Reklama

Logo AMC AMC program TV na 22 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Oswobodzeni

Czas: 110min.

Emma (Kate Micucci) nabiera dystansu do problemów związanych z randkami, kiedy jej urocze zwierzaki zmieniają się w dorosłych mężczyzn.

Reżyseria: Finn Taylor

Obsada: Kate Micucci , Justin Chatwin , Steve Howey , Hana Mae Lee , Josh Brener , Illeana Douglas , Sean Astin , Mark Strano , John Terrell , Don Reed , Scott Coffey , Jeremy Kahn , Kathy Garver , Joshua Lomeli , Samantha Jackson

Godziny emisji Oswobodzeni

07:50 Strzał dla Sokratesa

Czas: 110min.

Film opowiada historię drogi drużyny piłkarskiej Irlandii Północnej na mistrzostwa świata w Meksyku w 1986 r.

Godziny emisji Strzał dla Sokratesa

09:40 Nauka jazdy

Czas: 110min.

Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

Godziny emisji Nauka jazdy

11:30 Amerykańscy bandyci

Czas: 105min.

Bandyta Jesse James (Goerge Stults) i jego brat Frank (Tim Abell), ranni w strzelaninie, próbują uciekać przed ścigającym ich szeryfem (Peter Fonda).

Godziny emisji Amerykańscy bandyci

13:15 Zabijaka zabijaka

Czas: 105min.

Kierowca ciężarówki J.D. Dawes (Chuck Norris) szuka swojego brata, który zaginął w miasteczku rządzonym przez skorumpowanego sędziego.

Godziny emisji Zabijaka zabijaka

Reklama

15:00 Kto ma pszczoły ten ma miód

Czas: 105min.

Wdowa organizuje spotkanie dla swoich przyjaciół z wyższych sfer, aby rozwiązać zagadkę śmierci męża.

Godziny emisji Kto ma pszczoły ten ma miód

16:45 Malowane serce

Czas: 105min.

Will Patton wciela się w postać Wesleya, malarza pokojowego, który angażuje się w niebezpieczny trójkąt miłosny, romansując z żoną swojego szefa.

Godziny emisji Malowane serce

18:30 Mr. Jones

Czas: 95min.

Para młodych ludzi zaczyna nowe życie w domku w lesie. Okazuje się, że ich najbliższy sąsiad to dziwna postać, artysta, który nocami ustawia w lesie złowrogo wyglądające rzeźby.

Godziny emisji Mr. Jones

20:05 Przeklęta

Czas: 115min.

Dramat z Christiną Ricci w roli głównej. Wilkołak atakuje trzy kobiety, które dowiadują się, że muszą go zabić, bo inaczej same staną się wilkołakami.

Godziny emisji Przeklęta

22:00 Creepshow - Szara Materia

Czas: 30min.

Po śmierci matki rodzina Timmy'ego rozpadła się. Jego ojciec Richie stracił pracę i zaczął pić jeszcze więcej niż przedtem, stopniowo zamieniając się w potwora.

Godziny emisji Creepshow

22:30 EGZORCYSTA: POCZĄTEK

Czas: 130min.

Thriller z udziałem Stellana Skarsgårda. Ksiądz Lankester Merrin we wschodniej Afryce po raz pierwszy staje twarzą w twarz z demonem o imieniu Pazuzu. To ich pierwsze spotkanie i pierwsza walka...

Reżyseria: Renny Harlin

Obsada: Stellan Skarsgård , Izabella Scorupco , James D'Arcy , Julian Wadham , Remy Sweeney , Andrew French , Antonie Kamerling , Ben Cross , Alan Ford , Ralph Brown , David Bradley , Eddie Osei , Israel Aduramo , Patrick O'Kane , James Bellamy

Godziny emisji EGZORCYSTA: POCZĄTEK

00:40 Dom tysiaca trupów

Czas: 110min.

Horror z udziałem Sida Haiga. Dwie pary podróżujące przez Teksas śladami legend o mordercach zostają uwięzione przez potworną rodzinę seryjnych zabójców.

Godziny emisji Dom tysiaca trupów

02:30 Mutant 3: Obrońca

Czas: 90min.

Kiedy sąsiedzi Marvina zaczynają znikać, mężczyzna zdaje sobie sprawę, że powróciły ogromne, mięsożerne owady, które już kiedyś atakowały ludzi.

Godziny emisji Mutant 3: Obrońca

04:00 Reptisaurus

Czas: 90min.

Film akcji w reżyserii Christophera Raya. Grupa przyjaciół trafia na pozornie bezludną wyspę — szybko jednak zdają sobie sprawę, że wcale nie są na niej sami...

Godziny emisji Reptisaurus

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 6

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-22 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry