Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-31 - ramówka, emisje

2018-10-31 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 4

Jedna z kobiet z fundacji Amboseli organizuje poszukiwania poranionego samca. Straszliwa susza staje się coraz dotkliwsza. Słonie popadają w poważne konflikty z Masajami.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Prawdziwe akwaria Beverly Hills

Erika Girardi z programu "Żony Beverly Hills" potrzebuje nowego akwarium. Oczywiście, ta kalifornijska diwa wie doskonale czego chce. W akwarium ma zamieszkać ośmiornica!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domki dla gwiazdy

Pete buduje dwa domki na drzewie dla trzynastoletniej piosenkarki, Grace VanderWaal. Pierwszy domek to przytulne gniazdko w stylu boho a drugi to studio z przeszklonymi ścianami.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Wyścig z czasem

Pies, któremu pękła narośl na szyi wymaga natychmiastowej operacji. Pomaga mu Dr Jeff. Tymczasem, ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z podwórka

Chłopiec wymiotuje swoimi fekaliami. Nastolatek zaraża się jedną z najgroźniejszych chorób na ziemi. Jakie straszne potwory mogą kryć się na naszych podwórkach?

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Sam w domu

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ten jedyny

Tia z ekipą robią co w ich mocy by przekonać przestraszonego psa do wyjścia spod pojazdu. Teściowie Tanii chcą przygarnąć kolejnego czworonoga.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Sterroryzowani klienci

Behawiorysta kotów Jackson Galaxy przychodzi z pomocą parze, której związek rujnuje agresywny pupil. Pomaga też właścicielowi wyjątkowo zawziętej kotki.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: Spętany sznurem

Śledcza Marisa McHugh i kierowniczka ds. operacyjnych Stacie DaBolt spieszą z pomocą psu, który został związany sznurem i wrzucony do wywrotki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Światło przewodnie

Wayde i Brett budują akwarium dla potentata fitness klubów. Z kolei na południu kraju projektują ogromny, heksagonalny zbiornik w kasynie w Alabamie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

  Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

19:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Młode lwy - powrót do natury

Kevin Richardson ratuje dwa lwiątka wykorzystywane jako atrakcja turystyczna. Maluchy są słabe i zagłodzone, ale pod opieką Kevina mają szansę wyzdrowieć i wrócić do Afryki.

  Godziny emisji Młode lwy - powrót do natury

21:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 1

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Ocalała dusza

Tia ma nadzieję, że po tym jak zawiodła się na kilku więźniach na zwolnieniu warunkowym, Richard okaże się dobrym wyborem. Ekipa schroniska pomoże okaleczonemu szczenięciu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

00:00

Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Na krawędzi

Załoga kutra Maverick walczy z epidemią grypy. Tymczasem łódź Time Bandit wpada na dryfujący lód morski, którego do tej pory uniknęły inne kutry.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Bezprawny strzał

Miot szczeniąt został zakażony parwowirusem. Czy właścicielowi uda się uratować psy? Policjanci strzelają do psa, który brutalnie zaatakował funkcjonariusza.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 8

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Ekwador

Bear podróżuje przez najbardziej nieprzyjazne rejony Ekwadoru, prezentując techniki przetrwania. Pokaże nam, jak można szybko zbudować bambusowy most i jak omijać piranie.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-31. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-31 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info