Reklama

Logo AMC AMC program TV na 21 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

07:45 Trzymaj Ze Steinami

Czas: 110min.

Jeremy Piven gra 13-letniego chłopca, który wykorzystuje zbliżającą się barmicwę do naprawienia napiętych relacji między swoim ojcem a dziadkiem.

Godziny emisji Trzymaj Ze Steinami

09:35 Ella Zaklęta

Czas: 110min.

Ella (Anne Hathaway) została zaczarowana, przez co musi być zawsze posłuszna. Dziewczyna wyrusza w podróż, aby znaleźć sposób na zdjęcie uroku. Towarzyszy jej przystojny książę Charmont (Hugh Dancy).

Godziny emisji Ella Zaklęta

11:25 Kasa albo życie

Czas: 90min.

Komedia z udziałem Jasona Lee i Toma Greena. Przedstawiciel klasy średniej zamierza popełnić przestępstwo, aby sfinansować ukochanej siostrzenicy studia na uniwersytecie Harvarda.

Reżyseria: Bruce McCulloch

Obsada: Jason Lee , Tom Green , Leslie Mann , Dennis Farina , John C. McGinley , Richard Jenkins , Seymour Cassel , Megan Mullally , Chris Penn , Don Wilson , Tammy Blanchard , Martin Starr

Godziny emisji Kasa albo życie

12:55 Kosmiczni wojownicy

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

Godziny emisji Kosmiczni wojownicy

Reklama

14:45 Nauka jazdy

Czas: 110min.

Historia o dorastaniu. Nieśmiały nastolatek (Rupert Grint) stara się uciec przed wpływem swojej dominującej matki.

Godziny emisji Nauka jazdy

16:35 Amerykańscy bandyci

Czas: 105min.

Bandyta Jesse James (Goerge Stults) i jego brat Frank (Tim Abell), ranni w strzelaninie, próbują uciekać przed ścigającym ich szeryfem (Peter Fonda).

Godziny emisji Amerykańscy bandyci

18:20 Tratwa

Czas: 115min.

Garret Dillahunt gra rolę pilota, który w czasie II wojny światowej razem z dwoma członkami swojej załogi po opuszczeniu samolotu trafia na łódź ratunkową unoszącą się na pełnym oceanie.

Godziny emisji Tratwa

20:15 Zabijaka zabijaka

Czas: 105min.

Kierowca ciężarówki J.D. Dawes (Chuck Norris) szuka swojego brata, który zaginął w miasteczku rządzonym przez skorumpowanego sędziego.

Godziny emisji Zabijaka zabijaka

22:00 Bękarty wojny

Czas: 185min.

Wojenny film przygodowy, w roli głównej — Brad Pitt. Grupa żydowskich żołnierzy planuje zabicie nazistowskich przywódców. Podobne plany ma pewien właściciel kina...

Reżyseria: Quentin Tarantino

Obsada: Brad Pitt , Mélanie Laurent , Christoph Waltz , Eli Roth , Michael Fassbender , Diane Kruger , Daniel Brühl , Til Schweiger , Gedeon Burkhard , Jacky Ido , B. J. Novak , Omar Doom , August Diehl , Denis Ménochet , Sylvester Groth

Godziny emisji Bękarty wojny

01:05 Vi Batalion

Czas: 150min.

Dramat wojenny z udziałem Jamesa Franco. Kończy się II wojna światowa. Oddział rangersów próbuje uwolnić z obozu jenieckiego grupę amerykańskich żołnierzy.

Godziny emisji Vi Batalion

03:35 Zoom In - Seria 1, odc. 60

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

03:45 Amerykanski Szatan

Czas: 125min.

Złożona z Anglików i Amerykanów grupa młodych rockmanów rzuca college i wyrusza do Sunset Strip, aby realizować swoje marzenia. W roli głównej — Andy Biersack.

Godziny emisji Amerykanski Szatan

05:50 Zoom In - Seria 1, odc. 6

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-21 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry