Reklama

Logo AMC AMC program TV na 3 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Lodowe tornado

Czas: 105min.

Kiedy pewien eksperyment pogodowy wymyka się spod kontroli, były naukowiec, a obecnie autor książek science fiction (Charlie Price) zaczyna czuć się, jakby żył we własnej powieści.

Godziny emisji Lodowe tornado

07:45 Desperacka Misja

Czas: 105min.

Film s.f. w reżyserii Terry'ego Cunninghama. Ogromna asteroida zderza się z Księżycem, wywołując serię kataklizmów na Ziemi. Naukowcy zwracają się do jedynego człowieka, który może ocalić planetę...

Godziny emisji Desperacka Misja

09:30 End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

Godziny emisji End of the world

11:20 Atomowy huragan

Czas: 105min.

Thriller science fiction w reżyserii Freda Olena Raya. System komputerowy w elektrowni atomowej zyskuje własną świadomość i złe intencje. W dodatku w elektrownię uderza potężny sztorm.

Reżyseria: Fred Olen Ray

Obsada: Jamie Luner , Jack Scalia , Meredith McGeachie , David Millbern , Eriko Tamura , Erin Gray , Gil Gerard , Jack Heller , Annie O'Donnell , Brian Foyster , Richard Cansino , Jillian McWhirter , Maggie Wagner , Jean Gilpin

Godziny emisji Atomowy huragan

13:05 Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

Godziny emisji Niezawodny plan

Reklama

14:55 Błąd systemu

Czas: 115min.

Film akcji w reżyserii Alana Simmondsa. Nowy samolot pasażerski odbywa swój pierwszy lot bez pilota, sterowany komputerem — nagle jednak zmienia kurs i wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Błąd systemu

16:50 Mroczna mila

Czas: 110min.

Dwie kobiety, które przeżyły osobistą tragedię, wybierają się na wyprawę łodzią na terenie szkockich wyżyn. Spotkanie z miejscowymi sprawia, że wakacje zamieniają się w prawdziwy koszmar.

Godziny emisji Mroczna mila

18:40 Czysta Karta

Czas: 105min.

Dramat z Lisą Brenner w roli głównej. Cierpiąca na zanik pamięci kobieta zostaje skazana na karę śmierci za morderstwo. Problem w tym, że nie pamięta, że popełniła zbrodnię. FBI uwalnia ją, dając jej szansę na nowe życie....

Godziny emisji Czysta Karta

20:25 Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

Godziny emisji Poza Swiadomoscia

22:00 Gra

Czas: 150min.

Thriller z Michaelem Douglasem w roli głównej. Zamożny właściciel banku bierze udział w tajemniczej grze — ale od pewnego momentu nie potrafi już odróżnić gry od rzeczywistości.

Godziny emisji Gra

00:30 Nagi instynkt

Czas: 150min.

Michael Douglas w roli detektywa Nicka Currana. Nie stroniący od przemocy policjant prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa. Podejrzaną jest manipulująca mężczyznami, uwodzicielska pisarka.

Reżyseria: Paul Verhoeven

Obsada: Michael Douglas , Sharon Stone , George Dzundza , Jeanne Tripplehorn , Denis Arndt , Leilani Sarelle , Bruce A. Young , Chelcie Ross , Dorothy Malone , Wayne Knight , Daniel von Bargen , Stephen Tobolowsky , Benjamin Mouton , Jack McGee , Bill Cable

Godziny emisji Nagi instynkt

03:00 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 13

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

03:30 Czarna tęcza

Czas: 120min.

Rosanna Arquette wciela się w rolę medium, które w jednej ze swoich wizji widzi scenę przyszłego morderstwa. Teraz morderca chce zabić także ją, więc kobieta zwraca się o pomoc do policji.

Godziny emisji Czarna tęcza

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 12

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-03. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-03 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry