Reklama

Logo AMC AMC program TV na 31 lipca 2019 - ramówka, emisje

07:15 Moby Dick

Czas: 130min.

Ekranizacja wielkiej literatury: Gregory Peck w roli jednonogiego kapitana Ahaba ścigającego po oceanie ogromnego, białego wieloryba. W filmie występuje Orson Welles.

Godziny emisji Moby Dick

09:25 Hazardzista 

Czas: 115min.

Uzależniony od hazardu pracownik banku defrauduje ogromną sumę pieniędzy. Film oparty na prawdziwej historii jednego z największych oszustw bankowych w historii Kanady.

Godziny emisji Hazardzista 

11:20 Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

Godziny emisji Diabelskie wiatry

13:15 Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

15:00 Świat rzeki

Czas: 105min.

Opowieść science-fiction oparta na popularnej serii książek. Astronauta po śmierci budzi się na tajemniczej planecie, gdzie razem z niezwykłą grupą innych postaci odkrywa przedziwny świat.

Godziny emisji Świat rzeki

Reklama

16:45 Emma

Czas: 135min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

Godziny emisji Emma

19:00 Geronimo

Czas: 120min.

Chuck Connors wciela się w rolę legendarnego wodza Apaczów. Jest rok 1883: bohaterski Geronimo nieugięcie broni swojej ziemi przed wojskami USA i Meksyku.

Godziny emisji Geronimo

21:00 Terror - Seria 1, odc. 3

Czas: 60min.

Coś dziwnego zbliża się do okrętów. Kapitanowie rozważają różne możliwości, testując lojalność wobec swoich załóg i siebie nawzajem.

Godziny emisji Terror

22:00 Cała ona

Czas: 110min.

Zack (Freddie Prinze Jr.), jeden z najpopularniejszych uczniów liceum, przyjmuje nietypowe wyzwanie: podejmuje się uczynić niepopularną, trzymającą się na uboczu uczennicę królową balu maturalnego.

Godziny emisji Cała ona

23:50 Jak wyrwać laskę?

Czas: 115min.

Komedia. Zach Fox gra rolę mało atrakcyjnego nastolatka, który wykorzystuje przyjaciela z dzieciństwa do zdobycia popularności u dziewcząt.

Godziny emisji Jak wyrwać laskę

01:45 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Czas: 105min.

Woody Allen zgromadził wspaniałą obsadę, aby ukazać serię komicznych obrazków na temat radości (i problemów!) związanych z seksem. Występują m. in. Gene Wilder, Tony Randall i Lynn Redgrave.

Godziny emisji Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

03:30 Renegaci

Czas: 120min.

Dramat kryminalny z udziałem Kiefera Sutherlanda. Policyjny tajniak współpracuje z Indianinem, który stara się odzyskać skradzioną starożytną lancę plemienia Lakotów.

Godziny emisji Renegaci

05:30 Geronimo

Czas: 100min.

Chuck Connors wciela się w rolę legendarnego wodza Apaczów. Jest rok 1883: bohaterski Geronimo nieugięcie broni swojej ziemi przed wojskami USA i Meksyku.

Godziny emisji Geronimo

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-07-31. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-07-31 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry