Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na 2018-07-24 - ramówka, emisje

2018-07-24 Pokaż dziś

05:50

Przyjaciele na śmierć i życie

przygodowy ( Norwegia 2004 ) Czas: 86min.

Nastoletni Petter zostaje odcięty od swoich przyjaciół, gdy wraz z rodzicami przeprowadza się na oddaloną od dotychczasowego życia wieś. Jest lato, a chłopak czuje się okropnie, twierdząc, że od tej pory już nic nie będzie takie samo. Szybko jednak nastolatek dowiaduje się, że życie na wsi wcale nie musi być nudne. Petter bierze pod swoją opiekę psa, który cierpiał męki przy swoim poprzednim właścicielu. Chłopak zaprzyjaźnia się również z dziewczyną o imieniu Nila. Życie tych dwoje staje się...

Reżyseria: Arne Lindtner Næss

Obsada: Magnus Solhaug , Sunaina Jassal

Godziny emisji Przyjaciele na śmierć i życie

07:20

Mój przyjaciel Shadow

Przygodowy, Romans ( Holandia 2011 ) Czas: 99min.

Lisa (Liza Sips) jest szesnastolatką, która ma talent do obchodzenia się z końmi. Pewnego lata wraz z matką i siostrą Tess wyjeżdża na wakacje na jedną z holenderskich wysp. Poznaje tam siedemnastoletniego Kaja (Levi van Kempen), którego matka zginęła w wypadku podczas jazdy konnej. Choć zwierzę przeżyło, zostało naznaczone przez traumę. Również Kai, który był świadkiem zdarzenia, nie pogodził się z tragedią. Pozostał też nieufny i niechętny wobec gwałtownego ogiera. Zainteresowana koniem...

Reżyseria: Steven de Jong

Obsada: Levi van Kempen , Liza Sips , Valerie Pos

Godziny emisji Mój przyjaciel Shadow

09:00

Zaklinacz ptaków

familijny ( Iran 2002 ) Czas: 74min.

Behrouz to 11-chłopiec, który potrafi perfekcyjnie naśladować odgłosy wielu ptaków. Od kiedy jego ojciec wpadł w tarapaty, Behrouz zaczął pracować dla myśliwego, który łapie ptaki i je sprzedaje. Myśliwy zabiera chłopca na polowania, żeby ten swoim śpiewem przyciągał różne latające okazy. Z czasem Behrouz zaczyna też śpiewać na targu, schowany w dużej klatce przykrytej materiałem, tak aby kupujący myśleli, że to odgłosy ptaków, sprzedawanych przez myśliwego. Pewnego dnia na targu pojawia się...

Reżyseria: Rabar Ghanbari

Obsada: Samira Alaie , Sylva Andriasian , Javad Derakhshan Hassankhani

Godziny emisji Zaklinacz ptaków

10:15

Spalony

dramat, familijny ( Holandia 2006 ) Czas: 88min.

12-letni Don jest nowym uczniem w „czarnej” szkole w Holandii. Jako jedyny biały dzieciak, chłopak ma wiele problemów z akceptacją przez rówieśników. Mając talent do gry w piłkę nożną, Don próbuje zmienić swoją pozycję, biorąc udział w turnieju szkolnym. Żeby wygrać, musi on skompletować drużynę. Nie jest to jednak łatwe, szczególnie wśród ludzi, którzy go nienawidzą.

Reżyseria: Arend Steenbergen

Obsada: Clemens Levert , Keisha Boye , Marius Gottlieb

Godziny emisji Spalony

11:45

Ukryta twierdza

familijny ( Kanada 2001 ) Czas: 91min.

W piękne okolice jeziora Czarnego każdego lata przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Rozbijają obozowiska na przeciwległych brzegach jeziora. Dzieciaki z obu brzegów co roku bawią się w wojnę. Tym razem konkwistadorzy muszą odbić twierdzę Indian. Wykorzystują tajną broń i podpalają las.

Reżyseria: Roger Cantin

Obsada: Matthew Dupuis , Roxanne Gaudette Loiseau

Godziny emisji Ukryta twierdza

Reklama
13:20

Finn

Familijny ( Holandia 2013 ) Czas: 87min.

Dziewięcioletni Finn (Mels van der Hoeven) jest wrażliwym i nieco rozkojarzonym chłopcem, wychowywanym przez samotnego ojca (Daan Schuurmans). Mama Finna zmarła podczas jego porodu, a niepogodzony z jej śmiercią tata nie jest w stanie jej zastąpić. Pewnego dnia chłopiec spotyka mieszkającego w podupadającym domu starszego pana (Jan Decleir), który spędza czas, grając na skrzypcach. Poruszający dźwięk muzyki sprawia, że Finn zaczyna widzieć swoją mamę. Postanawia pobierać od pana Luuka lekcje...

Reżyseria: Frans Weisz

Obsada: Mels van der Hoeven , Daan Schuurmans , Jan Decleir

Godziny emisji Finn

14:50

Najważniejszy mecz lata

dramat ( Kanada 2008 ) Czas: 100min.

Montreal, lato 1969. Kiedy Expos debiutują w mieście, dwunastoletni maniak baseballu, Martin, marzy by wejść w szeregi prestiżowej drużyny. Jego rozczarowanie jest wielkie, kiedy on i jego przyjaciele zostają niedopuszczeni przez trenera Turcotte. W akcję wkracza ojciec Martina, Charles, który po mimo braku wiedzy na temat sportu, postanawia zostać trenerem własnej drużyny.

Reżyseria: Francis Leclerc

Obsada: Patrice Robitaille , Pier-Luc Funk , Jacinthe Laguë

Godziny emisji Najważniejszy mecz lata

16:35

Pas startowy

komedia ( Irlandia, Luksemburg 2010 ) Czas: 89min.

Film inspirowany prawdziwą historią południowoamerykańskiego pilota, który w 1983 wylądował w pobliżu Mallow. Wbrew wszystkim przeciwnościom, mieszkańcy miasta zebrali się by wybudować pas startowy, aby pilot mógł spokojnie wrócić do domu. Jest to też historia chłopca, o imieniu Paco, któremu brakuje ojca. Paco namawia mieszkańców, by wspólnymi siłami pomogli mężczyźnie znów wzbić się w powietrze.

Reżyseria: Ian Power

Obsada: Demian Bichir , Kerry Condon , James Cosmo

Godziny emisji Pas startowy

18:05

Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

komedia ( USA 2010 ) Czas: 90min.

Ashton, Celeste i Becca to niesforne nastolatki, która tworzą klub w opuszczonym teatrze. Tam, dziewczyny spotykają Charliego, bezdomnego mężczyznę, który dzieli ich pasję do musicali. Kiedy okazuje się, że teatr w niedługim czasie ma zostać zburzony, nastolatki obmyślają plan ocalenia budynku. Dzieciaki wpadają na plan zagrania dramatu Szekspira. Podczas przygotowań do spektaklu, dziewczyny uczą się traktować innych z szacunkiem i walczyć o swoje przekonania.

Reżyseria: Dave Moody

Obsada: Bill Cobbs , Lee Meriwether , Blake Michael , Celeste Kellogg

Godziny emisji Dzieciaki bez granic: wiele hałasu o szkołę

19:35

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

akcja, komedia, western ( Francja 2007 ) Czas: 83min.

Jest rok 1855. Grupa pionierów ma 80 dni by dotrzeć do Kalifornii i osiedlić się na przyznanych im ternach. W przeciwnym wypadku stracą ziemię.W podróży z Nowego Jorku na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke.Tymczasem złapana przez niego banda Daltonów, łotrów żerujących na pełnych sejfach banków Ameryki zrobi wszystko, by uprzykrzyć zycie nie tylko Lucke'owi ale i osadnikom...

Reżyseria: Olivier Jean Marie

Obsada: Cezary Pazura , Lambert Wilson , Clovis Cornillac

Godziny emisji Lucky Luke na Dzikim Zachodzie

21:00

Godzina duchów - Szkolna koza

Familijny, Fantasy, Horror ( USA, Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Kate (Madison Desjarlias), Halftime (Casey Dubois) i Audrey (Madeline Carroll) przebywają razem w areszcie, nie wiedząc dlaczego do niego trafiły. Po pewnym czasie Kate znika, a Audrey i Halftime zaczynają być prześladowane przez dziwne obrazy i dźwięki. Wkrótce dziewczynki zaczynają sobie uświadamiać, że ich uwięzienie zależy od jakieś nieznanej, groźnej mocy, która chce, żeby odpokutowały one za swoje niecne postępki.

Reżyseria: Neill Fearnley

Obsada: Madeline Carroll , Madison Desjarlais , Stephen Dimopoulos

Godziny emisji Godzina duchów - Szkolna koza

21:25

Mali hakerzy

familijny ( Dania 2009 ) Czas: 86min.

Dwóch nastoletnich chłopców, Alexander i Tim nie są do końca zadowoleni z życia jakie prowadzą. Alexander marzy o tym, aby w końcu dostać lepsze stopnie w szkole a Tim nieustannie tęskni za miłością swojego życia. Chłopcy postanawiają wprowadzić zmiany w swojej rzeczywistości. Mają im pomóc w tym szpiegowskie kamery, które montują w szkole. Chłopcy nie cofną się przed niczym aby spełnić swoje marzenia. Jednak sytuacja się komplikuje, gdy przyjaciele odkrywają sekrety i romanse, które mogą...

Reżyseria: Christian E. Christiansen

Obsada: Frederik Ludvig Mansa , Sophus Emil Løkkegaard , Emilie Løvenstein Vegeberg

Godziny emisji Mali hakerzy

22:55

Wyspa szemrzącego wiatru

przygodowy ( USA 2008 ) Czas: 77min.

Sam Dalton jest zdeterminowana, by ocalić jedyny dom, jaki kiedykolwiek znała. Dziewczynka pisze list do odległej ciotki, Christine, mając nadzieję, że pomoże jej ona zapobiec wykupieniu rancza. W tym samym czasie pojawia się J. T. Swinton, nastoletni chłopak, który wraz z Sam pragnie odnaleźć skarb, prawdopodobnie ukryty gdzieś w okolicach posesji. Usiłując rozwikłać zagadkę, Sam i J.T muszę bliżej poznać przeszłość ciotki Christine. To co uda im się dowiedzieć, zmieni ich życie na całe życie.

Reżyseria: Mark Goodman

Obsada: Joseph Paur , Caitlin Wise , Ryan Wood , Lauren McKnight , Austin Archer

Godziny emisji Wyspa szemrzącego wiatru

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-24 dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info