Reklama

Logo AMC AMC program TV na 18 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Muza i meduza

Czas: 110min.

Cristabel (Paris Hilton) zgadza się pójść na randkę z Natem tylko pod warunkiem, że znajdzie on kogoś, kto zaprosi na randkę także jej mniej atrakcyjną koleżankę.

Godziny emisji Muza i meduza

07:50 Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 105min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

09:35 Był sobie sen

Czas: 115min.

Historia chłopca, który w wyobraźni wędruje do świata baśni, gdzie spotyka bohaterów, złoczyńców i piękną księżniczkę. W roli głównego bohatera wystąpił Seth Kibel.

Godziny emisji Był sobie sen

11:30 Kraina szczęścia

Czas: 140min.

Dramat z udziałem Nicka Nolte'a i Tima Rotha. Binh wyrusza z Wietnamu do Ameryki, aby odnaleźć swojego ojca. Ląduje w Nowym Jorku i wyrusza w długą podróż do Teksasu.

Godziny emisji Kraina szczęścia

13:50 Zoom In - Seria 1, odc. 21

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Reklama

14:00 W innym życiu

Czas: 115min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

Godziny emisji W innym życiu

15:55 Mroczna mila

Czas: 110min.

Dwie kobiety, które przeżyły osobistą tragedię, wybierają się na wyprawę łodzią na terenie szkockich wyżyn. Spotkanie z miejscowymi sprawia, że wakacje zamieniają się w prawdziwy koszmar.

Godziny emisji Mroczna mila

17:45 Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

Godziny emisji Latający Chłopcy

19:45 Bitwa O Ziemie

Czas: 135min.

Przygodowy film science fiction z udziałem Johna Travolty. Jest rok 3000. Ziemię najechała kosmiczna rasa Psychloków. Ludzie są ich niewolnikami — ale zbliża się czas rebelii.

Reżyseria: Roger Christian

Obsada: John Travolta , Barry Pepper , Forest Whitaker , Kim Coates , Sabine Karsenti , Christian Tessier , Sylvain Landry , Michael Byrne , Richard Tyson , Christopher Freeman , Shaun Austin-Olsen , Tim Post , Earl Pastko , Michel Perron , Andy Bradshaw

Godziny emisji Bitwa o Ziemię

22:00 Humans - Seria 3, odc. 5

Czas: 60min.

Sam jest wstrząśnięty ostatnimi wydarzeniami, a Joe pomaga mu poradzić sobie z sytuacją. Tymczasem w Railyard ujawniona zostaje prawda i realizują się niebezpieczne plany.

Godziny emisji Humans

23:00 Humans - Seria 3, odc. 6

Czas: 60min.

Laura odkrywa szokującą i groźną prawdę. Niska kontynuuje swoją tajemniczą wyprawę — aby przetrwać, musi postępować wbrew instynktowi.

Godziny emisji Humans

00:00 The Hulk

Czas: 165min.

Eric Bana wciela się w rolę Bruce'a Bannera — niesamowitego Hulka. Od kiedy dr Banner przeżył wypadek w laboratorium, za każdym razem, gdy się zdenerwuje, zamienia się w potężnego, zielonego mutanta.

Godziny emisji The Hulk

02:45 Topór

Czas: 95min.

Grupa turystów w Nowym Orleanie wybiera się na wycieczkę na bagna. Kiedy gubią drogę, świetna zabawa zamienia się w koszmar.

Godziny emisji Topór

04:20 Tysiąc całunków w głąb

Czas: 100min.

Mia Selva (Jodie Whittaker) widzi, jak starsza kobieta wyskakuje z okna. Wkrótce orientuje się, że ta starsza pani to... ona sama. Teraz musi stawić czoła własnej przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Godziny emisji Tysiąc całunków w głąb

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-18 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry