Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-05 - ramówka, emisje

2018-11-05 Pokaż dziś

06:00

Słonica Echo z Amboseli, odc. 7

Deszcze przywracają sawannę do życia. Słonie są uratowane, mają coraz więcej pożywienia. Niestety, Katito zauważył z samolotu padłego słonia.

  Godziny emisji Słonica Echo z Amboseli

06:30

Projekt AKWARIUM: Upał w Miami

Gwiazda NBA, Hassan Whiteside, zleca chłopakom stworzenie akwarium tak dużego, że nie zmieści się w drzwiach jego domu w Miami. Trzeba je będzie dostarczyć barką!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Zagubieni w lesie

Mistrz domków na drzewie, Pete Nelson, wspomina minioną serię programu, ujawnia nie publikowane wcześniej materiały, zaskakujące anegdoty i nietypowe techniki budowania akwariów.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Urodzeni, by biegać

Dr Jeff i dr Petra łączą siły by uratować łapę pupila rasy husky. Natomiast dr Baier przeżywa chwile grozy w czasie rutynowego leczenia udomowionej świnki imieniem Strawberry.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Galapagos

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mnie żywcem!

Do szpitala trafia dziewczyna z potwornym bólem przeszywającym jej skórę głowy. Kobieta doświadcza dziwnych objawów, które są tak dotkliwe, że niszczą jej rodzinne życie.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Klan z Alaski: Rozkwit Browntown

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nareszcie

Tia i jej ekipa pomagają bardzo niedożywionemu psu a pewien pies ocalony w trakcie huraganu Katrina, ma wreszcie po 10 latach szansę na znalezienie dobrego dom.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem, odc. 4

Agresywny kot Roba i Stephanie przekreśla ich marzenia o posiadaniu potomstwa. Natomiast mruczący pupil Jessiki nie odstępuje jej na krok. Czy Jackon Galaxy jest w stanie im pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Phoenix: W obronie ofiary

Oficerowie przeprowadzają śledztwo w sprawie wyjątkowego okrucieństwa wobec zwierząt. Do schroniska zostaje przywieziony młody kot, któremu dla zabawy obcięto łapki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

16:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Przechytrzeni

Z początkiem sezonu turystycznego strażnicy przyrody mają pełne ręce roboty. Reagują szybko gdy okazuje się, że niebezpieczny, dziki lis wdarł się na pole kempingowe.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Dzikie renowacje: Harvest Moon Saloon

Ekspert od renowacji Jay Chaikin musi stawić czoła jednemu z najtrudniejszych zadań: przekształceniu nieużywanego silosu w wyjątkowy bar z wystrojem w industrialnym stylu.

  Godziny emisji Dzikie renowacje

21:00

Po ataku: Niebezpieczne wody

Ricka Cabota zaatakował aligator, a Shannona Ainslie dwa żarłacze białe. Dave Salmoni zabiera ich na miejsce wypadku, aby pomóc im w pokonaniu traumy.

  Godziny emisji Po ataku

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Atak na Alasce

Na Alasce Greg Matthews i jego bracia spotykają niedźwiedzia. Podczas surfowania na australiskjim wybrzeżu na Ellę Murphy rzucił się tajemniczy napastnik.

  Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Najdziksza Arktyka: Tundra - lodowa pustynia

Tundra arktyczna zajmuje jedną piątą powierzchni globu. To jeden z najzimniejszych i najsuchszych regionów Ziemi. Jednak mimo surowych warunków, tętni on życiem.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

00:00

Weterynarz na krańcach świata: W królestwie słoni

Dr Chris Brown jedzie do Tajlandii, by leczyć zagrożone słonie indyjskie. Pomaga także wypuścić na wolność dwa gibony białorękie.

  Godziny emisji Weterynarz na krańcach świata

01:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 1

Dzięki pracy na rzecz australijskiego zoo, rodzina Irwinów - Terry, Bindi i Robert - kontynuuje pracę Steve'a Irwina.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Czas wypłaty

Sezon połowów krabów królewskich zbliża się ku końcowi. Załogi kutrów z krabami na pokładzie zmierzają w kierunku portu.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wyjście pożarowe

Porucznik Scott tropi psa, który uciekł podczas silnego wybuchu. Oficer Forester ratuje ciężko chorego kota. Zaś inni funkcjonariusze interweniują w sprawie 77 owczarków szkockich.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 2

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Sahara, część 2

Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-05. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-05 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info