Reklama

Logo AMC AMC program TV na 25 maja 2020 - ramówka, emisje

06:00 Twarde lądowanie

Czas: 105min.

Major John Masters (Antonio Sabato Jr.) i kapitan Williams (Michael Paré) muszą działać wspólnie, aby uratować córkę miliardera, przetrzymywaną w roli zakładniczki na pokładzie prywatnego samolotu.

Godziny emisji Twarde lądowanie

07:45 Kowboje Przestrzeni

Czas: 110min.

Komedia przygodowa w reżyserii Stuarta Gordona. Dowódca kosmicznego transportowca leci na Ziemię z tajemniczym ładunkiem. Kiedy napadają go piraci, okazuje się, że w ładowni są bojowe roboty.

Godziny emisji Kowboje Przestrzeni

09:35 Mali agenci 3D:Trójwymiarowy odjazd

Czas: 95min.

Carmen zostaje uwięziona w rzeczywistości wirtualnej, w grze stworzonej przez złego Zabawkarza. Juni musi uratować siostrę — i cały świat.

Reżyseria: Robert Rodriguez

Obsada: Antonio Banderas , Carla Gugino , Alexa PenaVega , Daryl Sabara , Sylvester Stallone , Salma Hayek , Ricardo Montalban , Holland Taylor , Mike Judge , Matt O'Leary , Emily Osment , Ryan Pinkston , Robert Vito , Bobby Edner , Courtney Jines

Godziny emisji Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

11:10 Zabawki z przyszłości

Czas: 105min.

Film w reżyserii Marka Rosmana. Grupka uczniów znajduje skrzynkę z zabawkami z przyszłości i za ich pomocą ratuje swoją dzielnicę.

Godziny emisji Zabawki z przyszłości

12:55 Cisnienie

Czas: 120min.

Na pokładzie okrętu podwodnego U.S.S. Manta w tajemniczych okolicznościach umiera kapitan. Jego zastępca, porucznik Brice, zrobi wszystko, aby ocalić załogę.

Godziny emisji Cisnienie

Reklama

14:55 Puckoon

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

Godziny emisji Puckoon

16:30 W piekle płomieni

Czas: 110min.

Tracy Gold w roli Nell Swanson, więźniarki, która bierze udział w specjalnym programie resocjalizacji przez walkę z pożarami. Pożar, z któremu będzie musiała stawić czoło, zagraża życiu jej bliskich.

Godziny emisji W piekle płomieni

18:20 Mroczne niebo

Czas: 110min.

Film akcji w reżyserii Rona Olivera. Genialny naukowiec i trójka jego przyjaciół trafiają w sam środek toksycznej burzy i starają się nie dopuścić do zniszczenia całego miasta.

Godziny emisji Mroczne niebo

20:10 Trans

Czas: 110min.

Kobieta (Alison Elliot) wraca do rodzinnej Irlandii, aby zadbać o zdrowie — ale dosięga ją klątwa druidów, przez którą staje się coraz bardziej chora.

Godziny emisji Trans

22:00 Fear the Walking Dead - Seria 5, odc. 9

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

Godziny emisji Fear the Walking Dead

23:00 Fear the Walking Dead - Seria 5, odc. 10

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

Godziny emisji Fear the Walking Dead

00:00 Czerwony smok

Czas: 150min.

Anthony Hopkins wciela się w postać doktora Hannibala Lectera. Siedzący w więzieniu psychiatra sądowy pomaga emerytowanemu agentowi FBI schwytać seryjnego mordercę.

Reżyseria: Brett Ratner

Obsada: Anthony Hopkins , Edward Norton , Ralph Fiennes , Harvey Keitel , Emily Watson , Philip Seymour Hoffman , Mary-Louise Parker , Anthony Heald , Ken Leung , Frankie Faison , Tyler Patrick Jones , Frank Whaley , Bill Duke , Lalo Schifrin

Godziny emisji Czerwony smok

02:30 Droga bez powrotu

Czas: 95min.

Jessie (Eliza Dushku) i Carly (Emmanuelle Chriqui) podróżują wraz z grupą przyjaciół. Okazuje się, że ściga ich horda kanibali.

Reżyseria: Rob Schmidt

Obsada: Desmond Harrington , Eliza Dushku , Emmanuelle Chriqui , Jeremy Sisto , Kevin Zegers , Lindy Booth , Julian Richings , Garry Robbins , Ted Clark , Yvonne Gaudry

Godziny emisji Droga bez powrotu

04:05 Swiety Ralph

Czas: 115min.

Film opowiada historię Ralpha Walkera (Adam Butcher), ucznia dziewiątej klasy, który bierze udział w Maratonie Bostońskim w 1954 r., wierząc, że jeśli wygra, jego matka odzyska zdrowie.

Godziny emisji Swiety Ralph

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-05-25. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-05-25 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry