Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-11-29 - ramówka, emisje

2018-11-29 Pokaż dziś

06:00

Kot na drzewie: Recydywista

Shaun zmaga się z silnym wiatrem, próbując uratować sympatycznego kota Tiggera, który notorycznie wdrapuje się na drzewa. Tymczasem Tom udaje się na ratunek kota Frittera.

Godziny emisji Kot na drzewie

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium pierwsza klasa!

Jeden z najlepiej opłacanych zawodników NFL, Adrian Peterson, składa zamówienie na pełne klasy akwarium. Będzie ono jeszcze cenniejsze niż wszystkie trofea tego sportowca!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Bezpieczeństwo od burzy

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turcja

Turcja to kraina kontrastów, gdzie przyroda musi stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom. Wysokie góry, zmiany klimatu i wrogie linie brzegowe - wszystko to odgrywa tu ważną rolę.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

11:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 6

Bear Grylls rzuca współczesnemu Amerykaninowi wyzwanie: czy przetrwa na bezludnej wyspie bez luksusów współczesnej cywilizacji, nawet artykułów pierwszej potrzeby?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ocalała dusza

Tia ma nadzieję, że po tym jak zawiodła się na kilku więźniach na zwolnieniu warunkowym, Richard okaże się dobrym wyborem. Ekipa schroniska pomoże okaleczonemu szczenięciu.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Hodowla psów w piwnicy

Oficerowie PSPCA podejrzewają, że pewien mężczyzna hoduje psy w piwnicy swojego domu. Podejmują działania zmierzające do likwidacji hodowli.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik na życzenie

ATM otrzymuje zlecenie z Muzeum Historii Naturalnej w Las Vegas na akwarium w kształcie karuzeli dla koników morskich.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Maluchy też

Strażnik Parker znajduje martwego bobra, co prowadzi do gruntownego śledztwa. Sierżant Spahr próbuje ocalić porzucony miot lisa.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Arabia

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Zapraszamy do poznania zadziwiającej fauny i flory tego niezwykłego regionu świata.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
20:00

Szerszenie zabójcy

Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?

Godziny emisji Szerszenie zabójcy

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM, odc. 11

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Schroniskowa rewolucja: Zły do szpiku kości

Dave Salmoni pokazuje remonty i przebudowy schronisk dla zwierząt w ramach projektu Pawsitive. W tym odcinku zobaczymy prowadzone przez wolontariuszy schronisko w stanie Wirginia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

23:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

00:00

Irwinowie - następne pokolenie, odc. 5

Rodzina Irwinów — Terry, Bindi i Robert — kontynuuje dzieło swojego męża i ojca, Steve'a Irwina, na terenie należącego do niej Australia Zoo.

Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Co dalej?

Moe i Lizzy ratują chorego, bezdomnego psa. Diagnoza niestety nie jest dobra. Nowa wolontariuszka, Tania stara się pogodzić prywatne życie z pracą w Villalobos.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielkie zmiany

Nowy sezon przynosi wielkie zmiany na kutrach. Edgar w końcu żegna się z załogą Northwestern. Za sterami Cornelia Marie staje nowy kapitan.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Gburowata Wilma

Główny śledczy, Charles Jantzen, pomaga w przeniesieniu w inne miejsce świnki zwisłobrzuchej. Operacja nie jest łatwa, bo zwierzę ma sporą nadwagę i w dodatku jest uparte.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 1

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-29 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info