Reklama

Logo AMC AMC program TV na piątek - ramówka, emisje

06:45 Ludzie, o których zapomniał czas

Czas: 105min.

Grupa ludzi wyrusza, aby odnaleźć zaginionego marynarza na tropikalnej wyspie. Nikt nie wie, że napotkają tam wulkany, potwory i groźnych jaskiniowców.

Godziny emisji Ludzie, o których zapomniał czas

08:30 Zejście

Czas: 105min.

Grupa kobiet-grotołazów zostaje uwięziona w jaskini. Bez mapy i żywności muszą szukać drogi wyjścia — ale szybko okazuje się, że w ciemnościach czai się śmiertelne niebezpieczeństwo.

Reżyseria: Neil Marshall

Obsada: Shauna Macdonald , Natalie Mendoza , Alex Reid , Saskia Mulder , MyAnna Buring , Nora-Jane Noone , Oliver Milburn , Molly Kayll , Craig Conway , Leslie Simpson , Tristan Matthiae

Godziny emisji Zejście

10:15 Ósma plaga

Czas: 105min.

Thriller w reżyserii Paula Zillera. Ludzie usiłują powstrzymać rozrost ogromnych pnączy, które mogą zniszczyć świat. Trzeba znaleźć źródło problemu i usunąć potworną roślinę, zanim będzie za późno.

Godziny emisji Ósma plaga

12:00 Jak Wykończyć Panią T?

Czas: 110min.

Hellen Mirren i Katie Holmes grają główne role w opowieści o dziewczynie, która tak pragnie pójść do college'u, że gotowa jest zamordować nauczycielkę, która stoi jej na drodze.

Godziny emisji Jak Wykończyć Panią T

13:50 Kolty siedmiu wspaniałych

Czas: 125min.

Klasyka westernu: słynny rewolwerowiec (George Kennedy) zbiera grupę najbardziej niebezpiecznych ludzi na Dzikim Zachodzie, aby uwolnić z ciężkiego meksykańskiego więzienia chłopskiego przywódcę.

Reżyseria: Paul Wendkos

Obsada: George Kennedy , James Whitmore , Monte Markham , Reni Santoni , Bernie Casey , Scott Thomas , Joe Don Baker , Tony Davis , Michael Ansara , Frank Silvera , Wende Wagner , Sancho Gracia , Luis Rivera , George Rigaud , Fernando Rey

Godziny emisji Kolty siedmiu wspaniałych

Reklama

15:55 Kozioł Ofiarny

Czas: 125min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

Godziny emisji Kozioł Ofiarny

18:00 Dom przy Carroll Street

Czas: 115min.

1951, Waszyngton. Pewna kobieta zostaje uznana za komunistkę - w wyniku czego traci pracę. Przypadkiem wpada na trop afery szpiegowskiej...

Godziny emisji Dom przy Carroll Street

19:55 Wielki traper i mała Czwartek

Czas: 125min.

Komediowy western z Lee Marvinem w roli głównej. Sam próbuje odnaleźć swojego partnera w interesach, który uciekł z ich wspólnym złotem i ukochaną Sama.

Godziny emisji Wielki traper i mała Czwartek

22:00 Regulamin zabijania

Czas: 145min.

Adwokat broni oficera, który wydał swoim ludziom rozkaz strzelania do cywilów atakujących ambasadę USA w jednym z krajów trzeciego świata.

Reżyseria: William Friedkin

Obsada: Tommy Lee Jones , Samuel L. Jackson , Guy Pearce , Ben Kingsley , Bruce Greenwood , Anne Archer , Blair Underwood , Philip Baker Hall , Dale Dye , Amidou , Mark Feuerstein

Godziny emisji Regulamin zabijania

00:25 Bestseller

Czas: 120min.

Płatny zabójca Cleve (James Woods) proponuje policjantowi i pisarzowi w jednej osobie, Dennisowi (Brian Dennehy), spisanie historii o tym, jak pracował dla najpotężniejszych polityków w kraju.

Godziny emisji Bestseller

02:25 Sinbad i Minotaur

Czas: 105min.

Manu Bennett wciela się w postać Sinbada, który po znalezieniu tajemniczych zwojów w obozie złego czarnoksiężnika musi dostać się do złotej głowy kolosa rodyjskiego.

Godziny emisji Sinbad i Minotaur

04:10 Trzymaj Ze Steinami

Czas: 110min.

Jeremy Piven gra 13-letniego chłopca, który wykorzystuje zbliżającą się barmicwę do naprawienia napiętych relacji między swoim ojcem a dziadkiem.

Godziny emisji Trzymaj Ze Steinami

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na piątek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na piątek dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry