Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-09-20 - ramówka, emisje

2018-09-20 Pokaż dziś

06:00

Życie zwierząt: Pustynie

Program wyjaśnia jakie znaczenie w świecie zwierząt ma posiadanie własnego terytorium oraz w jaki sposób staje się ono powodem walk na śmierć i życie.

Godziny emisji Życie zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Pełny zbiornik na wakacje

Wayde i Brett zbudują wypasione akwarium u rzeźnika, a potem pojadą na Florydę, by wyczarować akwarium w klimacie irlandzkiego pubu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Cztery kąty, cztery łapy: Dom dla futerkowców

Antonio na nowo aranżuje przestrzeń w domu rodziny Sandersów, która do tej pory została całkowicie przejęta przez króliki, fretki, koty oraz psy.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

09:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z podwórka

Chłopiec wymiotuje swoimi fekaliami. Nastolatek zaraża się jedną z najgroźniejszych chorób na ziemi. Jakie straszne potwory mogą kryć się na naszych podwórkach?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Ciężkie działo

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Czy poradzą sobie sami w nieprzyjaznym człowiekowi środowisku?

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Atak pszczół

Villalobos zostaje zaatakowana przez rój pszczół i Tia musi wezwać specjalistów, którzy usuną ich ul. Maria i Tania chcą zorganizować zbiórkę pieniędzy na ranczo.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Walka w hrabstwie Liberty

Śledcza, Jennifer Francis, pomaga policji w przejęciu czterech wychudzonych koni oraz cielęcia po zaciekłych negocjacjach z właścicielem.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM: Prawdziwe akwaria Beverly Hills

Erika Girardi z programu "Żony Beverly Hills" potrzebuje nowego akwarium. Oczywiście, ta kalifornijska diwa wie doskonale czego chce. W akwarium ma zamieszkać ośmiornica!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Pit bull kontra grzechotnik

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
20:00

Kałamarnice ludojady

Kraken żyje głównie w opowieściach rybaków i żeglarzy. Od niedawna jednak pojawiają się pogłoski, że morskie monstrum coraz częściej udaje się dostrzec. Dlaczego?

Godziny emisji Kałamarnice ludojady

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki

Piosenkarka Keyshia Cole marzy by w jej domu znalazło się piękne, słonowodne akwarium. Na szczęście, fani artystki zasugerowali jej przez internet, żeby zgłosiła się do firmy ATM.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 3

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

23:00

Łowca potworów: Bestia z Borneo

Rzeki na Borneo są ponoć domem dla Genali - "węża", który poluje na pływające dzieci. Mungo próbuje oddzielić fakty od fikcji. Czy to możliwe, że mamy do czynienia z pytonem?

Godziny emisji Łowca potworów

00:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

Godziny emisji Pieskie życie

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Na imię mi Gun

Tia udaje się na bagna by uratować psa potrzebującego pomocy medycznej. Postawiona diagnoza jest szokująca. Tymczasem, Earl uczy syna jak prowadzić samochód.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dzień spłaty

Na kutrze Time Bandit Scott walczy z Mike'em o awans na kapitana. Tymczasem szyper Andy martwi się stanem pokładu łodzi.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Trwa...  Strażnicy Teksasu: Intruzie, strzeż się!

Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nalot o północy

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA ratują z opresji ponad 100 ptaków i psów, trzymanych w pewnej nieruchomości.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

04:40

Poznajcie orangutany, odc. 7

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-20 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info