Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-10-14 - ramówka, emisje

2018-10-14 Pokaż dziś

06:00

Poznajcie pingwiny, odc. 5

Po amputacji, związek Cedricka i Robin przechodzi kryzys. Młody Squeaker nadwyręża cierpliwość opiekunów, a pewien dziki pingwin trafia do szpitala z zagrażającą życiu raną.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies, który skradł serce Jeffa

Nietypowe zwierze jednego z klientów bardzo szybko wyrasta ze swojej zagrody. Ponadto, dr Jeff leczy kota, który ucierpiał na wiele poważnych i tajemniczych urazów.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Pojazd dla weterynarza

Doktor Ross kupuje karetkę weterynaryjną. Tymczasem do kliniki trafia iguana z ropniem i jamnik dotknięty paraplegią, który otrzymuje nowe kółka.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Kot z piekła rodem: Dobry kotek, zły kot!

Jackson pomaga pewnemu grzecznemu kotkowi postawić się dwóm innym, agresywnym kotom. Pewna para ma dosyć swoich kotów: Tiki i Marley zjadają wszystko, co leży na widoku.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Koty w odosobnieniu

Jackson trafia do domu, w którym trwa wojna: cztery koty ciągle ze sobą walczą. Odwiedza także kociarnię, w której na skutek walk o terytorium dwa koty od lat żyją w odosobnieniu.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Rybie miasto

Wayde i Brett tworzą akwarium dla rapera o pseudonimie Tyga. Zainspirowani jego hitem "Rack City", chcą napełnić akwarium pieniędzmi. Czy Tyga poczuje się jak milion dolarów?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Na wojennej ścieżce

W tym odcinku poznamy parę, która nie może razem zamieszkać, ponieważ ich pupile ze sobą walczą. Czy Jackson rozpozna przyczyny problemów i okiełzna zajadłe bestie?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem, odc. 4

Agresywny kot Roba i Stephanie przekreśla ich marzenia o posiadaniu potomstwa. Natomiast mruczący pupil Jessiki nie odstępuje jej na krok. Czy Jackon Galaxy jest w stanie im pomóc?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Wymówki, wymówki

Chcąc zbadać nielegalną działalność na terenie rezerwatu, strażnik Herring korzysta z pomocy śmigłowca. Strażnik Blanchard łapie sprawcę na gorącym uczynku.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Troska o niedźwiedzia

W Denwer, weterynarze leczą kota imieniem Byron, który z niewyjaśnionych przyczyn traci wagę. Opatrują również rany psa imieniem Bear, którego potrącił samochód.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

15:00

Na tropie wymarłych gatunków: Lampart z Zanzibaru

Na tej misji, Forrest udaje się do Zanzibaru by na ulicach i w tropikalnej dżungli szukać gatunku lamparta, który - według legendy - wymarł przez czary.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

17:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla restauracji

Kalifornijska restauracja prosi o akwarium do nowego lokalu w Santa Monica. Właściciele proszą o nostalgiczne akwarium nawiązujące do 70-letniej historii restauracji.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Klan z Alaski: Rozkwit Browntown

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

20:00

W kręgu przetrwania: Czas na zmianę

Sześć osób ma za zadanie przetrwać samotnie w sześciu trudnych terenach w Ameryce Południowej. Niektórzy trafią na pustynię, inni na moczary albo do dżungli. Czy sobie poradzą?

Godziny emisji W kręgu przetrwania

Reklama
21:00

Strażnicy przyrody: Bez wyjścia

Mancini i Bronson badają sprawę myśliwego z poza stanu, który najprawdopodobniej kłamie na temat postrzelenia jelenia. Udaje się odnaleźć ciało zaginionego na Górze Waszyngtona.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Olbrzym z Madagaskaru

Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.

Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Premiera Klan z Alaski: Podziel i podbijaj!

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Górskie potwory: Bestia z Hocking Hills

Zespół jedzie do Ohio, aby wytropić stwora podobnego do wieprza. Po wysłuchaniu relacji naocznych świadków, ekipa usiłuje schwytać zwierza za pomocą stalowej klatki pułapki.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z podwórka

Chłopiec wymiotuje swoimi fekaliami. Nastolatek zaraża się jedną z najgroźniejszych chorób na ziemi. Jakie straszne potwory mogą kryć się na naszych podwórkach?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielki start

Niecodzienny wypadek zmusza załogę kutra Time Bandit do powrotu do portu. Czy gdy wrócą na morze, uda się im nadrobić straty i zakończyć ten sezon finansowym sukcesem?

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Na ratunek kaczce

Śledczy Ramos i MacDonald otrzymują wezwanie w sprawie kaczki. Jest ciężko ranna i silnie krwawi. Czy weterynarzom uda się uratować zwierzę?

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Detroit

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Druga szansa

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Przewodnik po świecie

Bear Grylls podróżuje po różnych zakątkach świata i próbuje nam udowodnić, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach, od tropików po regiony skute lodem.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-14 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info