Reklama

Logo AMC AMC program TV na 7 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Strzał dla Sokratesa

Czas: 110min.

Film opowiada historię drogi drużyny piłkarskiej Irlandii Północnej na mistrzostwa świata w Meksyku w 1986 r.

Godziny emisji Strzał dla Sokratesa

07:50 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 7

Czas: 30min.

Zdobywca Oscara, reżyser Ron Howard, opowiada o swoich największych osiągnięciach i najbardziej pamiętnych doświadczeniach z planu filmowego, analizuje także całą swoja karierę.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

08:20 Kto ma pszczoły ten ma miód

Czas: 105min.

Wdowa organizuje spotkanie dla swoich przyjaciół z wyższych sfer, aby rozwiązać zagadkę śmierci męża.

Godziny emisji Kto ma pszczoły ten ma miód

10:05 Był sobie sen

Czas: 115min.

Historia chłopca, który w wyobraźni wędruje do świata baśni, gdzie spotyka bohaterów, złoczyńców i piękną księżniczkę. W roli głównego bohatera wystąpił Seth Kibel.

Godziny emisji Był sobie sen

12:00 Kompania karna

Czas: 110min.

Reżyserski debiut Martina Sheena z udziałem jego syna Charliego: historia więźnia-buntownika w amerykańskiej bazie wojskowej w Niemczech w latach 60. XX w.

Reżyseria: Martin Sheen

Obsada: Charlie Sheen , Martin Sheen , Laurence Fishburne , Blu Mankuma , Michael Beach , Harry Stewart , James Marshall , Ramon Estevez , Lochlyn Munro

Godziny emisji Kompania karna

Reklama

13:50 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 52

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

14:20 Powietrzny Dramat

Czas: 105min.

Film akcji, w roli głównej Elisha Cuthbert. W samolot uderza piorun, załoga i pasażerowie tracą przytomność — z wyjątkiem jednej nastolatki. Teraz od niej zależy życie wszystkich na pokładzie.

Godziny emisji Powietrzny Dramat

16:05 Enigma (1983)

Czas: 115min.

Martin Sheen w roli agenta CIA, który próbuje przeniknąć do placówki radzieckiego wywiadu, aby powstrzymać złowrogi spisek.

Reżyseria: Jeannot Szwarc

Obsada: Martin Sheen , Brigitte Fossey , Sam Neill , Derek Jacobi , Michael Lonsdale , Frank Finlay , Warren Clarke , Michel Auclair , Gilles Ségal , Féodor Atkine , Patrick Bauchau , Yves Beneyton , Gérard Buhr , Philippe Caroit , Corinne Dacla

Godziny emisji Enigma (film 1983)

18:00 Pierwsza strona

Czas: 110min.

Oparta na faktach historia dziennikarza, który popada w niełaskę, gdy informacje z większości jego tekstów okażą się zmyślone. W rolach głównych Hayden Christensen i Steve Zahn.

Godziny emisji Pierwsza strona

19:50 Zaznanie

Czas: 130min.

Prawnik (Alec Baldwin) ma bronić mężczyzny, który zabił ludzi odpowiedzialnych za śmierć swojego syna. Adwokat będzie musiał wybierać między chęcią zrobienia kariery a moralnością i życzeniem swojego klienta.

Godziny emisji Zaznanie

22:00 Nocna Straz

Czas: 120min.

Ewan McGregor gra studenta prawa, który podejmuje pracę jako nocny strażnik w kostnicy. Wkrótce dochodzi do serii zbrodni, a on jest głównym podejrzanym.

Reżyseria: Ole Bornedal

Obsada: Ewan McGregor , Patricia Arquette , Nick Nolte , Josh Brolin , Lauren Graham , Brad Dourif , Alix Koromzay , Lonny Chapman , Robert LaSardo , John C. Reilly

Godziny emisji Nocna straż

00:00 Zabawa w chowanego

Czas: 115min.

Bezdzietna para porywa młoda kobietę (w tej roli Deryl Hannah) i przekonuje jej męża, że jego żona nie żyje.

Godziny emisji Zabawa w chowanego

01:55 96 minut

Czas: 110min.

W rolach głównych występują Christian Serratos i Brittany Snow. Film oparty na faktach. Życie czwórki młodych ludzi zmienia się nieodwracalnie w czasie jednej, dramatycznej nocy.

Godziny emisji 96 minut

03:45 Fighting

Czas: 125min.

Channing Tatum wciela się w rolę Shawna McArthura w dramacie kryminalnym. Młody fałszerz za sprawą doświadczonego oszusta trafia do świata nielegalnych walk.

Godziny emisji Fighting

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 5

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-07. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-07 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry