Reklama

Logo AMC AMC program TV na 19 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

Godziny emisji W innym życiu

07:55 Zoom In - Seria 1, odc. 24

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

08:05 Mroczna mila

Czas: 110min.

Dwie kobiety, które przeżyły osobistą tragedię, wybierają się na wyprawę łodzią na terenie szkockich wyżyn. Spotkanie z miejscowymi sprawia, że wakacje zamieniają się w prawdziwy koszmar.

Godziny emisji Mroczna mila

09:55 Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

Godziny emisji Latający Chłopcy

11:55 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 65

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

12:25 Bitwa O Ziemie

Czas: 135min.

Przygodowy film science fiction z udziałem Johna Travolty. Jest rok 3000. Ziemię najechała kosmiczna rasa Psychloków. Ludzie są ich niewolnikami — ale zbliża się czas rebelii.

Reżyseria: Roger Christian

Obsada: John Travolta , Barry Pepper , Forest Whitaker , Kim Coates , Sabine Karsenti , Christian Tessier , Sylvain Landry , Michael Byrne , Richard Tyson , Christopher Freeman , Shaun Austin-Olsen , Tim Post , Earl Pastko , Michel Perron , Andy Bradshaw

Godziny emisji Bitwa o Ziemię

14:40 End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

Godziny emisji End of the world

16:30 Zoom In - Seria 1, odc. 27

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

16:40 Dom Alfa

Czas: 105min.

Dwaj studenci pierwszego roku (Julien Ari i Chris O'Brien) zostają zaproszeni na największą imprezę w kampusie i są przekonani, że czeka ich najwspanialszy dzień w życiu.

Godziny emisji Dom Alfa

18:25 Czarny koń (2011)

Czas: 105min.

Komediodramat w reżyserii Todda Solondza. Neurotyczny, samotny trzydziestolatek, nieudacznik i kolekcjoner zabawek, poznaje równie samotną kobietę pogrążoną w depresji.

Reżyseria: Todd Solondz

Obsada: Jordan Gelber , Selma Blair , Mia Farrow , Christopher Walken , Donna Murphy , Justin Bartha , Zachary Booth , Aasif Mandvi , Tyler Maynard , Peter McRobbie , Mary Joy , Di Quon

Godziny emisji Czarny koń (film 2011)

20:10 Muza i meduza

Czas: 110min.

Cristabel (Paris Hilton) zgadza się pójść na randkę z Natem tylko pod warunkiem, że znajdzie on kogoś, kto zaprosi na randkę także jej mniej atrakcyjną koleżankę.

Godziny emisji Muza i meduza

22:00 Swingers

Czas: 110min.

Vince Vaughn i Heather Graham grają główne role w lekkiej komedii o początkujących aktorach, którzy stają się stałymi bywalcami modnych barów.

Godziny emisji Swingers

23:50 Kometa

Czas: 110min.

Emily Rossum i Justin Long w rolach pary, która spotkała się w czasie deszczu meteorów i rozpoczęła sześcioletni romans.

Godziny emisji Kometa

01:40 I Love Your Work

Czas: 125min.

Opowieść o gwiazdorze kina, Grayu Evansie (Giovanni Ribisi): jego małżeństwie, załamaniu i obsesji na punkcie studenta szkoły filmowej, który przypomina Grayowi jego samego - zanim został sławny.

Godziny emisji I Love Your Work

03:45 Krocodylus

Czas: 105min.

Producent (Joel West) organizuje „krwawy surfing": wrzuca do wody krwawe szczątki ryb, aby przywabić rekiny, a potem surfuje wśród nich, aby nagrać efektowny materiał.

Godziny emisji Krocodylus

Reklama

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 48

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-19 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry