Reklama

Logo TLC TLC program TV na 2018-08-20 - ramówka, emisje

2018-08-20 Pokaż dziś

06:00

Kupić sobie plażę: Dźwięk kontra ocean

Wyspy Outer Banks mają piękne wyspy po wschodniej stronie, a po zachodniej wspaniałe łowiska. Ken i Stacy muszą podjąć trudną decyzję, gdzie chcą zamieszkać.

Godziny emisji Kupić sobie plażę

06:25

Wiza na miłość: Muszę ci coś powiedzieć

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Drugie życie wiejskich posiadłości: Zamek Craufurdów

Simon odwiedza rodzinę Craufurdów w ich szkockim zamku w Ayshire. Namawia ich do dzielenia się fascynującą historią budynku.

Godziny emisji Drugie życie wiejskich posiadłości

08:00

Wesele na każdą kieszeń, odc. 5

Para narzeczonych udaje się na trzy wesela w różnych przedziałach finansowych. Ma im to pomóc uzgodnić ich własny ślubny budżet. Czy dojdą do porozumienia?

Godziny emisji Wesele na każdą kieszeń

09:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Tajemnicza wioska Murphy'ego

Po raz pierwszy kamery telewizyjne filmują najbardziej tajemniczą ze społeczności Ameryki. To spotkanie z Romami, których związki rodzinne wydają się być niezniszczalne i trwałe.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Reklama
10:00

Nowe życie, odc. 9

Stylista, architekt i chirurg plastyczny podróżują po Rosji i oferują rodzinom całkowitą metamorfozę. Zmianom poddadzą nie tylko domy, ale także wygląd zewnętrzny mieszkańców.

Godziny emisji Nowe życie

11:00

Przywrócić piękno, odc. 8

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

12:00

Mała piękność: Królowa jaskiniowców

Charli to mała diwa. Savannah nienawidzi konkursów, a Maddisyn uwielbia zjadać gile z nosa. Która z dziewczynek zdobędzie tytuł i koronę królowej epoki jaskiniowców?

Godziny emisji Mała piękność

13:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Dramat w przedszkolu

Młodzi rodzice dzielą się doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

14:00

Sposób na suknię, odc. 13

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

14:30

Sposób na suknię, odc. 14

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

15:00

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 8

Louise urodziła się z rzadkim genetycznym schorzeniem zwanym zespołem Polanda i nie ma mięśni w prawej piersi. Joe cierpi na fibromialgię, która powoduje bóle całego ciała.

Godziny emisji Dr Christian i wstydliwe choroby

16:00

Historie wielkiej wagi: Rena i Lee

Od wizyty w klinice bariatrycznej w 2006 roku waga Lee i Reny dramatycznie wzrosła. Para podejmuje teraz drugą próbę, aby ratować swoje życie.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Kilogramy zbędnej skóry: Co u nich słychać? (seria 1)

Historie dwóch osób, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz zostaną poddane operacji usunięcia nadmiaru skóry, aby odzyskać wymarzoną figurę.

Godziny emisji Kilogramy zbędnej skóry

19:00

Sześć razy córka: Żłobek nie dla wszystkich

Danielle i Adam zastanawiają się nad wysłaniem pięcioraczków do żłobka. Kiedy okazuje się, że jedna z dziewczynek nie zostaje przyjęta, stają przed poważnym wyborem.

Godziny emisji Sześć razy córka

Reklama
20:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pokazać czy nie?

Sacha szuka sukni, która nie tylko będzie nowatorska, ale w której będzie wspaniale wyglądać. Młoda mama Amy chce swoją ślubną kreacją zachwycić narzeczonego.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

20:30

Klinika urody 2, odc. 14

W odcinku walka z rozstępami. Naszą bohaterkę poddamy najnowocześniejszym zabiegom, dzięki którym może odzyskać ciało sprzed ciąży. Jak wymodelować brwi i "powiększyć" oczy?

Godziny emisji Klinika urody 2

21:00

Klinika urody 2, odc. 15

Zadbamy o Wasz uśmiech. Nasza bohaterka pozbędzie się zmarszczek wokół ust; dzięki wypełnieniu, zlikwidujemy jej bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetki.

Godziny emisji Klinika urody 2

21:30

Premiera Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Doug i Erica

Erica musi wrócić do Kalifornii, aby dalej walczyć z nadwagą. Jednak boi się, że traumatyczne przeżycia wpędzą ją w depresję. Doug ma trudności z określeniem własnej tożsamości.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

23:30

Dr Pryszczylla: Ciekawy przypadek cieknącej cysty

Tysiące guzków na ciele Diane rujnują jej życie. Natomiast Will martwi się, że guzek na jego ramieniu naderwie się podczas pracy.

Godziny emisji Dr Pryszczylla

00:30

Przywrócić piękno, odc. 6

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

01:30

Medium z Long Island: Gotowa do walki

Larry zachęca Theresę, aby zapisała się na kurs samoobrony. Kobieta pomaga instruktorowi nawiązać kontakt z bliską osobą.

Godziny emisji Medium z Long Island

02:00

Operacje plastyczne do poprawki, odc. 7

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

Godziny emisji Operacje plastyczne do poprawki

03:00

Spóźniona diagnoza, odc. 4

Z życia wzięte historie pacjentów i lekarzy o przyziemnych dolegliwościach fizycznych, które urosły do rangi ogromnych problemów i naraziły życie chorych na niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Spóźniona diagnoza

03:50

Mała piękność: Konkurs Gold Coast OC Spring Pageant

Kandydatki na królową piękności stają do zaciętej walki, prezentując swoją urodę, talent i dziecięcą sylwetkę w kostiumach kąpielowych.

Godziny emisji Mała piękność

Reklama
04:40

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Walka o prawo do ślubu

Para zakochanych Romów planuje swoje wielkie wesele, ale zazdrosny były kochanek robi wszystko, aby pokrzyżować im plany. Jest nawet gotów rozpocząć wojnę.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

05:30

Widok za milion: Pałac w Miami

Organizatorka ekskluzywnych imprez Malinka chce mieć wszystko. Na zakup mieszkania przeznaczyła 5 milionów dolarów. Szuka apartamentu z tarasem i widokiem na wodę.

Godziny emisji Widok za milion

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TLC

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-20 dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info