Reklama

Logo AMC AMC program TV na 30 czerwca 2020 - ramówka, emisje

06:00 Złota jesień

Czas: 110min.

Para spokojnych emerytów, która całe życie przeżyła zgodnie z prawem, pada ofiarą kryzysu systemu emerytalnego. Starsi państwo postanawiają odzyskać to, co im się należy — i napaść na bank.

Godziny emisji Złota jesień

07:50 Ale jazda!

Czas: 130min.

Neal Oliver (James Marsden) wyrusza w podróż życia, szukając odpowiedzi na trudne pytania — i dziewczyny swoich marzeń.

Godziny emisji Ale jazda!

10:00 Big Sky

Czas: 110min.

Bella Thorne gra nastolatkę, która cierpi na agorafobię i wraz z matką podróżuje do ośrodka leczenia takich zaburzeń. Wspólna droga zmienia się w walkę o przeżycie...

Godziny emisji Big Sky

11:50 Rewolucja

Czas: 135min.

Film dokumentalny analizujący kontrkulturę w San Francisco w latach 60. XX w.

Godziny emisji Rewolucja

14:05 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 1

Czas: 30min.

Zdobywca Oscarów, reżyser, producent i scenarzysta, Francis Ford Coppola, opowiada o swoich największych osiągnięciach, jak seria „Ojciec chrzestny" czy film „Czas apokalipsy".

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Reklama

14:35 Krwiożerczy rój

Czas: 105min.

Ciężarówka przewożąca do USA niebezpieczne osy z Meksyku rozbija się. Rój uwolnionych owadów zagraża mieszkańcom niewielkiego meksykańskiego miasteczka.

Godziny emisji Krwiożerczy rój

16:20 End of the world

Czas: 110min.

Potężne burze na Słońcu powodują na Ziemi tsunami, wybuchy wulkanów i wielkie powodzie. Rodzina ucieka przed kataklizmem do wysoko położonych jaskiń, daleko od miasta. W roli głównej — Jhey Castles.

Godziny emisji End of the world

18:10 Lodowe tornado

Czas: 105min.

Kiedy pewien eksperyment pogodowy wymyka się spod kontroli, były naukowiec, a obecnie autor książek science fiction (Charlie Price) zaczyna czuć się, jakby żył we własnej powieści.

Godziny emisji Lodowe tornado

19:55 Freejack

Czas: 125min.

Łowcy nagród z przyszłości porywają młodego kierowcę wyścigowego i przenoszą go do Nowego Jorku z 2009 roku, gdzie jego ciało ma być sprzedane pewnemu bogaczowi.

Godziny emisji Freejack

22:00 Pitch Black

Czas: 130min.

Horror science fiction z udziałem Vina Diesela. Kosmiczny transportowiec rozbija się na planecie pełnej krwiożerczych drapieżników, które atakują tylko w ciemności. Zbliża się zaćmienie słońca...

Reżyseria: David Twohy

Obsada: Vin Diesel , Radha Mitchell , Cole Hauser , Lewis Fitz-Gerald , Claudia Black , Keith David , Rhiana Griffith , John Moore , Simon Burke , Les Chantery , Sam Sari , Firass Dirani , Ric Anderson , Vic Wilson , Angela Moore

Godziny emisji Pitch Black

00:10 Sinbad i Minotaur

Czas: 105min.

Manu Bennett wciela się w postać Sinbada, który po znalezieniu tajemniczych zwojów w obozie złego czarnoksiężnika musi dostać się do złotej głowy kolosa rodyjskiego.

Godziny emisji Sinbad i Minotaur

01:55 Ba'al: Klątwa boga

Czas: 105min.

Archeolog (Jeremy London) chce wyleczyć się z raka znajdując starożytny amulet Ba'ala, boga burzy.

Godziny emisji Ba'al: Klątwa boga

03:40 96 minut

Czas: 110min.

W rolach głównych występują Christian Serratos i Brittany Snow. Film oparty na faktach. Życie czwórki młodych ludzi zmienia się nieodwracalnie w czasie jednej, dramatycznej nocy.

Godziny emisji 96 minut

05:30 Najlepsi Reżyserzy Hollywood - Seria 2, odc. 13

Czas: 30min.

Seria prezentuje postaci największych hollywoodzkich reżyserów.

Godziny emisji Najlepsi Reżyserzy Hollywood

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2020-06-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2020-06-30 dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry