Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-21 - ramówka, emisje

2019-03-21 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 9

Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej.

Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla Imaginarium

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Najbardziej odlotowy domek

Pete konstruuje domek na drzewie dla pary trendsetterów. Przeszklona konstrukcja z bocianim gniazdem będzie najbardziej niesamowitą i odjazdową kryjówką na całej planecie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: W jaskini lwa

Dr Jeff stara się uratować nogi szczeniaka potrąconego przez samochód. Nowy specjalista od zwierząt egzotycznych, dr Baier, leczy pytona birmańskiego, który traci na wadze.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Jordania

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psia obsesja

Od psa, który obsesyjnie kopie doły pod domem właścicieli, po kota włamywacza, który kradnie ryby z zamrażarki. Oto najbardziej rozbrykane pupile, jakie można sobie wyobrazić.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i moja grzybica

Trzy rodziny muszą pogodzić się z nagłą zmianą w swoim życiu. Wymarzony dom jednego z małżeństw zamienia się w piekło na ziemi. Podstępne stworzenie zżera śledzionę mężczyzny.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Zdani na własne siły

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w przepięknej, lecz zaśnieżonej i nieprzyjaznej człowiekowi dziczy.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Azyl w schronisku

Tia ma za dużo pracy. Zatrudnia trzech nowych skazańców na zwolnieniu warunkowym — ale sprawy przybierają zły obrót. W schronisku zjawia się grupa nowych psów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Ratuj mnie

Śledcza, Kirstie Franks, odbiera 20 kotów właścicielowi, który mieszka w brudnym i zagraconym domu. Inni oficerowie zajmują się koniem z dziwną raną na tylnej kończynie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Ryby w fortepianie

Producent fortepianów prosi Wayde'a i Bretta, aby stworzyli dla niego akrylowe akwarium w kształcie fortepianu. Czy chłopcy trafią we właściwy ton?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Podejrzenia

Strażnicy Hannett i Boudreau mają do czynienia z grupą ludzi rozpalających ogień w lesie. Cheney i McKee przesłuchują rybaka, którego podejrzewają o kłamstwo.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Małpi biznes

Psotna małpka Boo przejęła kontrolę nad domem i owinęła sobie wokół palca właściciela. Z kolei labradoodle o imieniu Duke jest obsesyjnym łasuchem.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Pożarty żywcem?

Herpetolog Paul Rosolie ryzykuje życie i utratę kończyn. Postanawia pokazać, co się dzieje, kiedy wielka anakonda zjada go żywcem. Wyczyn, na który do tej pory nikt się nie zdobył.

Godziny emisji Pożarty żywcem

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Dżungla w ogrodzie

Na Florydzie Lucas buduje wyjątkową dżunglę w ogrodzie za domem. Będzie tam boisko do siatkówki plażowej, grota, do której można wpłynąć, wielka ściana wodna i zraszacze.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Indyczy problem

Strażnicy badają sprawę myśliwego podejrzanego o nielegalne zastrzelenie indyka na drodze. Chris McKee szuka pisklęcia sowy, które wypadło z gniazda.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Afryka: kraina węży, odc. 2

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

Godziny emisji Afryka

00:00

Weterynarz w dziczy: Dzikie diabły tasmańskie

Tym razem Chris Brown jedzie na Tasmanię, aby leczyć zagrożone wyginięciem diabły tasmańskie chorujące na rzadki nowotwór. Później leczy także wombaty cierpiące na nużycę.

Godziny emisji Weterynarz w dziczy

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nareszcie wolne!

Tia staje przed największym wyzwaniem w życiu, gdy zostaje wezwana do kilku opuszczonych psów. Kiedy przybywa na miejsce, trafia na koszmar, jakiego jeszcze nie widziała.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Piekielne zimno

Na kutrze Northwestern Edgar obchodzi urodziny. Szyper Sig martwi się, że się starzeje. Tymczasem jedna z łodzi musi pokonać przeszkody z grubego lodu.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Chlewik

Zespół SPCA ratuje 50 psów i 50 innych zwierząt z miejsca, w którym panują tak okropne warunki, że zszokowani są nawet nimi najbardziej doświadczeni oficerzy śledczy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 1

Pracownicy Azylu dla Ptactwa Morskiego w Kapsztadzie zmagają się z czasem by ocalić pingwinka skażonego ropą. Chętny do ojcowstwa Winston posuwa się za daleko budując gniazdo.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Patagonia, część 2

Bear doświadcza ekstremalnych warunków panujących w Panamie. Stawi czoła upałowi i wysokiej wilgotności powietrza, a także ogromnym wodospadom i osuwiskom błotnym.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info