Reklama

Logo AMC AMC program TV na 27 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Inny dzień

Czas: 110min.

Kobieta podróżująca w czasie (Shannen Doherty) próbuje zmienić wydarzenia z przeszłości — między innymi nie dopuścić do śmierci swojego męża (Max Martini) w pożarze.

Godziny emisji Inny dzień

07:50 Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

Godziny emisji Niezawodny plan

09:40 Shaolin Soccer

Czas: 125min.

Młody mnich z Shaolin łączy się ze swoimi zniechęconymi braćmi, aby stworzyć drużynę piłkarską, wykorzystującą na boisku techniki sztuk walki. W roli głównej Stephen Chow.

Godziny emisji Shaolin Soccer

11:45 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 6

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

12:15 Błąd systemu

Czas: 115min.

Film akcji w reżyserii Alana Simmondsa. Nowy samolot pasażerski odbywa swój pierwszy lot bez pilota, sterowany komputerem — nagle jednak zmienia kurs i wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Błąd systemu

Reklama

14:10 Zaginiony lot

Czas: 105min.

Tajny rządowy eksperyment dotyczący podróży w czasie zostaje zamknięty — jest zbyt niebezpieczny, aby go kontynuować.

Godziny emisji Zaginiony lot

15:55 Thor Wszechmogący

Czas: 110min.

Film przygodowy, w roli głównej Cody Deal. Kiedy bóg demonów kradnie młot Thora, ten użyje całej swej mocy, aby go odzyskać.

Godziny emisji Thor Wszechmogący

17:45 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 15

Czas: 30min.

Bohaterem tego odcinka jest Kenneth Branagh, reżyser kinowych adaptacji dramatów Szekspira - „Henryka V", „Hamleta" i „Wiele hałasu o nic" - ale także „Kopciuszka" czy „Thora".

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

18:15 Enigma (1983)

Czas: 115min.

Martin Sheen w roli agenta CIA, który próbuje przeniknąć do placówki radzieckiego wywiadu, aby powstrzymać złowrogi spisek.

Reżyseria: Jeannot Szwarc

Obsada: Martin Sheen , Brigitte Fossey , Sam Neill , Derek Jacobi , Michael Lonsdale , Frank Finlay , Warren Clarke , Michel Auclair , Gilles Ségal , Féodor Atkine , Patrick Bauchau , Yves Beneyton , Gérard Buhr , Philippe Caroit , Corinne Dacla

Godziny emisji Enigma (film 1983)

20:10 Zaginiony skarb

Czas: 110min.

Brian McBride (Stephen Baldwin) i jego brat Carl znajdują mapę — być może stworzoną przez samego Krzysztofa Kolumba — wskazującą drogę do ukrytego skarbu.

Godziny emisji Zaginiony skarb

22:00 Rambo II

Czas: 110min.

Sylvester Stallone powraca w roli Johna Rambo. Weteran zostaje wysłany do Wietnamu, aby zinfiltrować obóz wroga i uratować amerykańskich jeńców wojennych nadal przetrzymywanych w niewoli.

Reżyseria: George P. Cosmatos

Obsada: Sylvester Stallone , Richard Crenna , Charles Napier , Steven Berkoff , Julia Nickson , George Cheung , Andy Wood , William Ghent , Voyo Goric , Dana Lee , Martin Kove , Baoan Coleman , Steve Williams , Don Collins , Christopher Grant

Godziny emisji Rambo II

23:50 Outpost: Front Wschodni

Czas: 105min.

Czasy II wojny światowej. Żołnierze rosyjskich sił specjalnych toczą krwawą bitwę z hordami zombie o nadnaturalnych siłach.

Godziny emisji Outpost: Front Wschodni

01:35 Zoom In - Seria 1, odc. 55

Czas: 10min.

Przyjrzymy się powstawaniu najgłośniejszych i najbardziej popularnych filmów. Poznamy ich budżet, zobaczymy, jak toczy się akcja i jak grają aktorzy — a wszystko to w ciągu niecałych siedmiu minut.

Godziny emisji Zoom In

01:45 Zabawa w chowanego

Czas: 115min.

Bezdzietna para porywa młoda kobietę (w tej roli Deryl Hannah) i przekonuje jej męża, że jego żona nie żyje.

Godziny emisji Zabawa w chowanego

03:40 The Caller 

Czas: 110min.

Rachelle Lefevre gra młodą rozwódkę, która wprowadziła się do nowego mieszkania. Gdy zaczną się tajemnicze telefony, jej życie zmieni się w koszmar...

Godziny emisji The Caller 

Reklama

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 7

Czas: 30min.

Zdobywca Oscara, reżyser Ron Howard, opowiada o swoich największych osiągnięciach i najbardziej pamiętnych doświadczeniach z planu filmowego, analizuje także całą swoja karierę.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-27 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry