Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś, 27 maja 2020 - ramówka, emisje

06:00 TANIEC Z NIEZNAJOMYM

Czas: 115min.

Miranda Richardson gra Ruth Ellis: ostatnią kobietę, na której w Wielkiej Brytanii wykonano karę śmierci. Film ukazuje jej burzliwy romans i sytuację kobiet w latach 50. XX w.

Godziny emisji TANIEC Z NIEZNAJOMYM

07:55 Niewinna

Czas: 110min.

Związek agentki PR i samotnego ojca usiłuje zniszczyć zazdrosna była partnerka mężczyzny (w tej roli Jody Thompson).

Godziny emisji Niewinna

09:45 Trwa...  Eksperyment „Filadelfia"

Czas: 105min.

Próba odtworzenia eksperymentu z czasów II wojny światowej ma fatalne skutki...

Godziny emisji Eksperyment „Filadelfia

11:30 Świat rzeki

Czas: 105min.

Opowieść science-fiction oparta na popularnej serii książek. Astronauta po śmierci budzi się na tajemniczej planecie, gdzie razem z niezwykłą grupą innych postaci odkrywa przedziwny świat.

Godziny emisji Świat rzeki

Reklama

13:15 Poza Swiadomoscia

Czas: 95min.

Thriller psychologiczny z udziałem Melissy Sagemiller i Caseya Afflecka. Po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym Cassie prześladują wizje jej zmarłego przyjaciela.

Godziny emisji Poza Swiadomoscia

14:50 Lawa!

Czas: 105min.

Film przygodowy z udziałem Iana Zieringa. Małżeństwo pracujące w centrum zarządzania kryzysowego musi znaleźć sposób na powstrzymanie wypływu wulkanicznej lawy i uratowanie swoich bliskich.

Godziny emisji Lawa!

16:35 Zostańcie Z Nami

Czas: 105min.

Komedia przygodowa z udziałem Johna Rittera. Małżeństwo miłośników telewizji zostaje wchłonięte przez piekielny telewizor i musi przetrwać w świecie filmów i programów telewizyjnych.

Godziny emisji Zostańcie Z Nami

18:20 Jak Wykończyć Panią T?

Czas: 110min.

Hellen Mirren i Katie Holmes grają główne role w opowieści o dziewczynie, która tak pragnie pójść do college'u, że gotowa jest zamordować nauczycielkę, która stoi jej na drodze.

Godziny emisji Jak Wykończyć Panią T

20:10 Kiedy Billie pokonała Bobby'ego

Czas: 110min.

Starzejący się mistrz tenisa, Bobby Riggs, rozgrywa historyczny mecz z młodą feministką Billie Jean King (w tej roli — Holly Hunter).

Godziny emisji Kiedy Billie pokonała Bobby'ego

Reklama

22:00 Niebo

Czas: 115min.

Cate Blanchett i Giovanni Ribisi grają główne role w opowieści o kobiecie, która wzięła prawo we własne ręce po tym, jak policja odmówiła aresztowania mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej męża.

Godziny emisji Niebo

23:55 Zapętleni

Czas: 120min.

W roli głównej Tom Hollander. Polityczna satyra - sceptyczni Amerykanie i brytyjscy agenci usiłują zapobiec wybuchowi wojny.

Godziny emisji Zapętleni

01:55 Droga bez powrotu

Czas: 95min.

Jessie (Eliza Dushku) i Carly (Emmanuelle Chriqui) podróżują wraz z grupą przyjaciół. Okazuje się, że ściga ich horda kanibali.

Reżyseria: Rob Schmidt

Obsada: Desmond Harrington , Eliza Dushku , Emmanuelle Chriqui , Jeremy Sisto , Kevin Zegers , Lindy Booth , Julian Richings , Garry Robbins , Ted Clark , Yvonne Gaudry

Godziny emisji Droga bez powrotu

03:30 Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

Czas: 120min.

Piątka studentów udaje się na miejsce słynnego "wypadku w przełęczy Dyatlow". Chcą zrobić dokument o tym, co się tam stało. Nie trwa długo, a ich wyprawa przybiera dramatyczny obrót....

Godziny emisji Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 75

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry