Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 2 czerwca 2020 - ramówka, emisje

03:45 Trwa...  Amerykańscy bandyci

Czas: 105min.

Bandyta Jesse James (Goerge Stults) i jego brat Frank (Tim Abell), ranni w strzelaninie, próbują uciekać przed ścigającym ich szeryfem (Peter Fonda).

Godziny emisji Amerykańscy bandyci

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 10

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

06:00 Pięciu z Balibo

Czas: 125min.

Anthony LaPaglia wciela się w rolę Rogera Easta — korespondenta wojennego, który wyrusza do Timoru Wschodniego, aby zbadać sprawę zamordowania w 1975 r. piątki dziennikarzy.

Godziny emisji Pięciu z Balibo

08:05 Kosmiczni wojownicy

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

Godziny emisji Kosmiczni wojownicy

09:55 Oblężenie Obcych

Czas: 100min.

Przygodowy film science fiction z udziałem Arielle Hader. Obcy statek kosmiczny niszczy Waszyngton. Mieszkańcy miasta walczą z kosmitami, którzy próbują zabić prezydenta USA.

Godziny emisji Oblężenie Obcych

11:35 Na brzegu rzeki

Czas: 90min.

Młoda kobieta (Kari Matchett) wraca do rodzinnego miasta po tajemniczej śmierci swojej ciotki — i odkrywa mroczne, rodzinne tajemnice.

Godziny emisji Na brzegu rzeki

13:05 Sześciogłowy rekin atakuje

Czas: 105min.

Pełen akcji horror w reżyserii Marka Atkinsa. Kiedy w pobliżu plaży pojawia się sześciogłowy rekin, obóz dla małżeństw zorganizowany na uroczej, bezludnej wyspie zamienia się w walkę o przetrwanie.

Godziny emisji Sześciogłowy rekin atakuje

Reklama

14:50 Desperacka Misja

Czas: 105min.

Film s.f. w reżyserii Terry'ego Cunninghama. Ogromna asteroida zderza się z Księżycem, wywołując serię kataklizmów na Ziemi. Naukowcy zwracają się do jedynego człowieka, który może ocalić planetę...

Godziny emisji Desperacka Misja

16:35 End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

Godziny emisji End of the world

18:25 Atomowy huragan

Czas: 105min.

Thriller science fiction w reżyserii Freda Olena Raya. System komputerowy w elektrowni atomowej zyskuje własną świadomość i złe intencje. W dodatku w elektrownię uderza potężny sztorm.

Reżyseria: Fred Olen Ray

Obsada: Jamie Luner , Jack Scalia , Meredith McGeachie , David Millbern , Eriko Tamura , Erin Gray , Gil Gerard , Jack Heller , Annie O'Donnell , Brian Foyster , Richard Cansino , Jillian McWhirter , Maggie Wagner , Jean Gilpin

Godziny emisji Atomowy huragan

20:10 Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

Godziny emisji Niezawodny plan

22:00 Dead Fish

Czas: 115min.

Pełen akcji thriller. W Londynie spotykają się zdrajcy, zabójcy i kochankowie...

Godziny emisji Dead Fish

23:55 Born Bad

Czas: 110min.

Thriller z udziałem Meredith Monroe. Młoda kobieta zakochuje się w tajemniczym mężczyźnie, który wkrótce ujawnia swoją mroczną stronę.

Godziny emisji Born Bad

01:45 IMIĘ RÓŻY

Czas: 150min.

Sean Connery w roli mnicha-intelektualisty, który bada serię tajemniczych zgonów w benedyktyńskim klasztorze.

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud

Obsada: Sean Connery , F. Murray Abraham , Christian Slater , Helmut Qualtinger , Elya Baskin , Michael Lonsdale , Volker Prechtel , Feodor Chaliapin Jr. , William Hickey , Michael Habeck , Urs Althaus , Valentina Vargas , Ron Perlman , Leopoldo Trieste , Lars Bodin-Jorgensen

Godziny emisji Imię róży (film 1986)

04:15 Cierń

Czas: 95min.

Para młodych ludzi i zbiegły więzień zostają uwięzieni na opuszczonej stacji benzynowej, gdzie muszą walczyć z tajemniczym pasożytem zamieniającym swoich żywicieli w krwiożercze bestie.

Godziny emisji Cierń

Reklama

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 60

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry