Reklama

Logo AMC AMC program TV na 4 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Trzymaj Ze Steinami

Czas: 110min.

Jeremy Piven gra 13-letniego chłopca, który wykorzystuje zbliżającą się barmicwę do naprawienia napiętych relacji między swoim ojcem a dziadkiem.

Godziny emisji Trzymaj Ze Steinami

07:50 Błąd systemu

Czas: 115min.

Film akcji w reżyserii Alana Simmondsa. Nowy samolot pasażerski odbywa swój pierwszy lot bez pilota, sterowany komputerem — nagle jednak zmienia kurs i wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Błąd systemu

09:45 Mroczna mila

Czas: 110min.

Dwie kobiety, które przeżyły osobistą tragedię, wybierają się na wyprawę łodzią na terenie szkockich wyżyn. Spotkanie z miejscowymi sprawia, że wakacje zamieniają się w prawdziwy koszmar.

Godziny emisji Mroczna mila

11:35 Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

13:20 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 65

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

13:50 Tratwa

Czas: 115min.

Garret Dillahunt gra rolę pilota, który w czasie II wojny światowej razem z dwoma członkami swojej załogi po opuszczeniu samolotu trafia na łódź ratunkową unoszącą się na pełnym oceanie.

Godziny emisji Tratwa

15:45 Kraina szczęścia

Czas: 140min.

Dramat z udziałem Nicka Nolte'a i Tima Rotha. Binh wyrusza z Wietnamu do Ameryki, aby odnaleźć swojego ojca. Ląduje w Nowym Jorku i wyrusza w długą podróż do Teksasu.

Godziny emisji Kraina szczęścia

18:05 Zoom In - Seria 1, odc. 24

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

18:15 Tytuł Do Praw

Czas: 120min.

Policjantka, porucznik Laurel Hester (Julianne Moore) i jej partnerka Stacie Andree walczą o przeniesienie świadczeń emerytalnych Laurel, u której zdiagnozowano raka.

Reżyseria: Peter Sollett

Obsada: Julianne Moore , Ellen Page , Steve Carell , Michael Shannon , Luke Grimes , Josh Charles , Mary Birdsong , Dennis Boutsikaris , Skipp Sudduth , Jeannine Kaspar , Tom McGowan , Kevin O'Rourke , Stink Fisher , Gabriel Luna , Anthony DeSando

Godziny emisji Tytuł Do Praw

20:15 Zaginiony lot

Czas: 105min.

Tajny rządowy eksperyment dotyczący podróży w czasie zostaje zamknięty — jest zbyt niebezpieczny, aby go kontynuować.

Godziny emisji Zaginiony lot

22:00 Humans - Seria 3, odc. 1

Czas: 60min.

Minął rok, odkąd roboty zyskały świadomość. Dochodzi do katastrofy, która zagraża przyszłości zarówno ludzi, jak robotów.

Godziny emisji Humans

23:00 Humans - Seria 3, odc. 1

Czas: 60min.

Minął rok, odkąd roboty zyskały świadomość. Dochodzi do katastrofy, która zagraża przyszłości zarówno ludzi, jak robotów.

Godziny emisji Humans

00:00 Tunel

Czas: 130min.

Film akcji z niezapomnianą rolą Sylvestra Stallone. Bohater stara się uratować grupę ludzi uwięzionych w tunelu po potężnej eksplozji.

Godziny emisji Tunel

02:10 Wieczór kawalerski

Czas: 105min.

W roli głównej — Andrew Bongiorno. Kiedy w Las Vegas krzyżują się drogi uczestników wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, tylko pierwszy drużba i pierwsza druhna mogą uratować sytuację.

Godziny emisji Wieczór kawalerski

03:55 W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

Godziny emisji W innym życiu

Reklama

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 4

Czas: 10min.

Na podstawie prawdziwej historii porwania z 1973 r. Ridley Scott i jego ekipa stworzyli scenariusz filmu, który został doskonale przyjęty przez krytyków.

Godziny emisji Zoom In

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-04. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-04 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry