Reklama

Logo AMC AMC program TV na 16 lipca 2019 - ramówka, emisje

06:00 Kosmiczny Terror

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

Godziny emisji Kosmiczny Terror

07:55 Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 105min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

09:40 Diabelskie wiatry

Czas: 115min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

Godziny emisji Diabelskie wiatry

11:35 Zoom In - Seria 1, odc. 1

Czas: 10min.

Skąd wzięła się historia opowiedziana w oscarowym filmie Martina McDonagha, którego akcja rozgrywa się w małym, amerykańskim miasteczku?

Godziny emisji Zoom In

11:45 Barquero

Czas: 125min.

Lee Van Cleef gra odważnego przewoźnika promowego na granicy USA z Meksykiem. Bandyta, który po udanym napadzie chce uciec do Meksyku, żąda transportu na drugą stronę rzeki dla siebie i swoich ludzi.

Godziny emisji Barquero

Reklama

13:50 Nasz własny dom

Czas: 120min.

Samotna matka z szóstką dzieci opuszcza Los Angeles i przenosi się do Idaho. Kupuje zniszczony dom bez dachu, okien i drzwi. Czy uda jej się zacząć nowe życie mimo wszelkich przeciwności?

Godziny emisji Nasz własny dom

15:50 Zoom In - Seria 1, odc. 22

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

16:00 Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

Godziny emisji Po przejściach

17:50 Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 135min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

20:05 Wszyscy Święci!

Czas: 115min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

Godziny emisji Wszyscy Święci!

22:00 Szczęściara

Czas: 110min.

Uczennica szkoły średniej (Elisha Cuthbert) uzależnia się od hazardu, co powoduje napięcia w rodzinie i prowadzi do narastających długów.

Godziny emisji Szczęściara

23:50 Spustoszenie

Czas: 105min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

Godziny emisji Spustoszenie

01:35 Brudne Pieniadze

Czas: 125min.

Jennifer Tilly i Gina Gershon wcielają się w role byłej więźniarki i jej partnerki, które planują ukraść miliony dolarów należące do mafii i zrzucić winę na byłego chłopaka jednej z nich.

Godziny emisji Brudne Pieniadze

03:40 Pułapka dusz

Czas: 110min.

Fantazja i rzeczywistość mieszają się ze sobą, kiedy złowrogi duch nawiedza czwórkę studentów college'u w starym domu. W rolach głównych Billie Piper, Luke Mably i Sam Troughton.

Reżyseria: David Smith

Obsada: Billie Piper , Luke Mably , Sam Troughton , Emma Catherwood , Chiké Okonkwo , Robert Goodman

Godziny emisji Pułapka dusz

05:30 Barquero

Czas: 110min.

Lee Van Cleef gra odważnego przewoźnika promowego na granicy USA z Meksykiem. Bandyta, który po udanym napadzie chce uciec do Meksyku, żąda transportu na drugą stronę rzeki dla siebie i swoich ludzi.

Godziny emisji Barquero

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-07-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-07-16 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry