Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na 19 lutego 2019 - ramówka, emisje

Program archiwalny

2019-02-19

06:00

Niewolnica Victoria, sez. 1, odc. 44

fabularny ( Kolumbia 2016 )

Milagros wyznaje Victorii, że jest zakochana w Julianie. Markiza ma nadzieję, że będzie im się układać, ale uprzedza dziewczynę, że kiedy nadejdzie czas będą musiały odejść bez słowa pożegnania. Tymczasem Nicolas odwiedza Granadosa, który bez zastanowienia oskarża Miguela o podburzanie innych niewolników. Mężczyzna po chwili proponuje Granadosowi miejsce pracy na swojej hacjendzie. Jednak on się nie zgadza, mówiąc, że są sobie równi i taki układ nie wchodzi w grę. Victoria prosi także...

Obsada: Miguel deMiguel , Modesto Lacén , Nerea Camacho , Norma Martinez , Orián Suárez

  Godziny emisji Niewolnica Victoria

07:00

Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 160

telenowela ( Argentyna 1998 )

Ivo jest rozczarowany zachowaniem Milagros. Angelica i Luisa kłócą się. Ramon zaskakuje Socorro. Domenico Rizzo umiera. Gloria wybiera się na wesele Lidii i Franscisco. Ivo i Damian podejrzewają Federico.

Obsada: Natalia Oreiro , Facundo Arana , Segundo Cernadas , Verónica Vieyra , Fernanda Mistral

  Godziny emisji Zbuntowany anioł

09:00

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze, sez. 1, odc. 6: Błąd pilota

fabularny ( USA 1995 )

Jeden z przyjaciół Harma ginie w trakcie testowania nowego typu auto-nawigacji. Prawnik musi ustalić co było przyczyną wypadku. Czy prowadząc sprawę przyjaciela będzie na tyle obiektywny, by odkryć prawdę?

Obsada: Catherine Bell , David James Elliott , John Jackson , Patrick Labyorteaux , Tracey Needham

  Godziny emisji JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

10:00

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze, sez. 1, odc. 7: Okrzyk bojowy

fabularny ( USA 1995 )

Na terenie ambasady w Limie zastrzelony zostaje człowiek przechodzący przez mur posesji. Okazuje się, że był to mały chłopiec. Sytuacja ta wzmaga napięcia społeczne w okolicy i zagraża życiu żołnierza, który strzelał. Harm i Meg muszą ustalić intencje chłopca, zanim cały kraj wybuchnie gniewem.

Obsada: Catherine Bell , David James Elliott , John Jackson , Patrick Labyorteaux , Tracey Needham

  Godziny emisji JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

14:00

Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 6: Homecoming

fabularny ( USA 2006 )

Po pomoc do Melindy zgłasza się duch chłopca o imieniu Jason, który zmarł po użądleniu przez pszczoły. Okazuje się, że chce odnaleźć swoją biologiczną matkę. Melinda postanawia mu pomóc.

Obsada: Aisha Tyler , David Conrad , Jennifer Love Hewitt

  Godziny emisji Zaklinaczka duchów

Reklama
15:00

Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 7: Hope And Mercy

fabularny ( USA 2006 )

Kiedy Melinda odwiedza w szpitalu swojego męża, niespodziewanie trafia na ducha młodej kobiety. Okazuje się, że zmarła ona z powodu powikłań po zabiegu chirurgicznym. Kobieta chce, aby Melinda pomogła jej mężowi uporać się z jej odejściem.

Obsada: Aisha Tyler , David Conrad , Jennifer Love Hewitt

  Godziny emisji Zaklinaczka duchów

20:00

Skok życia

akcja ( Chiny 2017 )

Cheung (Andy Lau) to niezwykle charyzmatyczny złodziej. Pewnego dnia zostaje jednak aresztowany podczas napadu. Po pięciu latach mężczyzna wychodzi z więzienia i razem ze swoim wspólnikiem – Xiao (Tony Young) – oraz piękną Ye (Shu Qi) łączą siły, żeby dokonać napadu życia – zrabować drogocenne klejnoty w Europie. Jednak kiedy ich tropem ruszy legendarny francuski detektyw Pierre (Jean Reno), będą musieli przenieść swoją grę na wyższy poziom. Kto okaże się szybszy i sprytniejszy i wygra ten...

Reżyseria: Stephen Fung

Obsada: Andy Lau , Eric Tsang , Jean Reno , Jingchu Zhang , Qi Shu , Yang Yo-ning , Yi Sha

  Godziny emisji Skok życia

22:10

Plan bez skazy

akcja ( Wielka Brytania 2007 )

1960 rok, Londyn. Laura Quinn to pracownica London Dimond Corporation. Pomimo wieloletniej pracy i wysokich umiejętności kobieta nie może doczekać się awansu. Wszystkiemu winna jest jej płeć. Niespodziewanie Laura zostaje zwolniona. Wtedy z nietypową propozycją wychodzi do niej dozorca budynku. Proponuje jej zemstę na pracodawcy – kobieta razem ze staruszkiem mają okraść firmowy skarbiec. Szalona propozycja dozorcy zaczyna intrygować Laurę.

Reżyseria: Michael Radford

Obsada: Demi Moore , Lambert Wilson , Michael Caine , Nathaniel Parker

  Godziny emisji Plan bez skazy

00:15

Wichry namiętności

obyczajowy ( USA 1994 )

Stany Zjednoczone, początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow (Anthony Hopkins) nie godzi się z tym, jak traktuje się Indian, dlatego też postanawia opuścić wojsko. Mężczyzna razem z trzema synami – Alfredem (Aidan Quinn), Tristanem (Brad Pitt) i Samuelem (Henry Thomas), osiedla się na dużym ranczo w Montanie. Każdy z synów Williama ma zupełnie inny charakter. Najstarszy z nich – Alfred – to spokojny i opanowany człowiek, Tristan z kolei jest buntownikiem, natomiast Samuel to idealista....

Reżyseria: Edward Zwick

Obsada: Aidan Quinn , Anthony Hopkins , Brad Pitt , Julia Ormond

  Godziny emisji Wichry namiętności

04:40

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 11

fabularny ( Polska 2010 )

Zobacz jak w ręce policji wpadają złodzieje samochodów, organizatorzy 'dziupli' pod Piasecznem. Bądź świadkiem akcji rozbicia grupy markowskiej, w której wzięło udział aż 250 policjantów oraz zatrzymania bandziora poszukiwanego od kilku lat listem gończym.

  Godziny emisji Z archiwum policji

05:00

Dyżur, sez. 2, odc. 29

factual ( Polska, Polska 2010 )

Program ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Bielańskiego oraz, od tego odcinka, Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tym razem widzimy w jaki sposób lekarze niosą ulgę cierpiącemu pacjentowi, ofierze wypadku samochodowego. Przyjrzymy się też m.in. jak udzielana jest pomoc osobie, która połknęła dużą dawkę środków uspokajających oraz niedoszłej samobójczyni.

  Godziny emisji Dyżur

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-19 dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info