Reklama

Logo AMC AMC program TV na 23 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Błąd systemu

Czas: 115min.

Film akcji w reżyserii Alana Simmondsa. Nowy samolot pasażerski odbywa swój pierwszy lot bez pilota, sterowany komputerem — nagle jednak zmienia kurs i wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Błąd systemu

07:55 Kasa albo życie

Czas: 90min.

Komedia z udziałem Jasona Lee i Toma Greena. Przedstawiciel klasy średniej zamierza popełnić przestępstwo, aby sfinansować ukochanej siostrzenicy studia na uniwersytecie Harvarda.

Reżyseria: Bruce McCulloch

Obsada: Jason Lee , Tom Green , Leslie Mann , Dennis Farina , John C. McGinley , Richard Jenkins , Seymour Cassel , Megan Mullally , Chris Penn , Don Wilson , Tammy Blanchard , Martin Starr

Godziny emisji Kasa albo życie

09:25 Malowane serce

Czas: 105min.

Will Patton wciela się w postać Wesleya, malarza pokojowego, który angażuje się w niebezpieczny trójkąt miłosny, romansując z żoną swojego szefa.

Godziny emisji Malowane serce

11:10 Mr. Jones

Czas: 95min.

Para młodych ludzi zaczyna nowe życie w domku w lesie. Okazuje się, że ich najbliższy sąsiad to dziwna postać, artysta, który nocami ustawia w lesie złowrogo wyglądające rzeźby.

Godziny emisji Mr. Jones

12:45 Przeklęta

Czas: 115min.

Dramat z Christiną Ricci w roli głównej. Wilkołak atakuje trzy kobiety, które dowiadują się, że muszą go zabić, bo inaczej same staną się wilkołakami.

Godziny emisji Przeklęta

Reklama

14:40 Sześciogłowy rekin atakuje

Czas: 105min.

Pełen akcji horror w reżyserii Marka Atkinsa. Kiedy w pobliżu plaży pojawia się sześciogłowy rekin, obóz dla małżeństw zorganizowany na uroczej, bezludnej wyspie zamienia się w walkę o przetrwanie.

Godziny emisji Sześciogłowy rekin atakuje

16:25 Lodowe trzęsienie

Czas: 105min.

Pod powierzchnią Alaski topnieje wieczna zmarzlina. Już wkrótce piękne alaskańskie krajobrazy ulegną drastycznej zmianie!

Godziny emisji Lodowe trzęsienie

18:10 Szeregowy Peaceful

Czas: 120min.

Dramat wojenny z udziałem George'a MacKaya. Dwóch braci zakochuje się w jednej dziewczynie. Ich spór i rodzinne problemy rozgrywają się na tle wydarzeń I wojny światowej.

Godziny emisji Szeregowy Peaceful

20:10 Ekspres śmierci

Czas: 110min.

Dwoje agentów (Sean Patrick Flanery i Ursula Karven) walczy z terrorystami, starając się odzyskać gaz paraliżujący przewożony w pewnym pociągu.

Godziny emisji Ekspres śmierci

22:00 Podwójny blef

Czas: 125min.

Bob (Nick Nolte) to starzejący się złodziej uzależniony od hazardu. Aby uporać się z problemami, planuje ostatni, wielki skok na kasyno w Monte Carlo.

Reżyseria: Neil Jordan

Obsada: Nick Nolte , Tchéky Karyo , Nutsa Kukhianidze , Marc Lavoine , Saïd Taghmaoui , Gérard Darmon , Ouassini Embarek , Patricia Kell , Julien Maurel , Emir Kusturica , Ralph Fiennes , Roland Munter , Mark Polish , Michael Polish , James Quattrochi

Godziny emisji Podwójny blef

00:05 Sugarhouse

Czas: 110min.

Mężczyzna z klasy średniej (Steven Mackintosh) próbuje kupić broń od narkomana — chce zabić kochanka swojej żony.

Godziny emisji Sugarhouse

01:55 Zoom In - Seria 1, odc. 55

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

02:05 Zabawa w chowanego

Czas: 115min.

Bezdzietna para porywa młoda kobietę (w tej roli Deryl Hannah) i przekonuje jej męża, że jego żona nie żyje.

Godziny emisji Zabawa w chowanego

04:00 Anneliese: The Exorcist Tapes

Czas: 110min.

Młoda kobieta cierpi na tajemnicze dolegliwości, a w jej domu mają miejsce zjawiska paranormalne. Z pomocą przybywa ksiądz-egzorcysta.

Godziny emisji Anneliese: The Exorcist Tapes

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 9

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-23 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry