08:00 Transfer kosmicznej energii |
short ( Polska 2019 ) Czas: 16min.
Reżyseria: Maciej Wiktor
08:30 Obława 2 odc. 3
serial ( Wielka Brytania 2021 ) Czas: 45min.
Obsada:
Marcin Dorociński
, Maciej Stuhr
, Sonia Bohosiewicz
, Weronika Rosati
, Andrzej Zieliński
, Bartosz Żukowski
, Andrzej Mastalerz
, Grzegorz Wojdon
, Jacek Strama
, Jerzy Nowak
, Dariusz Chojnacki
, Alicja Bienicewicz
, Witold Dębicki
, Dariusz Starczewski
, Alan Andersz
Reżyseria:
Marcin Krzyształowicz
09:30 Obława 2 odc. 4
serial ( Wielka Brytania 2021 ) Czas: 46min.
Obsada:
Marcin Dorociński
, Maciej Stuhr
, Sonia Bohosiewicz
, Weronika Rosati
, Andrzej Zieliński
, Bartosz Żukowski
, Andrzej Mastalerz
, Grzegorz Wojdon
, Jacek Strama
, Jerzy Nowak
, Dariusz Chojnacki
, Alicja Bienicewicz
, Witold Dębicki
, Dariusz Starczewski
, Alan Andersz
Reżyseria:
Marcin Krzyształowicz
10:30 Zemsta
film ( Polska 2002 ) Czas: 100min.
Obsada:
Roman Polanski
, Janusz Gajos
, Andrzej Seweryn
, Katarzyna Figura
, Daniel Olbrychski
, Agata Buzek
, Rafał Królikowski
, Lech Dyblik
, Cezary Żak
, Jerzy Nowak
, Tadeusz Wojtych
, Henryk Gołębiewski
, Jerzy Słonka
, Magdalena Smalara
, Grażyna Zielińska
Reżyseria:
Andrzej Wajda
12:45 Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy.
dokument ( Francja 2020 ) Czas: 52min.
Obsada:
Charles-Antoine de Rouvre
, Michael Schulman
, Erin Carlson
, Isabelle Giordano
, Gene Shalit
, Meryl Streep
, Joseph Papp
, Alan J. Pakula
Reżyseria:
Charles-Antoine de Rouvre
13:55 Dalej jest dzień |
short ( Polska 2020 ) Czas: 25min.
Reżyseria: Damian Kocur
14:35 U-571 |
film ( Francja, Włochy, USA 2000 ) Czas: 111min.
Reżyseria: Jonathan Mostow
16:35 Powrót do domu |
short ( Austria 2021 ) Czas: 3min.
Reżyseria: Benjamin Swiczinsky
16:50 Na pamięć |
film ( Francja 2022 ) Czas: 75min.
Reżyseria: Benoit Jacquot
18:20 Larry Crowne - uśmiech losu
film ( USA 2011 ) Czas: 94min.
Obsada:
Tom Hanks
, Julia Roberts
, Bryan Cranston
, Cedric the Entertainer
, Pam Grier
, Taraji P. Henson
, George Takei
, Nia Vardalos
, Sarah Mahoney
, Roxana Ortega
, Rami Malek
, Wilmer Valderrama
, Gugu Mbatha-Raw
, Grace Gummer
, Maria Canals-Barrera
Reżyseria:
Tom Hanks
20:10 Premiera Plan A |
film ( Niemcy 2021 ) Czas: 109min.
22:10 Zdrajca odc. 3 |
serial ( Izrael 2022 ) Czas: 33min.
Obsada:
Lior Ashkenazi
, Oz Zehavi
, Orna Banai
, Niv Sultan
, Adi Alon
, Anastasia Fein
, Aseel Farhat
, Yoalah Brinson |
Reżyseria:
Asaph Polonsky
22:50 Zdrajca odc. 4 |
serial ( Izrael 2022 ) Czas: 32min.
Obsada:
Lior Ashkenazi
, Oz Zehavi
, Orna Banai
, Niv Sultan
, Adi Alon
, Anastasia Fein
, Aseel Farhat
, Yoalah Brinson |
Reżyseria:
Asaph Polonsky
23:35 Lux Aeterna |
film ( Francja 2019 ) Czas: 49min.
Reżyseria: Gaspar Noe
00:40 Synchronizacja |
short ( Polska 2019 ) Czas: 19min.
Reżyseria: Anna Kasińska
Na stronie stacji telewizyjnej Ale kino+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-11-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Ale kino+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-11-20 dla kanału Ale kino+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Ale kino+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Ale kino+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.