Reklama

Logo AMC AMC program TV na 29 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Agent wpływu

Czas: 115min.

John Watkins, ambasador Kanady w Moskwie, jest podejrzany o szpiegowanie na rzecz komunistów. Historia oparta na faktach, a w jednej z głównych ról — Christopher Plummer.

Godziny emisji Agent wpływu

07:55 Pierwsza Liga III: Powrót Do Źródeł 

Czas: 115min.

Gus Cantrell (Scott Bakula) — zawodowy besjbolista, który właśnie kończy karierę — dostaje propozycję poprowadzenia nieznanej, małej drużyny o nazwie Buzz. Jego drużyna szybko zaczyna odnosić sukcesy.

Reżyseria: John Warren

Obsada: Scott Bakula , Corbin Bernsen , Dennis Haysbert , Takaaki Ishibashi , Jensen Daggett , Eric Bruskotter , Walton Goggins , Ted McGinley , Kenny Johnson , Judson Mills , Lobo Sebastian , Thom Barry , Peter MacKenzie , Tom DiFilippo , Ted DiFilippo

Godziny emisji Pierwsza liga III: Powrót do źródeł

09:50 Atomowy huragan

Czas: 105min.

Thriller science fiction w reżyserii Freda Olena Raya. System komputerowy w elektrowni atomowej zyskuje własną świadomość i złe intencje. W dodatku w elektrownię uderza potężny sztorm.

Reżyseria: Fred Olen Ray

Obsada: Jamie Luner , Jack Scalia , Meredith McGeachie , David Millbern , Eriko Tamura , Erin Gray , Gil Gerard , Jack Heller , Annie O'Donnell , Brian Foyster , Richard Cansino , Jillian McWhirter , Maggie Wagner , Jean Gilpin

Godziny emisji Atomowy huragan

11:35 Pierwsze oczarowanie

Czas: 110min.

Colin Firth i Irene Jacob grają główne role w historii rodziny Pettigrew, która w rodzinnej posiadłości w Szkocji musi radzić sobie ze zmianami wywołanymi przez II wojnę światową.

Godziny emisji Pierwsze oczarowanie

13:25 Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 105min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

Reklama

15:10 Złota jesień

Czas: 110min.

Para spokojnych emerytów, która całe życie przeżyła zgodnie z prawem, pada ofiarą kryzysu systemu emerytalnego. Starsi państwo postanawiają odzyskać to, co im się należy — i napaść na bank.

Godziny emisji Złota jesień

17:00 Ale jazda!

Czas: 130min.

Neal Oliver (James Marsden) wyrusza w podróż życia, szukając odpowiedzi na trudne pytania — i dziewczyny swoich marzeń.

Godziny emisji Ale jazda!

19:10 Big Sky

Czas: 110min.

Bella Thorne gra nastolatkę, która cierpi na agorafobię i wraz z matką podróżuje do ośrodka leczenia takich zaburzeń. Wspólna droga zmienia się w walkę o przeżycie...

Godziny emisji Big Sky

21:00 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 48

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

21:30 Creepshow - Szara Materia

Czas: 30min.

Po śmierci matki rodzina Timmy'ego rozpadła się. Jego ojciec Richie stracił pracę i zaczął pić jeszcze więcej niż przedtem, stopniowo zamieniając się w potwora.

Godziny emisji Creepshow

22:00 Creepshow - Dom głowy

Czas: 30min.

W domu dla lalek Evie znajduje odciętą głowę lalki. Postanawia chronić lalki przed niebezpieczeństwem, ale głowa okazuje się straszliwym przeciwnikiem.

Godziny emisji Creepshow

22:30 Topór

Czas: 95min.

Grupa turystów w Nowym Orleanie wybiera się na wycieczkę na bagna. Kiedy gubią drogę, świetna zabawa zamienia się w koszmar.

Godziny emisji Topór

00:05 Park makabry

Czas: 95min.

Po spartaczonym napadzie na bank w małym miasteczku w Kalifornii dwóch złodziei ucieka z zakładnikiem. Zaczyna się długi i niebezpieczny pościg.

Godziny emisji Park makabry

01:40 I Love Your Work

Czas: 125min.

Opowieść o gwiazdorze kina, Grayu Evansie (Giovanni Ribisi): jego małżeństwie, załamaniu i obsesji na punkcie studenta szkoły filmowej, który przypomina Grayowi jego samego - zanim został sławny.

Godziny emisji I Love Your Work

03:45 Rózne oblicza Alberta Walkera

Czas: 105min.

Kanadyjski biznesmen (Alan Scarfe) zabija swojego angielskiego wspólnika i przejmuje jego tożsamość. Plan zaczyna się sypać, kiedy ciało zamordowanego zostaje odnalezione.

Godziny emisji Rózne oblicza Alberta Walkera

Reklama

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 75

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-29 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry