Reklama

Logo AMC AMC program TV na 9 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Szczęściara

Czas: 110min.

Uczennica szkoły średniej (Elisha Cuthbert) uzależnia się od hazardu, co powoduje napięcia w rodzinie i prowadzi do narastających długów.

Godziny emisji Szczęściara

07:50 Zwyciężczyni Z Ohio

Czas: 115min.

Aby utrzymać dziesiątkę swoich dzieci, Evelyn Ryan (Julianne Moore) startuje w konkursie tworzenia sloganów reklamowych.

Godziny emisji Zwyciężczyni Z Ohio

09:45 Lavalantula

Czas: 95min.

Film akcji z udziałem Steve'a Guttenberga i Nii Peeples. Chmara gigantycznych, ziejących lawą pająków wydostaje się na ulice Los Angeles po wybuchu wulkanu.

Godziny emisji Lavalantula

11:20 Na brzegu rzeki

Czas: 90min.

Młoda kobieta (Kari Matchett) wraca do rodzinnego miasta po tajemniczej śmierci swojej ciotki — i odkrywa mroczne, rodzinne tajemnice.

Godziny emisji Na brzegu rzeki

12:50 Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

Reklama

14:35 Freejack

Czas: 125min.

Łowcy nagród z przyszłości porywają młodego kierowcę wyścigowego i przenoszą go do Nowego Jorku z 2009 roku, gdzie jego ciało ma być sprzedane pewnemu bogaczowi.

Godziny emisji Freejack

16:40 Czarny koń (2011)

Czas: 105min.

Komediodramat w reżyserii Todda Solondza. Neurotyczny, samotny trzydziestolatek, nieudacznik i kolekcjoner zabawek, poznaje równie samotną kobietę pogrążoną w depresji.

Reżyseria: Todd Solondz

Obsada: Jordan Gelber , Selma Blair , Mia Farrow , Christopher Walken , Donna Murphy , Justin Bartha , Zachary Booth , Aasif Mandvi , Tyler Maynard , Peter McRobbie , Mary Joy , Di Quon

Godziny emisji Czarny koń (film 2011)

18:25 Dom Alfa

Czas: 105min.

Dwaj studenci pierwszego roku (Julien Ari i Chris O'Brien) zostają zaproszeni na największą imprezę w kampusie i są przekonani, że czeka ich najwspanialszy dzień w życiu.

Godziny emisji Dom Alfa

20:10 Nauka jazdy

Czas: 110min.

Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

Godziny emisji Nauka jazdy

22:00 Jak wyrwać laskę?

Czas: 110min.

Komedia. Zach Fox gra rolę mało atrakcyjnego nastolatka, który wykorzystuje przyjaciela z dzieciństwa do zdobycia popularności u dziewcząt.

Godziny emisji Jak wyrwać laskę

23:50 Beer League

Czas: 105min.

Komedia z boiskiem w tle. Bezrobotny obibok inspiruje kolegów z drużyny do lepszej gry, dzięki czemu udaje im się nie wypaść z lokalnej ligi softballowej.

Godziny emisji Beer League

01:35 Kometa

Czas: 110min.

Emily Rossum i Justin Long w rolach pary, która spotkała się w czasie deszczu meteorów i rozpoczęła sześcioletni romans.

Godziny emisji Kometa

03:25 Zoom In - Seria 1, odc. 12

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

03:35 Nocna Straz

Czas: 115min.

Ewan McGregor gra studenta prawa, który podejmuje pracę jako nocny strażnik w kostnicy. Wkrótce dochodzi do serii zbrodni, a on jest głównym podejrzanym.

Reżyseria: Ole Bornedal

Obsada: Ewan McGregor , Patricia Arquette , Nick Nolte , Josh Brolin , Lauren Graham , Brad Dourif , Alix Koromzay , Lonny Chapman , Robert LaSardo , John C. Reilly

Godziny emisji Nocna straż

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 1

Czas: 30min.

Zdobywca Oscarów, reżyser, producent i scenarzysta, Francis Ford Coppola, opowiada o swoich największych osiągnięciach, jak seria „Ojciec chrzestny" czy film „Czas apokalipsy".

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-09. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-09 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry