Reklama

Logo Polsat Viasat History Polsat Viasat History program TV na 2019-02-16 - ramówka, emisje

2019-02-16 Pokaż dziś

06:20

Rody przeklęte, sez. 1, odc. 5

dokument, historia ( Canada 2017 )

Habsburgowie przez wieki byli najpotężniejszym rodem w Europie. Dlaczego ich dzieje były tak tragiczne? Czy rzeczywiście nad rodziną ciążyła klątwa?

Godziny emisji Rody przeklęte

06:45

Skarby nazistów, sez. 1, odc. 3

wojna, historia, dokument ( UK )

Hitler marzył o zgromadzeniu największej na świecie kolekcji sztuki; jego marzenie stało się koszmarem Europy. Dowiemy się, jak Hitler nadzorował kradzież dzieł sztuki na całym kontynencie.

Godziny emisji Skarby nazistów

07:35

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 5

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Gdy Gus i Will chcą kupić golfa MK4, dowiadują się, że ten sam sprzedawca ma także wersję MK2. Gusowi nie podoba się stan pojazdu, ale Will bardzo chce go kupić. Okazuje się, że auto nie ma silnika...

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

08:35

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 6

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Gus i Will znajdują klasycznego mercedesa do kupienia za jedyne 550 funtów. Pojazd ma uszkodzony silnik, który mechanicy uznali za niemożliwy do naprawienia — ale nasi bohaterowie są innego zdania!

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

09:35

Rozbójnicy, piraci i łajdacy, sez. 1, odc. 2

Dr Sam Willis zaprasza na spotkanie z awanturniczymi piratami, których złote lata przypadły na początek XVIII w. Zobaczymy, dlaczego ci złoczyńcy stali się najgroźniejszymi przestępcami na świecie.

Godziny emisji Rozbójnicy, piraci i łajdacy

Reklama
10:55

Ostatni królowie-wojownicy Europy, sez. 1, odc. 2

Król Anglii Harold II (Adam James) musi stawić czoła dwóm inwazjom. Najpierw południowe wybrzeża kraju najeżdża jego brat, Tostig. Harold odpiera go — ale to dopiero początek problemów.

Godziny emisji Ostatni królowie-wojownicy Europy

12:10

Celtowie: krew, żelazo i ofiary, sez. 1, odc. 3

( Germany 2015 )

Z tego odcinka dowiemy się, jak Rzymianie zainteresowali się Brytanią — wyspą bogactw naturalnych, wojowniczych plemion i zaawansowanej techniki wojennej, a także ojczyzną królowej Boudiki.

Godziny emisji Celtowie: krew, żelazo i ofiary

13:30

Martwi Wikingowie, sez. 1, odc. 3

historia, dokument ( UK )

W kopcu grobowym naukowcy znajdują dwa szkielety: jeden należy do starszej pani, drugi — do młodej kobiety. Czy młodsza została złożona w ofierze? A może była to królowa z córką?

Godziny emisji Martwi Wikingowie

14:25

Słynne okręty, sez. 1, odc. 7

historia, militaria ( UK )

Wasilij Archipow był oficerem na radzieckim okręcie podwodnym. Jego zimna krew i opanowanie uchroniły świat przed rozpoczęciem wojny nuklearnej. W lipcu 1961 r. został napromieniowany na okręcie K-19.

Godziny emisji Słynne okręty

15:20

Chiny Mao Zedonga, sez. 0, odc. 0

historia, dokument ( Germany )

Godziny emisji Chiny Mao Zedonga

16:35

Kraina lwów: noc i dzień, sez. 1, odc. 2

przyroda, dzika natura, dokument ( UK 2016 )

Terytoria poszczególnych stad zachodzą na siebie — a to oznacza, że zachowania jednego stada i wydarzenia z jego życia mają wpływ także na drugą grupę zwierząt.

Godziny emisji Kraina lwów: noc i dzień

17:40

Wulkaniczna odyseja, sez. 2, odc. 2

( Canada 2016 )

Meksyk jest jednym z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Dwadzieścia milionów mieszkańców żyje w pobliżu czynnego wulkanu Popocatepetl, który w każdej chwili może metropolię zrównać z ziemią.

Godziny emisji Wulkaniczna odyseja

18:40

II wojna światowa w kolorze, sez. 1, odc. 3

Dokument, historia, wojna

W lipcu 1940 r. Wielka Brytania została sama na placu boju z nazistowskimi Niemcami. Hitler był przekonany, że to kwestia dni, kiedy Brytyjczycy poproszą o warunki pokoju.

Godziny emisji II wojna światowa w kolorze

19:50

Ostatnia podróż Romanowów, sez. 0, odc. 0

dokument, historia ( France 2017 )

Godziny emisji Ostatnia podróż Romanowów

21:00

Ostatni królowie-wojownicy Europy, sez. 1, odc. 1

W trzyczęściowym, fabularyzowanym dokumencie Dan Snow analizuje polityczne intrygi i spory pomiędzy Wikingami, Anglosasami i Normanami, które doprowadziły do bitwy pod Hastings.

Godziny emisji Ostatni królowie-wojownicy Europy

Reklama
22:20

Wojna trzydziestoletnia, sez. 1, odc. 3

dokument, historia

Rok 1630: Ferdynand II zamierza nawrócić na katolicyzm protestancką część Niemiec, ale wtedy północne Niemcy najeżdża szwedzki król Gustaw Adolf z armią luteran.

Godziny emisji Wojna trzydziestoletnia

23:30

Wojna o tron, sez. 1, odc. 3

historia, dokument ( France 2017 )

Ludwik XI był doskonałym strategiem, na dworach Europy nazywano go „królem-pająkiem" — ale jego makiawelicznej władzy zagrażało dwóch niezwykłych ludzi.

Godziny emisji Wojna o tron

00:25

Zagłada europejskich Żydów, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( France 2014 )

Serial bada korzenie Holokaustu i szuka odpowiedzi na pytanie jak doszło do powstania planów eksterminacji Żydów i jak wcielono je w życie najpierw w Niemczech, a potem w całej Europie.

Godziny emisji Zagłada europejskich Żydów

01:30

Geniusze: zagrożony gatunek, sez. 1, odc. 6

dokument, historia ( UK )

Światowej sławy geniusz w dziedzinie balistyki, Gerald Bull, miał wielkie plany — ale konstruowanie największego działa na świecie to niebezpieczne zajęcie, które ostatecznie kosztowało go życie.

Godziny emisji Geniusze: zagrożony gatunek

02:15

Zakazana historia, sez. 1, odc. 1

dokument, historia ( UK 2013 )

Jamie postanawia odkryć prawdę na temat jednej z najsłynniejszych historii zaginionych skarbów -próbuje dowiedzieć się czy templariusze naprawdę ukryli swój skarb na bezludnej wyspie w Zatoce Mahon.

Godziny emisji Zakazana historia

03:05

Muzeum pełne tajemnic, sez. 6, odc. 6

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada odznakę, która zainspirowała pewien nuklearny eksperyment, zestaw szachów z czasów zimnej wojny i okazy zwierząt, które spowodowały przerażenie na południowym zachodzie USA.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

03:50

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 2

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Gus i Will remontują zmodyfikowaną mazdę MX-5. Z początku wszystko wygląda wspaniale, ale kiedy pojazd trafia na podnośnik, okazuje się, że nie jest tak dobrze, jak się wydawało...

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

04:35

Gruchoty - reaktywacja, sez. 1, odc. 3

motoryzacja, styl życia, dokument ( UK 2017 )

Gus wierzy, że rzadki pojazd łatwiej będzie sprzedać — chodzi o volvo 480 ES, o którym Will nawet nie słyszał. Jest jeden problem: właściciel samochodu bardzo go lubi, ale nie potrafi go uruchomić!

Godziny emisji Gruchoty - reaktywacja

05:20

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 11

( Wielka Brytania 2016 )

Głośniki: jaką rolę w ich produkcji odgrywają pająki? Światłowody: technologia przesyłania informacji za pomocą szkła, światła i odbić.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Viasat History

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-16 dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info