Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-24 - ramówka, emisje

2018-11-24 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie leniwce, odc. 8

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Dr Jeff operuje psa, który ma problem z jedzeniem, przez co waży o 9 kg za mało. Natomiast kot imieniem Winter ma krwawiącą ranę na boku.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Cud narodzin

Dr Blue musi szybko działać gdy następują komplikacje podczas porodu szczeniąt rottweilera. Ponadto, weterynarze przywdziewają kowbojskie buty z okazji parady rodeo w Houston.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie

Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Jadalny basen

Właściciel restauracji i jego rodzina chcą zbudować oazę w pustynnej scenerii, tak aby odzwierciedlała ich ekologiczny styl życia. Czy Anthony urzeczywistni ich marzenia?

Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Ugryzienie rekina

Chłopaki są w Indianie aby skonstruować jedno z największych do tej pory akwarium, w którym znajdzie się ponad 100 ryb oraz dwa gatunki rekina. Będzie to nie lada wyzwanie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 4

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

12:00

Najsłodsze zwierzaki: Dobry, zły i zakręcony

Jak koty wciskają się w wąskie szczeliny? Czemu mruczki zaprzyjaźniają się z innymi zwierzakami? W czym tkwi sekret kociej zwinności? Który z miauczących pupili jest najsłodszy?

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

13:00

Weterynarz w dziczy: Zagrożone zwierzęta Wietnamu

Tym razem Chris wyrusza do Wietnamu, aby przeprowadzić operacje dwóch zagrożonych żółwi. Później leczy kilka łuskowców, które odebrano przemytnikom. Zwierzęta są w ciężkim stanie.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

14:00

Kot z piekła rodem: Chubs

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Białe tornado

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Wybawcy zwierząt: Raj dla słoni

Katherine Connor prowadzi w Tajlandii wraz z rodziną azyl dla słoni. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się uwolnić pewną starą słonicę, Pan Fai.

Godziny emisji Wybawcy zwierząt

17:00

Strażnicy przyrody: Podejrzenia

Strażnicy Hannett i Boudreau mają do czynienia z grupą ludzi rozpalających ogień w lesie. Cheney i McKee przesłuchują rybaka, którego podejrzewają o kłamstwo.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

18:00

Schroniskowa rewolucja

Ekipa remontująca przychodzi na pomoc schroniskom, które potrzebują zmian. By zwierzętom żyło się lepiej, zajmą się zarówno planowaniem, wykonaniem jak i pracami wykończeniowymi.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

19:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

W szczękach rekina białego

Biolog morski Greg Skomal i zespół obsługujący urządzenie REMUS SharkCam wracają na wyspę Guadalupe, aby odnaleźć największego na świecie żarłacza białego, znanego jako Deep Blue.

Godziny emisji W szczękach rekina białego

22:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 3

Frank zostaje pogryziony przez piranie i musi stawić czoła jednemu z najbardziej jadowitych węży na świecie. Spotka się także z drugim amazońskim plemieniem zwanym Dessana.

Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Polowanie na łosia

Życie 650 kilometrów od cywilizacji sprowadza się do jednego - zdobywania jedzenia. Heimo wyrusza tropem łosia, które zapewni mu i Ednie pożywienie na długie miesiące.

Godziny emisji Alaska

00:00

Górskie potwory: Wielka Stopa z hrabstwa Clay

Poszukiwacze tajemniczych stworzeń wyruszają do hrabstwa Clay w Wirginii Zachodniej. Szukają stworzenia znanego jako „Yahoo", które rzucało w nich drzewami i zniszczyło pułapkę.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mój gwiazdkowy prezent

Mężczyzna, który uderzył się w głowę, zmaga się z niezwykle rzadkim schorzeniem. W ranie na kolanie chłopca mieszka nieproszony gość. Mężczyzna nieświadomie żywi własnego zabójcę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Granica wytrzymałości

Sztorm wisi w powietrzu. Jeden z rybaków z kutra Kodiak zostaje poważnie ranny podczas awarii dźwigu a rybak z Seabrooke psychicznie nie wytrzymuje napięcia.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Konie rasy Appaloosa

Charles Jantzen ratuje konie, które były głodzone przez właścicieli. Jedna z klaczy ma źrebięta, których nie jest w stanie wykarmić.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Do dżungli!

Dr Jeff z ekipą udają się do Meksyku aby za darmo udzielać pomocy weterynaryjnej pupilom ubogich rodzin. Spędzą tam tydzień lecząc setki potrzebujących zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-24 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info