianym.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

08:30

Jak to jest zrobione?: Zegarki z drewnem, stalowe rowery

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o surowej karmie dla zwierząt i replikach policyjnych lamp.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

Reklama
09:00

Jak to jest zrobione?: Hełm strażacki z tworzywa

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o rzeźbach z wikliny i palarniach kawy.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

09:30

Jak to jest zrobione?: Krzesła biurowe, Vinobrew

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o regenerowanych bębnach szlifierskich i litografach.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

10:00

Jak to jest zrobione?: Kominkowe miechy, prowansalskie calissons

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o prowansalskich słodyczach calissons i nurkujących jednostkach pływających.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

10:30

Jak to jest zrobione?: Artystyczne pędzle, podgrzewacze płynu DEF w systemach SCR

Przyjrzyjmy się, jak powstają przedmioty, które na co dzień wykorzystujemy. W programie m.in. o stołach do gier i artystycznych kinkietach.

Godziny emisji Jak to jest zrobione

11:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 20

Przyjrzyjmy się, jak działają mechanizmy współczesnego świata. Poznajmy historię przedmiotów i maszyn, które otaczają nas w codziennym życiu, od żarówek po rakiety kosmiczne.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

11:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Guma do żucia, Haczyki wędkarskie, Legoland

Jak z gumy robi się gumę do żucia? Jak powstają haczyki wędkarskie, na które można łowić rekiny? Jak buduje się makiety z klocków w największym Legolandzie na świecie?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

12:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Narzędzia Leatherman, Formuła 1, Naczynia ze szkła

Jak powstają samochody wyścigowe Formuły 1? Jak przebiega produkcja narzędzi wielofunkcyjnych Leatherman? Jak Finowie produkują słynne szklane naczynia Aalto?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

12:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Kapelusze, Najdłuższy tunel świata, Łowca węży

Jak potomkowie Majów robią słynne kapelusze panama? Dlaczego w najdłuższym tunelu na świecie kierowcy czują się bezpiecznie? Jak na Florydzie łapie się pytony?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

13:00

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Świat w miniaturze, Centrum huraganowe, Rabarbar

Jak można zbudować miniaturowy port lotniczy? Jak zaprojektować dom, który oprze się sile huraganu? Jak hoduje się rabarbar w całkowitej ciemności?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

13:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Migdały, Dmuchawa śnieżna, Detergenty

Jak miliony pszczół pomagają w produkcji amerykańskich migdałów? Jak Norwedzy radzą sobie ze śniegiem na lotniskach? Jak można usunąć najbardziej uciążliwe plamy?

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

Reklama
14:00

Fabryki smaku: Ochota na makaron

Przyjrzyjmy się, jak powstają pożywne cannelloni, makaron ryżowy oraz jak piękne pomarańczowe dynie piżmowe zamieniają się w puree.

Godziny emisji Fabryki smaku

14:30

Fabryki smaku: Płynne złoto

Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcyjny prażonej kukurydzy z masłem toffi Almond Roca i jak powstaje słynny syrop klonowy.

Godziny emisji Fabryki smaku

15:00

Niezwykłe zjawiska pogodowe: Wielkie wybuchy

Zobacz na własne oczy najdziwniejsze anomalie pogodowe. W programie lodowe fale w Arktyce, biblijne powodzie, wybuchające skały i błyskawice podczas trzęsienia ziemi.

Godziny emisji Niezwykłe zjawiska pogodowe

16:00

Jak działa Ziemia: Czy Islandia zatruje niebo?

W Islandii Liz Bonnin i Martin Pepper próbują się dowiedzieć, czy wulkany mogą być przyczyną totalnego chaosu na Ziemi. Potem Martin szaleje na wulkanicznych stokach.

Godziny emisji Jak działa Ziemia

17:00

Zagadki Ziemi: Tajemnica kamiennego lasu

Las ostrych jak brzytwa kamieni może być siedliskiem nieznanych, człekopodobnych gatunków. Zdjęcie satelitarne przedstawia tajemniczą wyspę w kształcie oka na bagnach.

Godziny emisji Zagadki Ziemi

18:00

Mosquito

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

Godziny emisji Mosquito

19:30

Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, odc. 7

Spotkania z pomysłowymi inżynierami i wizjonerskimi projektantami. Ludźmi, którzy odpowiadają za produkcję i funkcjonowanie przedmiotów codziennego użytku.

Godziny emisji Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki

20:00

Kosmiczne kolizje: Ziemia

Ogromne meteory krążą niebezpiecznie blisko Ziemi. Czy można zatrzymać asteroidy zdążające w kierunku naszej planety? Jakie zniszczenia mogą wyrządzić te ciała niebieskie?

Godziny emisji Kosmiczne kolizje

21:00

Zabójcze tropiki, odc. 2

David udziela pomocy ukąszonym przez jadowite węże oraz leczy infekcje wywołane przez pasożyty. Dlaczego owady te składają jaja w ludzkim ciele i jak je zwalczyć?

Godziny emisji Zabójcze tropiki

22:00

Wymyśl, wykonaj, wygraj: Trzy małe świnki

Uczestnicy konkursu muszą zbudować schronienie, które osłoni ratownika przez silnym wiatrem, wodą i ogniem. Czy tym razem konstruktorom uda się utrzymać nerwy na wodzy?

Godziny emisji Wymyśl, wykonaj, wygraj

Reklama
23:00

Premiera W sieci eksperymentów: Rekordy szaleństwa

Ranking 20 internetowych legend. Najodważniejsze i najbystrzejsze istoty ludzkie na ziemi prezentują swoje sztuczki, od zapalania zapałek pociskami po rejsy kajakiem po śniegu.

Godziny emisji W sieci eksperymentów

00:00

Operacja: lot 2, odc. 5

Zobacz crash testy nowych foteli lotniczych. Maciek i Kamil zdają egzamin, czy spełnią marzenia i zostaną pilotami?

Godziny emisji Operacja

01:00

Operacja: lot 2, odc. 6

Awaria na lotnisku Chopina, jak bardzo skomplikuje dzień? Ósmy Dreamliner PLL LOT w pierwszym locie do Warszawy.

Godziny emisji Operacja

02:00

Tajemnice superprodukcji filmowych: Efekty wybuchów w serialu „24 godziny"

Nar poznaje kulisy efektów specjalnych z filmu "24 godziny". Fizyk nuklearny sprawdza, czy Indiana Jones mógł przeżyć wybuch atomowy.

Godziny emisji Tajemnice superprodukcji filmowych

02:48

Czy to było UFO?: Dawniej i dziś

Starożytna sztuka i odkrycia archeologów sugerują, że niegdyś ludzie spotykali się z kosmitami. Czy to dowód, że takie spotkania rzeczywiście miały miejsce od początków ludzkości?

Godziny emisji Czy to było UFO

03:36

S.O.S. z kosmosu: Toksyczny wyciek

Wyciek toksycznego amoniaku stanowi zagrożenie dla całej załogi. Tymczasem astronauta, któremu udało się ujść z życiem, zostaje uwięziony w przestrzeni kosmicznej.

Godziny emisji S.O.S. z kosmosu

04:24

Inżynieria ekstremalna: Centrum miasta, Las Vegas

Danny Foster analizuje zakrojony na ogromną skalę projekt modernizacji centrum Las Vegas. Przebudowa ma kosztować 12 miliardów dolarów, a miasto całkowicie zmieni swój wizerunek.

Godziny emisji Inżynieria ekstremalna

05:12

W sieci eksperymentów: Urodzeni, aby szaleć

Spotkanie z kobietą, która przeżyła lawinę i Brazylijczykiem potrafiącym wstrzymać oddech przez ponad 22 minuty. Ponadto, wizyta na śpiewających wydmach w Maroku.

Godziny emisji W sieci eksperymentów

O programie TV stacji Discovery Science

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Science umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Science. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-21 dla kanału Discovery Science można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Science umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Science. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Science

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info