06:00 Południowy posterunek |
dramat ( FRANCE 2021 ) Czas: 92min.
Obsada:
Niels Schneider
, Sofian Khammes
, India Hair
, Denis Lavant
, Thomas Daloz |
Reżyseria:
Mathieu Gérault
07:35 Dom zbrodni |
kryminalny, dramat ( UNITED KINGDOM 2017 ) Czas: 110min.
Obsada:
Max Irons
, Stefanie Martini
, Glenn Close
, Honor Kneafsey
, Christina Hendricks |
Reżyseria:
Gilles Paquet-Brenner
09:30 Chora na siebie |
dramat ( NORWAY 2022 ) Czas: 93min.
Obsada:
Kristine Kujath Thorp
, Eirik Sæther
, Fanny Vaager
, Sarah Francesca Brænne
, Fredrik Stenberg Ditlev-Simonsen |
Reżyseria:
Kristoffer Borgli
11:10 UFO
dramat, sci fi ( UNITED STATES OF AMERICA 2018 ) Czas: 84min.
Obsada:
Gillian Anderson
, Ella Purnell
, David Strathairn
, Brian "Wolfman Black" Bowman
, Alex Sharp
, Katie Eichler
, Benjamin Beatty
, Ming Wang
Reżyseria:
Ryan Eslinger
12:45 Bez gwałtownych ruchów |
dramat, kryminalny ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 110min.
Obsada:
Don Cheadle
, Benicio Del Toro
, David Harbour
, Ray Liotta
, Jon Hamm |
Reżyseria:
Steven Soderbergh
14:40 Korek
dramat ( SPAIN 2022 ) Czas: 111min.
Obsada:
Pol López
, Vicky Luengo
, Ilyass El Ouahdani
, Josep Estragués
, David Parcet
, Vicente Botella
, Josep Maria Gómez
, Irina Moradell
Reżyseria:
Mikel Gurrea
16:40 Dom zbrodni |
kryminalny, dramat ( UNITED KINGDOM 2017 ) Czas: 110min.
Obsada:
Max Irons
, Stefanie Martini
, Glenn Close
, Honor Kneafsey
, Christina Hendricks |
Reżyseria:
Gilles Paquet-Brenner
18:35 Pola magnetyczne |
dramat ( GREECE 2021 ) Czas: 80min.
Obsada:
Elena Topalidou
, Antonis Tsiotsiopoulos
, Nikos Spanides
, Froso Tzanetatou
, Dimitris Smailis |
Reżyseria:
Giorgos Gousis
20:00 Montańska opowieść |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 109min.
Obsada:
Haley Lu Richardson
, Owen Teague
, Gilbert Owuor
, Kimberly Guerrero
, Asivak Koostachin |
Reżyseria:
Scott Mcgehee
, David Siegel
21:55 Przynęta, odc. 1 |
kryminalny, dramat ( UNITED KINGDOM 2021 ) Czas: 46min.
Obsada:
Niamh Algar
, Eddie Marsan
, Sion Daniel Young
, Harry Treadaway
, Nathaniel Martello-White
, Rochenda Sandall
, Deka Walmsley
, Rene Costa |
Reżyseria:
Niall MacCormick
22:40 Przynęta, odc. 2 |
kryminalny, dramat ( UNITED KINGDOM 2021 ) Czas: 46min.
Obsada:
Niamh Algar
, Eddie Marsan
, Sion Daniel Young
, Harry Treadaway
, Nathaniel Martello-White
, Rochenda Sandall
, Deka Walmsley
, Rene Costa |
Reżyseria:
Niall MacCormick
23:35 Dystopia |
akcja, sci fi ( ITALY 2021 ) Czas: 111min.
Obsada:
Dennis Protopapa
, Giuliano Soprano
, Alessandro Borghi
, Barbara Ronchi
, Ludovica Nasti |
Reżyseria:
Alessandro Celli
01:35 Błogosławieństwo |
dramat, biograficzny ( UNITED KINGDOM 2021 ) Czas: 131min.
Obsada:
Jack Lowden
, Peter Capaldi
, Simon Russell Beale
, Jeremy Irvine
, Kate Phillips |
Reżyseria:
Terence Davies
03:50 3stopy |
przygodowy ( COLOMBIA 2018 ) Czas: 13min.
Obsada:
Maykol Santiago Capacho Perales
, Lorena Perales
, Luis Enrique Yañez |
Reżyseria:
Giselle Geney
04:05 Ukryte dziecko |
dramat ( ITALY 2021 ) Czas: 106min.
Obsada:
Silvio Orlando
, Giuseppe Pirozzi
, Lino Musella
, Imma Villa
, Salvatore Striano |
Reżyseria:
Roberto Andò
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-12-13. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-12-13 dla kanału Cinemax można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.