Reklama

Logo AMC AMC program TV na 26 maja 2020 - ramówka, emisje

06:00 Puckoon

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

Godziny emisji Puckoon

07:35 W piekle płomieni

Czas: 110min.

Tracy Gold w roli Nell Swanson, więźniarki, która bierze udział w specjalnym programie resocjalizacji przez walkę z pożarami. Pożar, z któremu będzie musiała stawić czoło, zagraża życiu jej bliskich.

Godziny emisji W piekle płomieni

09:25 Mroczne niebo

Czas: 110min.

Film akcji w reżyserii Rona Olivera. Genialny naukowiec i trójka jego przyjaciół trafiają w sam środek toksycznej burzy i starają się nie dopuścić do zniszczenia całego miasta.

Godziny emisji Mroczne niebo

11:15 Tornado

Czas: 110min.

Mimi Rodgers gra rolę kobiety, która po stracie ukochanego ma obsesję na punkcie burz. Do miasta zbliża się właśnie potężne tornado...

Godziny emisji Tornado

13:05 Trans

Czas: 110min.

Kobieta (Alison Elliot) wraca do rodzinnej Irlandii, aby zadbać o zdrowie — ale dosięga ją klątwa druidów, przez którą staje się coraz bardziej chora.

Godziny emisji Trans

Reklama

14:55 Niewinna

Czas: 110min.

Związek agentki PR i samotnego ojca usiłuje zniszczyć zazdrosna była partnerka mężczyzny (w tej roli Jody Thompson).

Godziny emisji Niewinna

16:45 Eksperyment „Filadelfia"

Czas: 105min.

Próba odtworzenia eksperymentu z czasów II wojny światowej ma fatalne skutki...

Godziny emisji Eksperyment „Filadelfia

18:30 Świat rzeki

Czas: 105min.

Opowieść science-fiction oparta na popularnej serii książek. Astronauta po śmierci budzi się na tajemniczej planecie, gdzie razem z niezwykłą grupą innych postaci odkrywa przedziwny świat.

Godziny emisji Świat rzeki

20:15 Zostańcie Z Nami

Czas: 105min.

Komedia przygodowa z udziałem Johna Rittera. Małżeństwo miłośników telewizji zostaje wchłonięte przez piekielny telewizor i musi przetrwać w świecie filmów i programów telewizyjnych.

Godziny emisji Zostańcie Z Nami

22:00 Van Helsing

Czas: 155min.

Słynny łowca potworów (w tej roli Hugh Jackman) jedzie do Transylwanii, aby powstrzymać hrabiego Draculę, który planuje wykorzystać odkrycia doktora Frankensteina do złowrogich celów.

Reżyseria: Stephen Sommers

Obsada: Hugh Jackman , Kate Beckinsale , Richard Roxburgh , David Wenham , Shuler Hensley , Elena Anaya , Will Kemp , Kevin J. O'Connor , Alun Armstrong , Silvia Colloca , Josie Maran , Tom Fisher , Samuel West , Robbie Coltrane , Stephen Fisher

Godziny emisji Van Helsing

00:35 Odwieczny Wrog

Czas: 110min.

W małym górskim miasteczku Snowfield w stanie Kolorado zginęło już 150 osób, a kolejnych 350 uznaje się za zaginione. A to dopiero początek...

Godziny emisji Odwieczny wróg

02:25 Bez powrotu

Czas: 115min.

Film kryminalny, w roli głównej — Tim Roth. Były skazaniec chce zacząć uczciwe życie, ale jego brat, zaangażowany w handel narkotykami, wciąga go w swoje brudne interesy.

Godziny emisji Bez powrotu

04:20 Tysiąc całunków w głąb

Czas: 100min.

Mia Selva (Jodie Whittaker) widzi, jak starsza kobieta wyskakuje z okna. Wkrótce orientuje się, że ta starsza pani to... ona sama. Teraz musi stawić czoła własnej przeszłości, aby zmienić przyszłość.

Godziny emisji Tysiąc całunków w głąb

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-05-26. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-05-26 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry