Reklama

Logo AMC AMC program TV na 17 lipca 2019 - ramówka, emisje

07:20 Nasz własny dom

Czas: 120min.

Samotna matka z szóstką dzieci opuszcza Los Angeles i przenosi się do Idaho. Kupuje zniszczony dom bez dachu, okien i drzwi. Czy uda jej się zacząć nowe życie mimo wszelkich przeciwności?

Godziny emisji Nasz własny dom

09:20 Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 135min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

11:35 Wszyscy Święci!

Czas: 110min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

Godziny emisji Wszyscy Święci!

13:25 Emma

Czas: 135min.

Gwyneth Paltrow gra główną rolę w filmie kostiumowym na podstawie powieści Jane Austen. Młoda swatka chce znaleźć męża dla swojej przyjaciółki — i nie zauważa, że także o nią ktoś się stara.

Godziny emisji Emma

15:40 Avanti!

Czas: 165min.

Jack Lemon i Juliet Mills brawurowo grają główne role w komedii o miłości, śmierci i biurokracji. Scenarzystą i reżyserem filmu jest Billy Wilder.

Godziny emisji Avanti!

Reklama

18:25 Militia

Czas: 110min.

Agent rządowy Ethan Carter (Dean Cain) próbuje zapobiec zamachowi na bazę wojskową, planowanemu przez niebezpieczną grupę terrorystów.

Godziny emisji Militia

20:15 Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

22:00 Rekinado 3: O Rybia Płetwa

Czas: 110min.

Komedia akcji z udziałem Iana Zieringa. Tornado pełne rekinów niszczy Waszyngton, a potem rusza w stronę Florydy i jej parków rozrywki.

Reżyseria: Anthony C. Ferrante

Obsada: Ian Ziering , Tara Reid , Cassandra Scerbo , Frankie Muniz , Ryan Newman , David Hasselhoff , Mark Cuban , Bo Derek , Blair Fowler , Michael Winslow , Jack Griffo , Michelle Beadle , Ne-Yo , Chris Jericho , Mark McGrath , Ann Coulter , Melvin Gregg , Grant Imahara , Christopher Judge , Lou Ferrigno , Lorenzo Lamas , Kim Richards , Bill Engvall , Jackie Collins , Cindy Margolis , Robert Klein , Rick Fox , Jerry Springer , Penn Jillette , Teller

Godziny emisji Rekinado 3: O Rybia Płetwa

23:50 Krysztalowa wróżka

Czas: 115min.

W czasie dzikiej imprezy Jamie zaprasza pewną ekscentryczkę, Crystal Fairy, by wraz z nim i jego przyjaciółmi spróbowała halucynogenów.

Godziny emisji Krysztalowa wróżka

01:45 Bunt Na Bounty

Czas: 150min.

Pełen akcji film przygodowy z udziałem Mela Gibsona, Anthony'ego Hopkinsa i Laurence'a Oliviera. W 1789 r. załoga okrętu Bounty płynącego na Tahiti podnosi bunt przeciwko swojemu kapitanowi.

Godziny emisji Bunt Na Bounty

04:15 Pojedynek w Diablo

Czas: 105min.

James Garner i Sidney Poitier w poruszającym filmie o ostrym konflikcie pomiędzy Apaczami a białym człowiekiem. Zobaczymy także wspaniałe, zalane słońcem krajobrazy stanu Utah.

Godziny emisji Pojedynek w Diablo

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-07-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-07-17 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry