Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-22 - ramówka, emisje

2018-10-22 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Bunt Czarnych Pazurów

W małpim mieście przywódca rebeliantów Jezebel postanawia zrealizować niebezpieczny plan. Tymczasem gang ze świątyni musi poradzić sobie z brutalnymi atakami.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Szklany domek

Pete wyrusza do stanu Nowy Jork by w górach Catskill zbudować szklany domek na drzewie stworzony z pięćdziesięciu stylowych okien, jakie mają w swojej kolekcji jego klienci.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Najlepsza opieka

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie rutynowej sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Dzikie życie

Niezwykła rodzina Brownów wspomina najważniejsze wydarzenia minionego roku. Poznaj sekrety życia na łonie natury w odległej dziczy.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Niemiła niespodzianka

Tia rusza na pomoc postrzelonemu psu. Matt i Lizzy próbują uratować przetraszonego, chorego szczeniaka biegającego po ulicach w dzielnicy przemysłowej.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Podwójna natura kota

Jackson odwiedza ślepego kota, który nie radzi sobie w trudnym środowisku. Później ma do czynienia z Jude — kotem, który w dzień jest słodki, ale w nocy zmienia się w potwora...

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Pies bez nogi

Śledczy McHugh przeprowadza dochodzenie w sprawie porzuconego psa, który stracił tylną kończynę. Natomiast funkcjonariusz AJ zajmuje się szczenięciem, zaatakowanym przez kleszcze.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Podwodny pokój

Supergwiazda ligii NBA, Anthony Davis, daje Wayde'owi i Brettowi niezłe zadanie! Mają oni przemienić cały pokój w akwarium. Czy uda im się sprostać temu zadaniu?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

  Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

19:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Wyspa dzikich psów

Dwóch zoologów, zafascynowanych afrykańskimi likaonami, prowadzi badania nad tymi zwierzętami. Umieszcza 6 osieroconych przedstawicieli tego gatunku na odosobnionej wyspie.

  Godziny emisji Wyspa dzikich psów

21:00

Premiera Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Niewidzialny napastnik

Paul Templer płynie kanoe w pobliżu wodospadu Wiktorii, gdy zostaje zaatakowany przez hipopotama. W Teksasie, pięcioletnia Jade DeMoss zostaje zaatakowana przez zwierzę.

  Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Niespotykane umaszczenie

W niewielkim miasteczku, doktor Jeff z ekipą spotykają niezwykłe zwierzę. Ponadto, doktor Amy zajmuje się kotem, który doznał tajemniczego urazy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

01:00

Wybawcy zwierząt: Izzy - zaklinacz koali

Po roku opieki nad chorą koalą imieniem Crickey, pewna australijska rodzina wypuszcza ją na wolność.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ostatnia bitwa

Pod koniec sezonu młodzi rybacy są już bardzo wyczerpani, ale nadal próbują dać z siebie wszystko. Czy każdemu z nich uda się bezpiecznie powrócić do rodzinnego portu?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:50

Policja dla zwierząt w Detroit: Bokser o miękkim sercu

Opowieści o agentach specjalnych, którzy rocznie wzywani są do ponad 4500 przypadków okrucieństwa w stosunku do zwierząt.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 2

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Alpy

Bear Grylls ląduje na spadochronie w sercu Alp, aby sprawdzić, czy uda mu się przetrwać w miejscu, gdzie co roku giną tysiące turystów. Pokaże nam, jak zbudować kryjówkę w śniegu.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-22 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info