Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-26 - ramówka, emisje

2018-10-26 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 1

Słonica Echo poszukuje pożywienia. Musi ominąć zdradliwe błoto, w które wpadła przywódczyni innego stada. Pracownicy fundacji ratują słonia z opresji.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Rybie miasto

Wayde i Brett tworzą akwarium dla rapera o pseudonimie Tyga. Zainspirowani jego hitem "Rack City", chcą napełnić akwarium pieniędzmi. Czy Tyga poczuje się jak milion dolarów?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek dla miłośników adrenaliny

Domek budowany w stanie Waszyngton ma łączyć aktywny wypoczynek i relaks. Do wejścia prowadzi wiszący mostek, a z domku można zjechać przez las na tyrolce!

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Punkt zwrotny

Oto najbardziej zaangażowany i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Malezja

Malezja to niezwykle zróżnicowany kraj. Zwłaszcza Borneo, która jest trzecią pod względem wielkości wyspą na świecie, będącą domem dla orangutanów i krokodyli różańcowych.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Moja żona gnije

Rodzinne wakacje na statku zamieniają się w koszmar, kiedy małe dziecko połyka groźnego potwora. Matka dwójki dzieci walczy z tajemniczą infekcją.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Na terytorium niedźwiedzi

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudne decyzje

Guz znaleziony u jednego z psów poddaje pod wątpliwość jego szanse na adopcję. Przed Tią trudna decyzja, gdy jeden z psów jest tak agresywny, że zagraża pracownikom schroniska.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: On nienawidzi mojego chłopaka

Agresywny i nieprzewidywalny kot sprawia Hannah poważne kłopoty. Nie tylko zdominował jej życie, ale również nie toleruje jej chłopaka. Czy uda się okiełznać niesfornego zwierzaka?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Poród w alejce

Śledczy AJ spieszy z pomocą suczce, która urodziła szczenięta na środku ruchliwej alejki. Natomiast paramedyk weterynaryjny Kinsel walczy o uratowanie życia poranionego ptaka.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium Ludacrisa

Brett i Wayde zmagają się z czasem by ukończyć konstrukcję eleganckiego akwarium dla rapera i aktora Ludacrisa. Akwarium ma być luksusowe i pełne egzotycznych ryb.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Mój przyjaciel Grizzly: Odpuść

Proces zwracania niedźwiedziom wolności powoli dobiega końca. Czeka je jeszcze jedna ważna lekcja - odczuwanie strachu przed ludźmi. Czy zwierzęta będą gotowe do życia w dziczy?

  Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

19:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Premiera Pierwszy rok życia pandy

Kontynuacja dokumentu „Narodziny pandy" ukazująca kolejne etapy życia młodej pandy Tai Shan, aż do momentu osiągnięcia przez nią dojrzałości.

  Godziny emisji Pierwszy rok życia pandy

21:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Blisko domu

Dr Jeff przybywa do miasteczka, które ma problem z inwazją dzikich kotów. Pies członka ekipy przechodzi pilną operację, a dr Jeff spieszy na pomoc psu rasy chihuahua.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

22:00

Wybawcy zwierząt: Raj dla słoni

Katherine Connor prowadzi w Tajlandii wraz z rodziną azyl dla słoni. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się uwolnić pewną starą słonicę, Pan Fai.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

00:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 3

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Linia mety

Kapitan Sig Hansen i załoga kutra Northwestern rozładowują swoje połowy w porcie na Akutan Island i z powrotem wyruszają w morze.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu, odc. 6

Strażnicy szukają aligatora, który pogryzł mężczyznę i jego 13-letniego syna. Wyniki śledztwa w sprawie porzuconego samochodu sugerują, że zaginęła pewna nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: W górach Alaski

Bear Grylls mierzy się z oblodzonymi szczytami gór Chugach na Alasce. Co roku miejsce to odwiedza ponad milion ludzi, a około 500 z nich wymaga ratunku.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-26 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info